Кількість
|
Вартість
|
||
|
Аеродинамічні гребні тренажери
Гребні тренажери – це чудовий приклад того, як спортивне обладнання вузької спеціалізації стало популярним у широких масах. Ці кардіотренажери створили спеціально для тренувань веслярів поза сезоном, але їхню високу ефективність оцінили у фітнесі. Аеродинамічні гребні тренажери – «наймолодший» і найпопулярніший вид цього обладнання. Вони мають безліч переваг перед своїми механічними та гідравлічними побратимами, тому мають найбільший попит як у фітнес-клубах, так і в домашньому використанні.
Особливості аеродинамічних гребних тренажерів
Основна перевага конструкції таких гребних тренажерів полягає в тому, що навантаження, створюване аеродинамічною системою, практично не обмежене. Чим енергійніші дії атлета, тим більше зусилля йому доводиться розвивати. Цю особливість "вентиляторних" гребних тренажерів високо цінують ті, хто займається кросфітом, тому таке обладнання часто можна зустріти там, де проходять високоінтенсивні кругові тренування. Але в той же час тренажер відмінно підходить і для тренувань з мінімальними навантаженнями, які вибирають для себе люди похилого віку або ті, хто мають проблеми зі здоров'ям. Іноді такі тренажери можна зустріти навіть у реабілітаційних центрах.
Повітряні гребні тренажери можна вважати універсальним обладнанням для фітнесу. При їх правильному використанні задіяно до 80% м'язів тіла. У ході тренування не тільки активно спалюються калорії та зростає витривалість, а й збільшується сила та активізується метаболізм. Важливою особливістю цього обладнання для кардіо є плавний хід протягом усієї амплітуди руху. Завдяки цьому суттєво знижується навантаження на зв'язки та м'язи, а значить і ймовірність мікротравм. Гребні тренажери аеродинамічного типу підходять всім категоріям користувачів, від новачків до професійних атлетів.
Конструкція повітряних гребних тренажерів
В основі аеродинамічного симулятора веслування – маховик із лопатями. Цей елемент створює під час обертання навантаження за рахунок опору повітря. Регулювання зусилля здійснюється простим переміщенням засувки, що регулює потік, що контактує з крильчаткою. Маховик з'єднаний з тросом або ланцюгом, на якому закріплено ручку. Механізм має надзвичайно просту, а отже, дуже надійну конструкцію. Він невимогливий в обслуговуванні та за дотримання правил експлуатації обладнання функціонує без проблем довгі роки. Під час роботи гребні тренажери не створюють вібрацій та сильного шуму.
Важлива частина аеродинамічного симулятора веслування його рама. Її виготовляють із сталі, яку захищають антикорозійним та декоративним лакофарбовим покриттям. На рамі закріплена напрямна, якою переміщається на роликах каретка з сидінням. Для комфорту користувачів сидіння виготовляють ергономічною формою або покривають міцним та еластичним пінополіуретаном. Тренажер для веслування встановлюється на опори із компенсаторами нерівностей підлоги. Для транспортування їх оснащують роликами та рукояткою. Часто симулятори веслування виробляють зі складною рамою, що спрощує переміщення та зберігання і так досить скромного по габаритах апарату.
Електронні системи моніторингу
Гребні тренажери обладнають електронними модулями, що відстежують параметри тренувального процесу. Інформація відображається на екрані. Атлет може бачити такі дані, як швидкість, дистанція, час, витрачені калорії, темп, і навіть частоту серцевого ритму. Конструкція аеродинамічних гребних тренажерів не дозволяє застосовувати контактні датчики пульсу, тому більшість моделей кардіотренажеров підтримують роботу з бездротовими телеметричними датчиками Polar. Електроніка тренажера не потребує підключення до мережі 220В і отримує живлення від звичайних батарейок або акумуляторів. Деякі тренажери для веслування аеродинамічного типу пропонують користувачам розширений сервіс. Їхні міні-комп'ютери можуть підключатися по Bluetooth до гаджетів з фітнес-додатками та передавати їм дані про тренування для зберігання та аналізу.
Як вибрати аеродинамічний гребний тренажер?
Як і будь-яке інше обладнання для кардіо, повітряні гребні тренажери випускаються двох класів: професійні та домашні. Для професійних моделей, розрахованих на використання у фітнес-клубах та у тренажерних залах, характерна максимально міцна конструкція. Вони орієнтовані працювати в екстремальних умовах найвищого трафіку відвідувачів. Також, професійні гребні тренажери пропонують розширений набір опцій, розрахованих на різних користувачів. Домашні гребні тренажери випускають для використання з невисокими експлуатаційними навантаженнями. Їхні вузли не мають великого запасу міцності, але при цьому ціна доступніша, а габарити скромніші.
Безперечним лідером у сфері виробництва аеродинамічних симуляторів веслування вважається компанія Concept2, фахівці якої винайшли цей вид тренажерів. Також, це обладнання випускають такі компанії:
- Assault Fitness;
- Spirit;
- Toorx;
- Impulse Fitness;
- NordicTrack.
Ці бренди відмінно зарекомендували себе на ринку обладнання для фітнесу, і їхня техніка відрізняється надійністю, функціональністю та привабливим дизайном.
Де купити аеродинамічні гребні тренажери?
Інтернет-магазин TOPFITNESS.UA пропонує купити в Україні аеродинамічні тренажери для гребрі від відомих компаній за чудовою ціною. У нашому каталозі продукції представлені лише найкращі моделі з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням. Завдяки співпраці магазину з лідерами банківської сфери ПриватБанком та Монобанком купівля, кредит та оплата частинами для наших клієнтів завжди є максимально вигідними. Доставка тренажерів можлива як у Києві, так і в інші міста нашої країни.
Аеродинамічні гребні тренажери, вентиляторні гребні тренажери, повітряні гребні тренажери, домашні гребні тренажери, професійні гребні тренажери, обладнання для фітнесу, обладнання для кардіо, гребні тренажери аеродинамічного типу, аеродинамічні симулятори веслування, купити в Україні