Що таке тренажери Бубновського
Доктор медичних наук, професор Сергій Михайлович Бубновський довгі роки працював над концепцією спеціальних реабілітаційних тренажерів, які могли б допомогти людям із захворюваннями опорно-рухового апарату, повернутися до нормального життя та забути про болі. Підсумком цієї роботи стали кілька видів обладнання, заняття з якими мають терапевтичний ефект на хребет, м'язи спини, суглоби та зв'язки. Використання тренажерів Бубновського дозволяє отримати широкий спектр навантажень, що відрізняються від тих, що забезпечують звичайні реабілітаційні та спортивні тренажери.

Всі свої розробки російський вчений створював, ґрунтуючись на власному гіркому досвіді. Під час служби в армії Сергій Бубновський потрапив в автомобільну аварію та отримав безліч тяжких травм. Він пережив клінічну смерть і два тижні провів у комі, в Одинцовському шпиталі. Цей випадок став переломним у житті 22-річного парубка. Відтепер сильні болі в хребті та кульшових суглобах стали його постійними супутниками, а шанс назавжди виявитися прив'язаним до інвалідного крісла був однією з реальних перспектив.

Але Бубновський не здався. Бажання повернутися до нормального життя виявилося сильнішим за обставин і, завдяки фізичним вправам, чоловік зміг повернути собі здоров'я. Сергій Михайлович став лікарем та присвятив своє життя створенню методик реабілітації та тренажерів для кінезітерапії. Всі свої розробки Бубновський випробовував на собі та своїх знайомих і лише після цього рекомендував для використання у реабілітаційних центрах.

Апарати, створені професором, забезпечують антигравітаційний та декомпресійний ефект, тобто компенсують вагу користувача повністю або частково. Завдяки такому підходу з'являється можливість виключити при виконанні вправ навантаження від власної ваги і залишити тільки те, що робить тренажер. Багаторічний досвід використання обладнання для кінезітерапії, запропонованого Бубновським, у всьому світі, говорить про високу ефективність цих апаратів та їхню безпеку для пацієнтів із захворюваннями хребта та суглобів.

Як діють на організм тренажери Бубновського
Як ми вже говорили, в основі обладнання, створеного російським ученим, лежать антигравітація та декомпресія. Це означає, що в процесі тренування тіло людини або якась її частина підвішено, і сили гравітації на них не діють. М'язи та суглоби максимально розвантажені та розслаблені, крім цільових, на які впливає конкретна вправа.

Завдяки своїй конструкції тренажери Бубновського впливають на найглибші м'язи спини, що оточують хребет, а також відновлюють природну рухливість суглобів. Серед ефектів, одержуваних при правильному використанні обладнання, слід зазначити такі:

Зняття м'язового спазму;
Усунення больового синдрому;
Повернення рухливості хребта;
Вплив на міжхребцеві грижі.
Лікування міжхребцевих гриж – один із найпопулярніших напрямків при використанні тренажерів. Спеціальні комплекси вправ, створені професором Бубновським, дозволяють як зупинити їх зростання, а й змусити поступово зменшуватися, до повного зникнення.

Переваги тренажерів Бубновського
Слід зазначити, що у світі існує чимало тренажерів, які використовують принципи антигравітації та декомпресії для впливу на м'язи, суглоби та хребет. Але переваги тренажерів Бубновського перед цими моделями очевидні, оскільки вони простіші, доступніші за ціною і компактніші, за максимально можливої ефективності. Обладнання, розроблене професором, може використовуватися як у реабілітаційних центрах та санаторіях, так і в домашніх умовах.

Тренажер блокова рамка одинарна МТБ-1 не займає багато місця і може бути встановлена у звичайній міській квартирі або офісі. Для використання у тренажерних залах та реабілітаційних центрах найчастіше набувають модель блочна рамка подвійна МТБ-2 або модель з чотирма рамами, що надають найширші можливості з погляду кінезітерапії. Не варто вважати тренажери Бубновського спеціалізованим реабілітаційним обладнанням – ця техніка надзвичайно затребувана у тренажерних залах та фітнес клубах. За допомогою цих вантажоблокових апаратів можна якісно, а головне безпечно тренувати м'язи спини, грудей, рук, ніг та навіть шиї.

Великий вибір рукояток та манжет, які використовуються разом із цими тренажерами, дозволяємо максимально урізноманітнити тренування та виконувати тяги всіх типів. Вантажний стек, яким комплектуються МТБ, забезпечує вибір будь-якого необхідного для тренування навантаження, від мінімального до найвищого, а продумана вантажобочна система гарантує плавність впливу на м'язи і зв'язки.

Компанія ТОВ «Топфітнес» - один із визнаних лідерів українського ринку обладнання для фітнесу та реабілітації. Ми пропонуємо купити тренажери Бубновського виготовлені відомими виробниками у суворій відповідності до конструкції, запропонованої їх розробником. Реабілітаційний одинарний тренажер InterAtletikGym TB001-80 (МТБ-1) та його модифікації з 2 та 4 блочними рамами, можуть бути доставлені нами до будь-якого населеного пункту України, а за необхідності наші фахівці зроблять їх встановлення, складання, налаштування та навчання вашого персоналу для їх використання .