🙏 ДОПОМОГА ЗСУ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

TM Cybex - Купити спортивне та фітнес обладнання Cybex в Україні

Cybex - виробник силового та кардіо обладнання для фітнес клубу

Американська компанія Cybex – це виробник обладнання преміум-класу для силових та кардіо тренувань. Компанія відрізняється від своїх конкурентів особливим ставленням до розробки та виготовлення продукції – у своїй роботі бренд наголошує на науковому підході. У зв'язку з цим тренажери Cybex воліють купити фітнес-клуби та тренажерні зали найвищого рівня. Силові та кардіо пристрої цієї марки припали до душі відомим експертам у світі фітнесу, які позитивно відгукуються про експлуатаційні якості продукції та її надійність. Компанія була заснована 1970 року як виробник медичного обладнання, що наклало відбиток і на сучасну діяльність фірми. Багато моделей тренажерів цієї марки використовуються як обладнання для реабілітаційних центрів, тому що пропонують точне дозування навантажень та вивірений напрямок докладання зусиль.

Науковий підхід до виробництва фітнес-тренажерів

У міру того, як популяризується науковий підхід до тренувального процесу, зростає попит на тренажери Cybex в Україні. В основі обладнання цього бренду лежать понад 90 унікальних патентів на винаходи та 150 моделей тренажерів, випущених з моменту заснування компанії, не мають аналогів у світі. Виробник має потужний науково-дослідний центр, де ведеться безперервна робота зі створення нових пристроїв для силових та кардіо тренувань. У розробці обладнання беруть активну участь не лише конструктори, дизайнери та експерти в галузі фітнесу, а й лікарі кількох медичних спеціальностей.

Бренд є власністю компанії LIFE FITNESS, яка в свою чергу входить до американського концерну BRUNSWICK. Всі продукти, що носять на собі логотип Cybex, виготовлені на території США відповідно до суворих вимог якості та безпеки, що діють у цій країні. Виробник тренажерів Cybex постачає свою продукцію найвідомішим спортивним організаціям та обладнання цієї марки можна зустріти на тренувальних базах NHL, NBA та FIFA, а також у тренажерних залах фешенебельних готелів та пансіонатів.

Кардіо- та силове обладнання Cybex в нашій країні

Щодо нещодавно преміум тренажери Cybex купити в Україні було непросто і їхня ціна була фантастично високою. Все змінилося з появою на ринку професійних фітнес-пристроїв компанії TOPFITNESS.UA, яка, працюючи безпосередньо з виробником техніки, постачає на вітчизняний ринок найпопулярніші моделі тренажерів цього американського бренду. Сьогодні ви можете купити ефективні професійні пристрої Cybex з офіційною гарантією та безкоштовною доставкою по Україні. У нас в асортименті є тренажери різного типу із силових та кардіо серій виробника за найнижчими в країні цінами. Сервісне обслуговування придбаного у TOPFITNESS.UA обладнання здійснюється у всіх великих містах країни.

💪 РОЗДІЛ НАПОВНЮЄТЬСЯ !!! ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!

Вгору