🙏 ДОПОМОГА ЗСУ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

TM AXIS Fitness - Купити спортивне та фітнес обладнання AXIS Fitness в Україні

Axis - виробник фітнес браслетів та датчиків пульсу

У наші дні фітнес-браслет Axis прагнуть купити багато постійних клієнтів фітнес-клубів та тренажерних залів. Для спортсмена, який серйозно ставиться до тренувань, інформація, що надається цими компактними пристроями безцінна. Спираючись на дані трекера, можна не тільки дізнатися про кількість спалених калорій і пройдену відстань, але й отримати важливу інформацію про роботу серцево-судинної стстеми, якість сну та загальний стан організму протягом дня.

Браслети випереджають свій час

Бренд Axis, що випускає функціональні та симпатичні фітнес-трекери, належить американській компанії iFit, що спеціалізується на персональній електроніці для спорту, датчиках і комп'ютерах для сучасних тренажерів. Продукція компанії – це якісне обладнання, яке виготовлене з використанням інноваційних розробок. На перший погляд може здатися, що функціонал девайсів від Axis не відрізнятиметься від стандартного набору можливостей бюджетного фітнес-трекера, але це не так. Кожен продукт цього бренду оснащений найновішими досягненнями електроніки, тому справляється зі своїми завданнями на краще аналогів.

Фітнес-браслети цього бренду мають три оптичні датчики, які з високою точністю визначають частоту пульсу власника. Пристрої можуть бути підключені до комп'ютера, смартфона, планшета або професійного тренажера за допомогою Wi-Fi або USB-роз'єму. У боротьбі за автономність творці гаджетів Axis здобули серйозну перемогу, змусивши їх працювати без підзарядки понад 5 діб. Важливою особливістю трекерів та датчиків Axis також є їхня універсальність – розробники подбали про те, щоб жоден користувач операційних систем не був ущемлений у правах та можливостях. Саме тому обладнання для фітнесу однаково бездоганно працює із гаджетами на ОС Android, iOS та Windows Mobile, а також із системами для настільних комп'ютерів.

Не меншим попитом користуються і кардіодатчики Axis, якими обладнано багато професійних тренажерів для кардіо, відомих марок. У комплексі з комп'ютерами iFit та спеціалізованим програмним забезпеченням від відомого виробника, ці пристрої забезпечують точний контроль параметрів серцевої діяльності користувача.

Компанія TOPFITNESS.UA пропонує купити продукцію Axis

Оригінальні пристрої виробництва Axis можна придбати у компанії TOPFITNESS.UA, яка пропонує продукцію для фітнесу на ринку України понад 10 років. Ми вважаємо, що апаратний контроль якості тренувального процесу відіграє велику роль у результативності занять і тому представляємо найбільш передові системи моніторингу параметрів організму. Всі пристрої від Axis iFit представлені в каталогах нашої компанії – це оригінальні сертифіковані апарати для аматорського та професійного спорту з цікавим сучасним дизайном. Продукція Axis має офіційну гарантію та обслуговується у сервісних центрах на території нашої країни.

💪 РОЗДІЛ НАПОВНЮЄТЬСЯ !!! ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!

Вгору