Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

TM Avanti - Купити спортивне та фітнес обладнання Avanti в Україні

Avanti – виробник кардіо станцій для фітнес клубів

Продукція компанії Avanti Fitness чудово знайома в Україні як власникам фітнес-клубів, так і їхнім клієнтам. Кардіо станції для фітнесу, купити які можна більш ніж у 80 країнах світу, є візитівкою цього бренду, що входить до міжнародного концерну Workout World. Вибравши для себе досить вузьку спеціалізацію та випускаючи щороку всього кілька моделей обладнання, виробник зміг досягти максимальної ефективності своїх пристроїв та їх високої надійності. Продумані до дрібниць кардіотренажери Avanti відносяться до обладнання преміум-класу та користуються великою популярністю у фітнес-клубах бізнес та VIP-рівня.

Чим відрізняються кардіотренажери Avanti?

Обладнання виробництва Avanti – це ефективні кардіотренажери, різних видів, які поєднують такі якості:

  • Максимальний комфорт для тренуючого;
  • Високий рівень безпеки;
  • Привабливий сучасний дизайн;
  • Ефективний вплив на організм;
  • Висока надійність;
  • Невимогливість до обслуговування.

Деякі пристрої, представлені в асортименті компанії, такі як багатофункціональний кардіотренажер серії CardioGym, не мають аналогів у світі і, на думку провідних експертів у галузі фітнесу, є революційною розробкою. Також компанія займається науковою та методичною діяльністю – у дослідницьких центрах Avanti створюються нові високоефективні тренувальні програми, а також навчання тренерів та інструкторів новим методикам. Сертифікат Avanti підтверджує високу кваліфікацію власника та дуже цінується у світі фітнесу.

Багато моделей обладнання Avanti мають основу особливий принцип, оскільки надають користувачеві як силові, і кардіо навантаження одночасно. Програми, встановлені в бортових комп'ютерах цих тренажерів, дозволяють ефективно поєднувати тренування різного типу, досягаючи швидкого та якісного результату. Також варто відзначити і те, що Avanti - це дуже зручне обладнання для фітнес-клубу. Компактні габарити та поворотні сидіння забезпечують комфорт користувачеві та економлять корисну площу.

Окремо слід згадати і якість тренажерів Avanti. Продукція цього бренду виготовляється відповідно до найвищих світових стандартів і кожен етап виробництва, від закупівлі матеріалів, до відправки тренажера на склад готової продукції, проходить під суворим контролем спеціальної служби.

Як придбати тренажери Avanti в Україні?

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб ваш тренажерний зал отримав найсучасніше та найефективніше обладнання для фітнесу, то придбання кардіо станцій Avanti може стати оптимальним варіантом. Компанія TOPFITNESS.UA пропонує обладнання цього всесвітньо відомого бренду за чудовою ціною з безкоштовною доставкою до будь-якого міста України. Крім цього, ми готові запропонувати послуги з встановлення та налаштування тренажерів, а також забезпечити їх гарантійне та сервісне обслуговування.

Отримайте знижку на кардіо-силові тренажери Avanti (Аванті) прямо зараз Відправити запит на знижку 🎯 TOPFITNESS.UA - Офіційний постачальник тренажерів Avanti в Україні 👍 Ми краще за всіх допомагаємо з вибором та надаємо навигідніші умови для придбання товарів для фітнесу та спорту! Вам залишилось лише переконатися в цьому!

Розгорнути

💪 РОЗДІЛ НАПОВНЮЄТЬСЯ !!! ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!

Вгору