🎄 ЗРОБИМО НАЙКРАЩУ НОВОРІЧНУ ЗНИЖКУ 🎁
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити професійні еліптичні тренажери орбітреки для тренажерного залу та фітнес клубу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Професійні орбітреки для тренажерного залу

Жоден сучасний тренажерний зал не обходиться без такого обладнання, як професійний орбітрек. Ці пристрої, які ще називають еліптичними тренажерами, є одним із найефективніших інструментів, що забезпечують навантаження практично на всі групи м'язів.

Тренування на орбітреці: ефективно та безпечно

Чому еліптичні тренажери такі популярні у всьому світі, адже існує чимало іншого спортивного обладнання, що дозволяє тренувати м'язи та забезпечувати кардіонавантаження? Тренування на орбітреці – це найбільш короткий та безпечний шлях до мети. Розглядаючи детально ці пристрої, можна побачити, що вони поєднують у собі риси велотренажера, бігової доріжки та степера. Ця особливість є ключовим моментом високої ефективності цих апаратів. При цьому існує ще один важливий момент – на відміну від перерахованих вище тренажерів, орбітрек дозволяє займатися з мінімальними навантаженнями на зв'язки та суглоби. Таким чином, навіть новачок, який тільки починає тренування, за умови правильного використання обладнання, надійно захищений від травм.

Професійні орбітреки: особливості та переваги

Сьогодні орбітрек купити в Україні зовсім нескладно – на вітчизняному ринку широко представлене обладнання як від вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Великий вибір тренажерів цього типу з різними функціями, габаритами і, зрозуміло, ціною дозволяє легко вибрати модель для дому, офісу або тренажерного залу. Однак, купуючи орбітрек для спортивного клубу чи фітнес-центру, необхідно вибирати пристрій професійного рівня. Еліптичний тренажер такого класу має низку важливих відмінностей від аматорського та розрахований на інтенсивне та високоефективне застосування в різних цілях.

Серед особливостей професійних тренажерів такого типу слід зазначити:

 • Плавне та максимально точне регулювання навантажень, що змінюється з кроком не більше 5 Ватів;
 • Довжина кроку, що змінюється, від 40 см і вище. Це дозволяє використовувати обладнання людьми з різним зростанням та рівнем фізичної підготовки;
 • Масивний маховик, що гарантує плавний хід у процесі тренування;
 • Можливість зміни кута нахилу педалей;
 • Масивна рама та міцний механізм, що дозволяють тренуватися людям з великою вагою;
 • Розширена функціональність комп'ютера, який може фіксувати різні параметри організму: частоту пульсу, тиск, витрата калорій і т.д.
 • Безшумний механізм;
 • Висока надійність вузлів та деталей, завдяки якій можливе інтенсивне комерційне використання тренажера.

Професійний орбітрек можна рекомендувати не тільки для великих залів, розрахованих на велику кількість відвідувачів, але і для невеликих клубів. Переваги таких моделей, напевно, будуть високо оцінені як досвідченими атлетами, так і тими клієнтами, які приходять на тренування, щоб просто підтримувати себе у формі.

Еліптичні тренажери від компанії «ТОПФІТНЕС»

З кожним роком все більше тренажерних залів та фітнес-клубів в Україні вважають за краще купити тренажер орбітрек у компанії «ТОПФІТНЕС». Як одна з найстаріших компаній, що пропонують професійне обладнання залам та клубам, ми маємо відмінну репутацію, підтверджену десятками поставок по всій території нашої країни. Продукція, що пропонується нами – це еліптичні тренажери від відомих у Європі виробників, виготовлені у повній відповідності до вимог якості, функціональності та безпеки.

Працюючи безпосередньо з компаніями-виробниками, минаючи дилерів та посередників, ми маємо можливість постачати тренажери професійного рівня за найпривабливішими цінами. Наші клієнти знають, що «ТОПФІТНЕС» пропонує професійні орбітреки з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Обладнання з нашого асортименту максимально надійне та легко ремонтується. Усі тренажери мають офіційну гарантію від виробника та без проблем обслуговуються на території України.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору