ТОПФІТНЕС УКРАЇНА - ТРЕНАЖИРИ ДЛЯ ДОМУ І ФІТНЕС КЛУБІВ

Популярність здорового способу життя в Україні зростає з кожним роком і водночас підвищується попит на якісні фітнес-клуби, обладнані сучасним професійним обладнанням. Тренажерний зал з ретельно підібраним парком різнопланових тренажерів, правильно зонований і пропонуючи високий рівень комфорту та широкий вибір послуг, в наші дні дуже затребуваний і може принести своєму власнику гарний прибуток. Компанія ТОПФІТНЕС пропонує професійні тренажери для фітнесу в Україні, які забезпечать вашому бізнесу гарантоване процвітання.

Ми працюємо на ринку спортивного та фітнес обладнання вже понад 10 років і за час своєї діяльності забезпечили постачання тренажерів та іншого обладнання більш ніж у 120 тренажерних залів та 25 фітнес клубів різних форматів. У нашому портфоліо є об'єкти як бюджетного рівня, так і заклади преміум-класу із відомими брендовими іменами. Наша команда ТОПФІТНЕС – це колектив справжніх професіоналів, які знають все про обладнання для фітнесу та готові використати свої знання та професіоналізм на благо вашого бізнесу. Ми впевнені, що двох однакових фітнес клубів не існує, тому в ТОПФІТНЕС практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта і жоден реалізований проект не схожий на інший.

Устаткування для фітнесу від TOPFITNESS.UA

TOPFITNESS – це сучасне якісне обладнання для фітнес клубів та тренажерних залів від відомих європейських, американських та азіатських брендів. Ми підбираємо пристрої з огляду на специфіку закладу, вимоги клієнта, а також запланований бюджет. Широкий вибір професійного обладнання від кращих виробників, який ми можемо надати нашим покупцям, дає можливість створювати ефективні фітнес клуби та робити якісну оптимізацію існуючих. Фахівці ТОПФІТНЕС готові запропонувати варіанти модернізації тренажерних залів з урахуванням найновіших тенденцій у світі фітнесу або виконати роботи з оснащення клубу «під ключ». Комплексна робота з обладнання фітнес клубу включає наступні стадії:

 • Послуги консалтингу;
 • Проектування фітнес клубу;
 • Підбір обладнання;
 • Постачання тренажерів та іншого обладнання;
 • Встановлення обладнання та пусконалагоджувальні роботи;
 • Професійне обслуговування тренажерів.

Крім цього, ми готові встановити у ваш тренажерний зал обладнання для ефективної вентиляції приміщень, а також укласти якісне професійне покриття для підлоги.

Чому обирають нас?

Компанія ТОПФІТНЕС впевнено почувається в умовах сучасного конкурентного ринку фітнес обладнання та впевнено рухається вперед, допомагаючи розвивати сферу фітнес-послуг у нашій країні. Серед переваг, які ми готові запропонувати своїм клієнтам, слід зазначити такі:

 • Великий вибір обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва, нового та б/в;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Надання широкого спектру послуг, у тому числі обладнання тренажерних залів «під ключ»;
 • Найпривабливіші в Україні ціни та гнучка система знижок;
 • Офіційна гарантія та сервісне обслуговування обладнання.

TOPFITNESS.UA – це офіційний постачальник тренажерів таких відомих брендів як InterAtletika, Impulse Fitness, Matrix by Johnson, Precor, Technogym, Life Fitness, Cybex, Spirit Fitness, Fitex, Assault Fitness, Rogue, Proud, Adidas, Reebok, Sportop, HouseFit, Stein та багатьох інших. Обладнання цих виробників – надійний щабель на шляху до успіху, що підтверджено досвідом десятків наших постійних клієнтів. Ми знаємо, як зробити бізнес прибутковим та змусити ваш фітнес клуб працювати з максимальною віддачею.