🙏 ДОПОМОГА ЗСУ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

TM Body-Solid - Купити спортивне та фітнес обладнання Body-Solid в Україні

Body-Solid – виробник силових мультистанцій для фітнесу

Фітнес-індустрія в США почала активно розвиватися у 80-х роках XX століття, тому більшість всесвітньо відомих брендів обладнання для фітнесу, таких як Body-Solid, були започатковані саме в цей період. Американська компанія, основною продукцією якої є силові тренажери мультистанції, вперше заявила про себе в 1989, випустивши універсальний фітнес-комплекс, розрахований на виконання вправ відразу для декількох груп м'язів. Ідея створення тренажерів, в яких би поєднувалися відразу кілька затребуваних відвідувачами фітнес-клубів пристроїв, на той час була відносно новою і відразу припала до смаку споживачам. Тренажери Боді Солід купити захотіли сотні тренажерних залів США та компанія, яка спочатку орендувала всього 10 тис. квадратних метрів площі під виробництво та склади, була змушена розширюватися. Сьогодні виробнику належить фабрика в Чикаго, Іллінойс, загальна площа якої сягає 200 тис. квадратних метрів, а також кілька скромніших заводів в інших містах США та Канади.

Обладнання для професіоналів

З початку діяльності основним принципом роботи компанії Body-Solid був неординарний підхід до вирішення найпростіших завдань. Завдяки такій схемі роботи кожна силова мультистанція цього виробника унікальна у своєму роді та пропонує користувачам ефективне вирішення тренувальних завдань. Компактні розміри, відмінна функціональність, продумана біомеханіка і, звичайно ж, естетичний дизайн, роблять станції Боді Солід добре впізнаваними в будь-якому фітнес-центрі світу.

Обладнання американського бренду сертифіковано згідно з міжнародним стандартом ISO 9000 та визнано надійним, зручним та безпечним. Компанія регулярно бере участь у міжнародних виставках професійних товарів для фітнесу, постійно займаючи призові місця в ключових номінаціях. Неабияка частка успіху бренду полягає в тому, що основне виробництво обладнання зосереджено на території Сполучених Штатів, де виготовленням тренажерів займаються висококваліфіковані спеціалісти. Всі вузли та деталі мультистанцій, перш ніж вирушити до складального цеху, проходять ретельний контроль якості з використанням сучасного обладнання. Мультистанції та силові комплекси Body-Solid зі США мають великий попит як у професійній сфері, так і в домашньому застосуванні – рівень виготовлення цих пристроїв настільки високий, що, згідно зі статистикою, 94% мультистанцій, випущених з моменту заснування компанії, досі використовуються в комерційних та приватних тренажерних залах.

Як купити для фітнес-клубу силові мультистанції Боді Солід в Україні?

У нашій країні професійне та напівпрофесійне обладнання для тренажерних залів від американського Body-Solid представляє компанія TOPFITNESS.UA. Кожен представлений у наших каталогах тренажер Body-Solid – це офіційно завезений в Україну продукт, який має офіційну гарантію від виробника та сервісний супровід на весь термін експлуатації. Наша компанія отримує товар безпосередньо зі складів американської компанії, минаючи посередників, що дозволяє пропонувати найпопулярніші моделі обладнання за максимально низькими цінами.

💪 РОЗДІЛ НАПОВНЮЄТЬСЯ !!! ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!

Вгору