Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити ейрбайк для дому та тренажерного залу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ейрбайки для дому та тренажерного залу

Ейрбайки, або як їх іноді називають аеробайки - це високоефективне обладнання, що рекомендується експертами як для професійного, так і для домашнього використання. У більшості випадків, відкриваючи в Україні кросфіт-студію, тренажер аеробайк намагаються насамперед, оскільки ці пристрої дуже популярні серед шанувальників високоінтенсивного функціонального тренінгу.

Як влаштований аеробайк?

Зовні ейрбайк виглядає як гібрид велотренажера та орбітека. Він оснащений педалями, рухомими ручками та сідлом. Оригінальна конструкція робить цей тренажер одним з найбільш ефективних пристроїв для тренування серцево-судинної системи та спалювання калорій. Незважаючи на те, що тренажер ейрбайк позиціонується як обладнання для кроссфіту, його використовують люди будь-якого рівня підготовки.

Принцип роботи аеробайків ґрунтується на законах ародинаміки. Навантаження у цьому тренажері створюється за допомогою колеса, оснащеного лопатями. Обертаючи колесо, з'єднане з педалями і важелями приводом, відчуває опір повітря, завдяки чому і забезпечується протидія зусиллям атлета.

Висока популярність таких тренажерів у кросфіті забезпечує важливу особливість тренування на цих апаратах. Чим швидше атлет обертає педалі та переміщає важелі, тим більший опір повітря зазнають лопаті колеса. Навантаження в цьому випадку підвищується, але відбувається це не поступово, як у багатьох інших кардіо-тренажерах, а дуже плавно.

Електронний модуль з LCD дисплеєм, встановлений на більшості таких тренажерів, точно визначає навантаження на м'язи, підраховує спалені калорії та за допомогою датчика визначає частоту серцевих скорочень. Як і більшість сучасних кардіо-тренажерів, ейрбайки пропонують користувачам стандартні програми тренувань, а також програмування індивідуальних режимів.

Переваги кросфіт-велотренажерів ейрбайків

Сучасний велотренажер з повітряним опором – це один із найбільш затребуваних у кросфіті тренажерів. Завдяки цьому обладнанню можна розвивати м'язи рук та плечового пояса, підвищувати витривалість, силу та, звичайно ж, ефективно спалювати жир. Також використовують тренажер аеробайк у реабілітаційних центрах, для відновної терапії після травм та операційних втручань.

Порівнюючи ейрбайки зі звичайними велотренажерами, слід відзначити низку найважливіших переваг цього обладнання:

 • Тренажер дає можливість максимально точно вибрати оптимальне тренувальне навантаження та інтенсивність;
 • Заняття на ейрбайку впливають на кардіоваскулярну та метаболічну системи організму, сприяючи зростанню м'язової маси;
 • Педалі можна обертати як у прямому, так і у зворотному напрямку, впливаючи на різні групи м'язів;
 • Вправи можна виконувати задіявши тільки ноги або додатково підключивши руки;
 • Тренуватися можна як сидячи, і стоячи.

Крім того, найкращі зразки такої техніки, наприклад, ейрбайк Assault Air Bike, пропонують своїм користувачам просунуту систему моніторингу стану організму в процесі заняття. Телеметричний процесор, що входить до складу консолі тренажера, точно відстежує кількість серцевих скорочень та розраховує на ефективність тренування щодо спалених калорій.

Як і де купити ейрбайк в Україні?

Кросфіт-тренажери ейрбайк виробляють кілька компаній, тому вибір цих тренажерів, на сьогоднішній день, невеликий. Найкращі моделі такого кардіо обладнання ви зможете знайти на сайті інтернет-магазину тренажерів TOPFITNESS.UA. У нас на сайті представлені найпопулярніші моделі від таких знаменитих брендів як Assault Fitness, Rogue, Proud, Fitex, Inspire, Impulse, Concept2 та Technogym, з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням в Україні. Магазин отримує свою продукцію за спрощеною схемою прямо від виробника, минаючи ланцюжок посередників та дилерів. Це дає нам можливість пропонувати оригінальне обладнання для кросфіту за найприйнятнішими в Україні цінами. Також варто зазначити, що TOPFITNESS.UA пропонує безкоштовну доставку покупок по території із встановленням та, якщо це необхідно, налаштуванням тренажерів. Ви можете замовити обладнання нашої компанії повним комплектом – однією з наших послуг є створення тренажерних залів різного типу «Під ключ».

 • Ейрбайк Spirit AB900+ AB900+ фото
  🎁 ПОДАРУНОК
  Захисний килимок під тренажер Stein LKEM-3077 LKEM-3077 фото
  🚛 Безкоштовна доставка
  Відео
  12
  12
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Велотренажер AirBike Rogue Fitness Echo Bike Echo Bike фото
  ★ З ЄВРОПИ ★
  6
  6
  ❄️ ЗНИЖКА −11%
  Під замовлення 10 - 14 днів
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Ейрбайк Inspire CB1 (CB10B) CB10B фото
  Остання виставкова позиція
  6
  6
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору