Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити еліптичні тренажери орбітреки для дому та тренажерного залу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Орбітреки для дому та тренажерних залів

Здоровий спосіб життя, у виставі сучасної людини, міцно пов'язаний із кардіонавантаженнями. Одні одержують заряд бадьорості та здоров'я, здійснюючи пробіжки на стадіонах та в парках, інші обирають для себе фітнес-клуб або тренажерний зал, а треті – купують обладнання для фітнесу додому. Якщо тренування проходять у приміщенні, то еліптичний тренажер (орбітрек) є найбільш популярним способом ефективного впливу на найважливіші системи організму.

Цей тренажер впливає практично на всі групи м'язів, а також зміцнює серцево-судинну та дихальну системи. Відомо, що еліпсоїд ефективніший при спалюванні калорій ніж велотренажер, тому що задіє не тільки м'язи ніг і сідниць, а й спину, руки і навіть прес. Завдяки цим особливостям орбітрек має попит у найширшого кола користувачів. Його використовують для схуднення люди із зайвою вагою, бодібілдери для «сушіння», а також професійні атлети, що спеціалізуються в різних видах спорту, для розвитку витривалості та зміцнення м'язів, суглобів та зв'язок.

Вибираємо орбітрек: професійний чи аматорський?

Якісний орбітрек купити в Україні зараз дуже просто. Незважаючи на це, придбання еліптичного тренажера є завданням, яке потребує особливо відповідального підходу. Залежно від того, для якого придбання обладнання – для комерційного чи домашнього, вибирають тип тренажера. Для фітнес-клубів та тренажерних залів виробники пропонують професійні еліптичні тренажери, а для використання у домашніх умовах – орбітреки аматорського рівня.

У чому відмінність моделей цих двох типів? Професійні орбітреки конструюються та виготовляються з розрахунком на максимально інтенсивну експлуатацію. Ці кардіо-тренажери можуть використовуватися практично в режимі non-stop і витримувати великі навантаження. Відмінними рисами таких моделей є:

  • Посилена рама, яка розрахована на користувачів з масою тіла до 180-200 кг;
  • Надійна механіка, що забезпечує тривалу роботу механізму у разі великих навантажень;
  • Масивний маховик, що забезпечує плавну зміну навантаження у широкому діапазоні;
  • Можливості зміни налаштувань орбітрека, таких як кут нахилу педалей, та довжина кроку;
  • Інтелектуальна система управління: убудовані програми тренувань, індивідуальні програми;
  • Додаткові опції: вбудовані вентилятори, USB-роз'єми для заряджання мобільних гаджетів, аудіосистеми з можливість підключення навушників, підставки для блокнотів, книг та пляшок з водою;
  • Точні датчики стану організму.

Професійний еліптичний тренажер, ціна якого з кожним роком стає дедалі доступнішою – це єдиний прийнятний варіант для комерційного використання. Тільки ці орбітреки можуть експлуатуватися в залах з великою відвідуваністю, не створюючи власнику зайвого клопоту.

Більш доступні за ціною орбітреки для дому значно поступаються своїм професійним побратимам за технічними характеристиками. Аматорські еліптичні тренажери орієнтовані на малі експлуатаційні навантаження, характерні для використання спортивної техніки в умовах будинку або невеликого офісу. Домашні орбітреки мають менш витривалу конструкцію та, як правило, розраховані на вагу користувача 120-140 кг. Ці кардіо-тренажери використовують полегшений маховик і менш «просунуту» електроніку, ніж професійні моделі.

Незважаючи на це, домашній орбітрек, випущений відомим виробником, – це чудовий інструмент для фізичного самовдосконалення. Еліпсоїд такого типу стане виходом із становища для тих, хто не має можливості влаштовувати тренування на свіжому повітрі або відвідувати фітнес-клуб.

Як купити орбітрек для фітнес-клубу чи будинку в Україні?

Інтернет-магазин TopFitness.ua – це місце, де можна купити еліптичний тренажер як для професійного, так і для аматорського використання. Ми працюємо лише з продукцією перевірених виробників, обладнання яких відоме у всьому світі. У нашому каталозі кардіотренажерів ви знайдете найкращі еліптичні тренажери від таких популярних брендів як ProForm, Sportop, Fitex, Spirit та Pulse Fusion.

Всі моделі орбітреків мають офіційну гарантію від виробника та їх сервісне обслуговування здійснюється на території України. TopFitness.ua офіційно представляє продукцію відомих виробників кардіо тренажерів, тому має можливість запропонувати найпопулярніші продукти за доступними цінами. Інтернет-магазин виконує безкоштовну доставку орбітреків до будь-якого міста України.

Вгору