Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити тренажери з вільною вагою. Силові тренажери, що навантажуються дисками

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Тренажери з вільною вагою. Тренажери, що навантажуються дисками

Вправи з вільними вагами лежать в основі багатьох тренувальних комплексів. Але навіть атлети, які вважають за краще мати справу з вантажоблочними тренажерами, включають у свої заняття роботу з обладнанням, що використовує диски для штанги. Популярність цього обладнання для фітнесу пов'язана із кількома важливими факторами. По-перше, вільні ваги дозволяють виконувати ізольовані вправи, точно адресовані конкретному м'язі. По-друге, робота з важелями, грифами та гантелями розвиває не тільки силу та витривалість, а й координацію рухів, оскільки спортсмену доводиться не просто переміщати снаряд певною амплітудою, а й утримувати його в рівновазі. Ну і третя, важлива причина - це можливість самостійно підбирати навантаження в широкому діапазоні, вибирати оптимальний хват і траєкторію руху. Все це в комплексі робить тренажери з вільними вагами улюбленим обладнанням професійних атлетів та любителів.

Устаткування для тренувань з вільними вагами InterAtletika

У каталозі спортивних тренажерів TOPFITNESS.UA обладнання представлене широким вибором для різних груп м'язів. Бренд пропонує як хороші бюджетні моделі, витривалі та функціональні, так і продукцію преміального класу, з ефектним дизайном та додатковими приємними опціями. Тренажери з вільними вагами, що навантажуються дисками таких видів:

  • Машини Сміта;
  • Гак-машини;
  • Жим ногами;
  • Жими руками вертикальні, горизонтальні та під кутом;
  • Верхні та нижні тяги;
  • Важільні тяги;
  • Трицепс-машини;
  • Біцепс-машини;
  • Т-подібні тяги.

Як ми бачимо, вибір обладнання для силових вправ дуже великий і можна придбати тренажери для фітнес клубу будь-якого типу та виконання. ТОПФІТНЕС пропонує хороші тренажери, які відповідають найвищим світовим стандартам фітнес-індустрії. Наша техніка не поступається імпортним аналогам, але при цьому дешевша, витриваліша і невибагливіша. Для комерційного використання професійні тренажери на вільних терезах підходять ідеально і їх переваги вже оцінили багато вітчизняних та зарубіжних споживачів.

Тренажери з вільними вагами у Києві

Якщо ви обладнаєте тренажерний зал у нашому місті, то TOPFITNESS.UA готова запропонувати найвигідніші варіанти комплектації. Ми можемо виконати постачання як окремих моделей, так і оснастити ваш клуб силовими тренажерами «під ключ». Купити тренажери з вільними вагами у Києві та інших регіонах України можна за цінами виробника з доставкою, встановленням та налаштуванням у фітнес-клубі. Усі тренажери забезпечуються нашою офіційною гарантією та кваліфікованим сервісом.

💪 РОЗДІЛ НАПОВНЮЄТЬСЯ !!! ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!

Вгору