Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити еліптичні тренажери орбітреки для дому або квартири від постачальника за цінами виробника

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Еліптичні тренажери орбітреки для дому та квартири

Еліптичні кардіотренажери з'явилися у світі фітнесу щодо нещодавно. Вони швидко стали у відвідувачів фітнес клубів улюбленим обладнанням для аеробних тренувань. Тому зовсім не дивно, що невдовзі з'явилися й домашні орбітреки, які могли собі дозволити ті, хто не мав можливості чи бажання відвідувати тренажерні зали. Сьогодні це один із найбільш затребуваних тренажерів для дому. Еліпсоїди органічно поєднують у собі високу ефективність, безпеку та відносно скромні габарити. Виробники, натхненні попитом цю техніку, постійно вдосконалюють свої продукти. Завдяки цьому багато орбітреків для дому складають конкуренцію професійним з погляду функціональності та комфорту.

Особливості домашніх орбітреків

Важливою особливістю будь-якого тренажера для індивідуальних тренувань є його доступна ціна. Компанії, які випускають кардіотренажери, намагаються знизити вартість своїх продуктів з мінімальними збитками для ефективності. Досягається це переважно за рахунок зниження витривалості техніки. Домашні орбітреки рідко використовуються довше 2-3 годин на день, тому їм не потрібен запас міцності, як у комерційних моделей. Рами таких тренажерів зазвичай мають спрощену конструкцію, за рахунок використання профілю з невеликою товщиною стінки. Вони здатні витримувати вагу користувачів від 120 до 180 кг, але не розраховані на навантаження, що діють у режимі нон-стоп багато годин.

Механізми сучасних домашніх орбітреків виготовляються з використанням якісних матеріалів та новітніх технологій. Вузли обертання комплектуються закритими підшипниками, що не обслуговуються, з великим ресурсом. Застосування цих деталей знижує потребу тренажера у сервісних послугах, що дуже важливо для користувачів. Ні для кого не секрет, що часто тренажер для кардіо встановлюють у житловому приміщенні. Тому компанії намагаються якнайкраще збезшумити своє обладнання та захистити його від вібрацій у процесі роботи. Ще одна поширена опція – механізм складання. З його допомогою і так скромний за габаритами еліпсоїд можна згорнути для зберігання і транспортування, заощадивши 20-30% місця.

Функціональність еліпсоїдів для дому

Вимоги користувачів до домашніх кардіотренажерів постійно зростають. Тому все більше моделей еліпсоїдів обзаводяться функціями, які раніше вважалися прерогативою професійних лінійок. Багато відомих брендів випускають орбітреки з довжиною кроку, що змінюється, які легко адаптуються для використання людьми різного зростання і фізичної форми. Також нескладно знайти і тренажери, в яких можна налаштувати кут нахилу педалей. Для тих, хто серйозно тренується вдома, така опція допомагає змінювати цільове навантаження та підвищувати ефективність занять. Деякі орбітреки також обладнають важелями із регульованою довжиною.

Велику увагу приділено програмному забезпеченню еліпсоїдів. Домашні орбітреки преміум класу вже зараз пропонують повний спектр програм та режимів, властивих дорогим комерційним моделям. Нормою стали кардіозалежні та інтервальні схеми, програми для розвитку витривалості та спалювання жиру, системи, спрямовані на оптимізацію метаболічних процесів. Звісно, у такому разі не обійтися без ефективного моніторингу тренувань. Всі представлені на ринку орбітреки домашнього класу обладнані контактними датчиками пульсу, а деякі телеметричними пристроями, що працюють безконтактно. Інтерфейс із користувачем забезпечують LCD та LED-дисплеї, що відображають повний спектр необхідної атлету інформації. Управління домашніми тренажерами організоване максимально просто та інтуїтивно зрозуміло. Це важливо, тому що у любителя, що тренується вдома, немає можливості запитати поради у тренера чи техніка.

Опції, що роблять тренування приємними

Комфорт під час тренування – це далеко не останній фактор, на який зараз звертають увагу споживачі. Тому обладнання для кардіо пропонує безліч цікавих та приємних опцій. Тренажери еліпсоїди оснащують аудіосистемами зі стереозвуком, вентиляторами з регулюванням обертів, роз'ємами передачі інформації та зарядки гаджетів. У багатьох моделях є Wi-Fi та Bluetooth модулі, що підтримують бездротовий зв'язок із девайсами. Завдяки цим функціям можливий зв'язок тренажера з мобільними пристроями та комп'ютерами, із встановленими фітнес-додатками. Вони допомагають зберігати дані про тренування, систематизувати їх та проводити аналіз ефективності.

Дизайн та ергономіка домашніх орбітреків

Майже всі еліпсоїди для домашнього використання мають передньопривідне компонування. Маховик, розташований попереду тренажера, істотно зменшує його довжину. Але деякі виробники йдуть ще далі в прагненні зробити свої продукти компактнішими. Тому сьогодні можна купити домашній орбітрек із підвісною системою педалей, що робить його ще коротшим. Привабливий дизайн – важливий чинник у сучасній фітнес-індустрії. Тому бренди нерідко залучають до виробництва обладнання для кардіо відомих дизайнерів та фахівців в галузі ергономіки. Не забувають і про найпростіші, але водночас важливі моменти. Орбітреки для будинку оснащують ніжками з компенсаторами нерівностей, а також роликами і руків'ями. Чи варто говорити, що всі без винятку моделі отримують підставки для гаджетів і тримачі для пляшок.

Де купити домашній еліптичний тренажер орбітрек?

Інтернет-магазин обладнання для фітнесу TOPFITNESS.UA пропонує купити в Україні домашні орбітреки, ціна яких доступна, а якість відповідає світовим стандартам. Наш каталог кардіотренажерів пропонує великий вибір моделей від відомих виробників, серед яких Matrix Fitness, Horizon, Stamax, FitLogic, Adidas, Reebok, Vigor, Go-Elliptical та багато інших. Купівля, оплата частинами та кредит у нас найвигідніші, завдяки співпраці з ПриватБанком та Монобанком. Доставка товару можлива як у Києві, так і в інших містах країни.

обладнання для аеробних тренувань, орбітреки для дому, домашні орбітреки, обладнання для фітнесу, обладнання для кардіо, сучасні домашні орбітреки, тренажери еліпсоїди, домашні кардіотренажери, орбітреки зі змінною довжиною кроку, еліпсоїди для домашнього використання ціна, тренажери для дому еліпсоїди

Вгору