Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити тренажери для дому та фітнес клубу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Силові тренажери — вірний шлях до сили, краси та здоров'я

Купити силові тренажери в інтернет-магазині TOPFITNESS.UA можна як для професійного використання в тренажерних залах, так і для домашніх тренувань. Силові тренування необхідні не тільки спортсменам певного рівня, а й тим, хто тільки стає на шлях здорового та красивого тіла.

Силові тренажери, відгуки про які є на кожному сайті, присвяченому фітнесу та спорту, допомагають досягти наступних результатів:

  • Наростити м'язову масу;
  • Домогтися гарного рельєфу;
  • Скинути вагу;
  • Стати сильнішим і здоровішим.

Силові тренажери, ціна яких залежить від їх типу, класу та особливостей конструкції, є величезним різноманіттям фітнес обладнання.

Тренажери для дому та до зали

Купити силовий тренажер для домашнього застосування варто тим, хто веде недостатньо рухливий спосіб життя. Домашні агрегати часто дозволяють опрацьовувати різні групи м'язів. Завдяки цьому, займаючись регулярно у зручний час, можна підтримувати оптимальний відсоток м'язової маси (близько 40% загальної маси тіла). Це, у свою чергу, запорука не лише гарного рельєфу, а й здоров'я.

Професійні силові тренажери, ціна яких значно вища, найчастіше розраховані на опрацювання конкретних м'язів, тобто вони вузькоспеціалізовані. Займаючись ними у залі, можна повноцінно працювати над м'язами ніг, спини, рук, черевного преса, плечового пояса.

Безліч варіантів

Силові тренажери, відгуки про які варто враховувати під час виборів, у TOPFITNESS.UA можна підібрати практично для будь-яких цілей. Існує кілька класифікацій цього обладнання. Крім поділу професійні та аматорські агрегати, виділяють такі типи силових тренажерів:

  • З вбудованими вагами;
  • Для тренувань із вагою спортсмена;
  • З вільними вагами.

Тренажери, розраховані на навантаження з вагою спортсмена, є найпростішими (з уроків фізкультури нам знайомі лави та турніки), але це не говорить про те, що вони не є ефективними. Скоріше навпаки. Їх часто застосовують професіонали, оскільки такі агрегати, крім нарощування м'язової маси, допомагають розвивати витривалість.

Вибираємо силове фітнес обладнання правильно

Тим, хто почав займатися нещодавно, тренери радять звертати увагу на тренажери із вбудованими вагами. Вони безпечніші, дозволяють опрацьовувати різні групи м'язів. Вільні ваги частіше віддають перевагу професіоналам. Вони також допомагають розвивати рівновагу. Дуже популярними для аматорського та комерційного використання є мультистанції (або фітнес-станції). Купити силові тренажери даного типу варто через універсальність (можна працювати з різними м'язами). Деякі мультистанції дають змогу займатися декільком людям одночасно.

При виборі силового обладнання варто брати до уваги не тільки тип тренажера та його клас, але й гранично допустиму вагу користувача, міцність, ергономічність конструкції.
Значення має марка тренажера. В інтернет-магазині компанії TOPFITNESS.UA представлені силові тренажери перевірених марок, таких як InterAtletika, Impulse Fitness, Gim80, Inspire, Body Solid, Finnlo, Panatta, Matrix, Technogym, HouseFit та інші.

Навіщо потрібні силові тренажери?

Заняття на силових тренажерах – це чудовий спосіб отримати фігуру своєї мрії. Саме силові навантаження призводять до формування гарних м'язів. Для силових тренувань потрібні спеціальні тренажери. Тренажери із вбудованими вагами підходять для новачків та професіоналів. Всі моделі представлені в магазині TOPFITNESS.UA дозволяють швидко регулювати навантаження. Вільні ваги, представлені дисками, гантелями, штангами більше підходять тим, хто має непогану фізичну підготовку. Тренажери, які функціонують за рахунок ваги спортсмена, — це переважно турніки та лави. Працювати над своїм тілом можна вдома, у фітнес-центрі, тренажерному залі. Головне в досягненні результату - це регулярні навантаження, бажання і, звичайно ж, тренажер.

Тренуємося вдома та в залі

Якщо говорити і про пристосування для дому, то вони рідко бувають спрямовані на одну групу м'язів. Встановлення цілої лінійки агрегатів потребує значних витрат та багато місця, тому вдома часто використовують мультистанції чи фітнес-станції. Вони компактні, але дозволяють виконувати вправи на різні групи м'язів. Такі багатофункціональні тренажери встановлюють будинки та професійні спортсмени, і ті, хто хоче підтримувати форму без візитів до спортзалу.

Мультистанції дають змогу регулювати навантаження. Зазвичай вони оснащені достатньою кількістю зручних упорів та м'якими ручками. Ціна такого пристосування залежить від класу, функцій та виробника. Максимально допустиме навантаження таких тренажерах для домашнього використання зазвичай не перевищує 100 кг.

Фітнес-станції для професійного використання також дають змогу виконувати різноманітні вправи. Їх переваги в порівнянні з аматорськими варіантами полягають у надійності, більшій стійкості до зносу, збільшеному максимальному навантаженні. Найчастіше їх ставлять у готелях, на базах відпочинку, бізнес-центрах, невеликих фітнес-залах. Також фахівці вибирають такі варіанти і для дому.

Фітнес-станції дають змогу тренуватися кільком людям одночасно. У моделях відомих брендів амортизація та шумозаглушення на високому рівні. Саме такі варіанти пропонує Інтернет-магазин TOPFITNESS.UA.

Спорт для всіх

Професійні силові тренажери відрізняються особливою міцністю, вони витримують велику робочу вагу, не створюють шуму під час роботи та забезпечують плавний хід. Як правило, кожен професійний тренажер вміщує одну групу м'язів, але бувають і винятки у вигляді комбінованих моделей, здатних покрити кілька груп м'язів одночасно. також, чудовий спосіб уникнути нестачі фізичної активності – вуличні силові тренажери. Вони особливо затребувані серед підлітків, молоді та людей пенсійного віку. Як бачите, - різноманітність дуже велика, - як то кажуть "було б бажання"! Отже, вибирайте свій варіант та насолоджуйтесь фітнесом щодня!

Вгору