🙏 ДОПОМОГА ЗСУ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

TM Alex Fitness - Купити спортивне та фітнес обладнання Alex Fitness в Україні

Alex Fitness – виробник обладнання для важкої атлетики

Популярна торгова марка Alex Fitness, що пропонує сучасне обладнання для важкої атлетики в Україні та багатьох інших країнах, належить великому концерну Alex Alexandave Industries, штаб-квартира та основні виробничі потужності якого знаходяться на острові Тайвань. Компанія є одним із найстаріших в Азії виробників товарів для спорту та здорового способу життя – вперше продукція з логотипом Alex з'явилася на світовому ринку далекого 1980 року. За роки роботи виробник перетворився з невеликої фірми, що випускає грифи для штанг і гантелі, на промислового гіганта, асортимент продукції якого налічує сотні найменувань. Купити диски для штанги, замки, грифи від Alex Fitness сьогодні можна в таких країнах як Німеччина, Великобританія, Франція – виробник впевнено конкурує з найбільшими європейськими брендами, протиставляючи їхньому авторитету бездоганну якість за максимально привабливу ціну.

Якісне обладнання для силових тренувань

Який би ви не планували купити гриф для штанги для свого фітнес-клубу або залу важкої атлетики, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що необхідне обладнання неодмінно присутнє в каталогах компанії Alex Fitness. Один із найважливіших принципів бренду – максимально ефективне задоволення потреб клієнта, тому розробка нової продукції в конструкторських бюро тайванського виробника не зупиняється на хвилину.

Якісне та ефективне обладнання для тренажерного залу Alex Fitness  проектується інженерами найвищої кваліфікації, тому його конструкція прорахована до дрібниць. Олімпійський гриф, диски, гантелі чи стійка штанги – вся продукція цього азіатського бренду відповідає суворим стандартам професійного спорту та розрахована на найінтенсивніше комерційне використання.

Широкий асортимент силового обладнання

Продукція Alex Fitness є надзвичайно різноманітною. Устаткування, що пропонує компанія, представлене такими категоріями:

  • Олімпійські грифи різної конфігурації;
  • Фіксатори та замки для штанг;
  • Диски суцільнометалеві та прогумовані;
  • Грифи та ручки гантельні;
  • Гантелі набірні та литі;
  • Гантельні ряди;
  • Стійки для дисків та гантелі;
  • Стійки для грифів та штанг.

Якщо ви плануєте купити гриф для штанги Alex Fitness, гантельний ряд або стійки для дисків, компанія ТОВ «ТОПФІТНЕС», що представляє продукцію цього популярного бренду на території України, готова запропонувати спортивне обладнання за найпривабливішою ціною. Ми маємо багаторічний досвід постачання професійного обладнання для фітнесу та важкої атлетики, і нашими клієнтами є десятки фітнес-клубів у різних містах країни. Безкоштовна доставка, офіційна гарантія, сервісне обслуговування та кваліфіковані консультації фахівців є важливими перевагами співпраці з нашою компанією.

💪 РОЗДІЛ НАПОВНЮЄТЬСЯ !!! ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!

Вгору