Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити кардіотренажери для дому та фітнес клубу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

КАРДІО ОБЛАДНАННЯ: ТРЕНАЖЕРИ ДЛЯ ДОМУ ТА ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ

Кардіо обладнання є невід'ємною частиною будь-якого тренажерного залу або фітнес клубу. Клієнти, прийшовши до тренажерного залу, затребувані в розминці перед початком силового тренування, і що, як не кардіо обладнання допоможе їм у цьому максимально ефективно?

Крім розігріву організму, кардіо обладнання для тренажерного залу, має масу переваг, серед яких – спалювання жирових відкладень, зміцнення серцево-судинної системи людини, набір м'язового тонусу, що у свою чергу сприяє зниженню ваги, покращенню самопочуття та здоров'я в цілому.

Також, кардіо обладнання часто використовується не тільки в інтенсивному розігріві організму людини, перед початком силового тренування в тренажерному залі, але і як затримка після завершення тренінгу. Це допоможе розслабити м'язи та уникнути катаболізму в їх тканинах (руйнуванні м'язових волокон).

Саме тому, фахівці нашої компанії ТопФітнес, рекомендують не відсувати у бік питання придбання кардіо обладнання для тренажерного залу, а приділити цьому максимум уваги, тому що саме це один з основних факторів розвитку вашого тренажерного залу та бізнесу в цілому. Тим більше, що кардіо обладнання має величезний попит серед жіночої частини клієнтів тренажерного залу. А в деяких випадках дана частина становить близько 70% всього клієнтського потоку.

Серед асортименту кардіо обладнання для тренажерних залів, представленого нашою компанією ТопФітнес, ви з легкістю зможете підібрати та купити саме те кардіо обладнання, яке ідеально підійде за якістю та зручністю вашим клієнтам, а також вам, за запропонованою нами ціновою політикою.

Устаткування тренажерних залів

Для комплектації тренажерного залу зазвичай використовують кардіо обладнання високої якості з професійними технічними характеристиками, що дозволяють його використання в комерційних цілях. Тим самим скорочуючи ризики частих поломок і збільшуючи термін служби, що, безсумнівно, важливо для рентабельного повернення інвестицій, вкладених у придбання даного обладнання. Таке кардіо обладнання для тренажерного залу ділиться на кілька функціональних зон: професійні бігові доріжки, орбітреки (еліптичні тренажери), вертикальні та горизонтальні велотренажери, гребні тренажери, степери та спинбайки.

Що стосується виробників, то в асортименті кардіо обладнання компанії ТопФітнес, представлені тільки якісні та всесвітньо відомі бренди, що зарекомендували себе тільки з професійного боку: AeroFit (АероФіт), Spirit Fitness (Спіріт Фітнес), Impulse Fitness (Імпульс Фітнес), Intenza (Інтенз) Fitex (Фітекс), SportsArt (СпортсАрт), Pulse Fitness (Пульс Фітнес), EuroFit (ЄвроФіт), Matrix (Матрікс), Cybex (Сайбекс).

Наші переваги

При необхідності фахівці нашої компанії ТопФітнес підберуть вам оптимальний варіант комплектації кардіо зони вашого тренажерного залу, яка задовольнить вас як у функціональному, так і у фінансовому плані. Виконаємо тривимірне планування з візуальним розміщенням обладнання за затвердженою вами специфікацією. У найкоротші терміни організуємо постачання та встановлення обладнання. Навчимо тонкощі експлуатації та догляду. Надамо якісний сервіс та гарантійне обслуговування у будь-якому регіоні України.

Придбати кардіо обладнання для тренажерного залу, ви можете, оформивши заявку на сайті нашої компанії www.topfitness.ua, або за телефонами: (097) 977-07-17. Зателефонуйте прямо зараз, і отримайте індивідуальну комерційну пропозицію, від якої ви не зможете відмовитись!

Вгору