Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити силові стійки та рами для жимів та присідань

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Силові стійки та рами для жимів та присідань

У сучасному фітнесі, пауерліфтингу та кросфіті силові стійки та рами використовуються для тренувань з вільними вагами. Ці прості тренажери можна назвати базовими для будь-якого фітнес-клубу, тому що без них неможливе виконання таких ключових вправ як жима лежачи, стоячи і сидячи, присідання, станова тяга, підйоми на біцепс та багатьох інших, у яких задіяна штанга. Рами та стійки для штанги – це фітнес обладнання, до якого висуваються особливі вимоги, адже від надійності їхньої конструкції залежить безпека атлетів.

Силові стійки та рами

Український постачальник професійного фітнесу обладнання TOPFITNESS.UA пропонує повний спектр силових стійок та рам для комерційних фітнес клубів та тренажерних залів. У нас є все, що потрібно для того, щоб зробити роботу зі штангою ефективною, комфортною та максимально безпечною. Конструкція тренажерів відповідає суворим світовим стандартам і розрахована на великі статичні та динамічні навантаження, а крім того, має високу стійкість до перекидання. Каталог обладнання TOPFITNESS.UA включає наступні види обладнання:

  • Стійки для жимов та присідань;
  • Універсальні регульовані стійки;
  • Рами для присідань;
  • Рами пристінні.

Також український бренд може запропонувати столи для армреслінгу, виготовлені у суворій відповідності до вимог цього виду спорту.

Усі силові рами та стійки виготовлені з міцного та стійкого до корозії трубного профілю вітчизняного та імпортного виробництва, з'єднаного плоскошовним роботованим зварюванням. Особлива технологія з'єднання металевих деталей дозволяє досягти в місці шва такої ж міцності, як і на цілісній ділянці рами. Інженери компаній-виробників ретельно розрахували всі навантаження та забезпечили відмінну стійкість просторових конструкцій навіть у екстремальних ситуаціях. Регульовані стійки під штангу оснащені зручними та надійними фіксаторами, що виключають будь-які випадковості у процесі тренування.

Силові рами та стійки в Києві

Компанія ТОПФІТНЕС пропонує купити силові рами та стійки за чудовою ціною від офіційного постачальника з доставкою по всій Україні та при необхідності з встановленням у вашому залі. Наше професійне обладнання успішно працює у залах Києва, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Харкова, Ужгорода тощо. На всі види продукції компанія ТОПФІТНЕС надає свою офіційну гарантію якості.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору