Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити професійні еліптичні тренажери орбітреки для тренажерного залу та фітнес клубу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Професійні орбітреки – комерційні еліптичні тренажери

Жоден сучасний тренажерний зал не обходиться без такого обладнання, як професійний орбітрек. Ці пристрої, які ще називають еліптичними тренажерами, є одним із найефективніших інструментів, що забезпечують навантаження практично на всі групи м'язів.

Тренування на орбітреці: ефективно та безпечно

Чому еліптичні тренажери такі популярні у всьому світі, адже існує чимало іншого спортивного обладнання, що дозволяє тренувати м'язи та забезпечувати кардіонавантаження? Тренування на орбітреці – це найбільш короткий та безпечний шлях до мети. Розглядаючи детально ці пристрої, можна побачити, що вони поєднують у собі риси велотренажера, бігової доріжки та степера. Ця особливість є ключовим моментом високої ефективності цих апаратів. При цьому існує ще один важливий момент – на відміну від перерахованих вище тренажерів, орбітрек дозволяє займатися з мінімальними навантаженнями на зв'язки та суглоби. Таким чином, навіть новачок, який тільки починає тренування, за умови правильного використання обладнання, надійно захищений від травм.

Професійні орбітреки: особливості та переваги

Сьогодні орбітрек купити в Україні зовсім нескладно – на вітчизняному ринку широко представлене обладнання як від вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Великий вибір тренажерів цього типу з різними функціями, габаритами і, зрозуміло, ціною дозволяє легко вибрати модель для дому, офісу або тренажерного залу. Однак, купуючи орбітрек для спортивного клубу чи фітнес-центру, необхідно вибирати пристрій професійного рівня. Еліптичний тренажер такого класу має низку важливих відмінностей від аматорського та розрахований на інтенсивне та високоефективне застосування в різних цілях.

Серед особливостей професійних тренажерів такого типу слід зазначити:

 • Плавне та максимально точне регулювання навантажень, що змінюється з кроком не більше 5 Ватт;
 • Довжина кроку, що змінюється, від 40 см і вище. Це дозволяє використовувати обладнання людьми з різним зростанням та рівнем фізичної підготовки;
 • Масивний маховик, що гарантує плавний хід у процесі тренування;
 • Можливість зміни кута нахилу педалей;
 • Масивна рама та міцний механізм, що дозволяють тренуватися людям з великою вагою;
 • Розширена функціональність комп'ютера, який може фіксувати різні параметри організму: частоту пульсу, тиск, витрата калорій і т.д.
 • Безшумний механізм;
 • Висока надійність вузлів та деталей, завдяки якій можливе інтенсивне комерційне використання тренажера.

Професійний орбітрек можна рекомендувати не тільки для великих залів, розрахованих на велику кількість відвідувачів, але і для невеликих клубів. Переваги таких моделей, напевно, будуть високо оцінені як досвідченими атлетами, так і тими клієнтами, які приходять на тренування, щоб просто підтримувати себе у формі.

Еліптичні тренажери від постачальника

З кожним роком все більше тренажерних залів та фітнес-клубів в Україні вважають за краще купити тренажер орбітрек у компанії ТОПФІТНЕС. Як одна з найстаріших компаній, що пропонують професійне обладнання залам та клубам, ми маємо відмінну репутацію, підтверджену десятками поставок по всій території нашої країни. Продукція, що пропонується нами – це еліптичні тренажери від відомих у Європі виробників, виготовлені у повній відповідності до вимог якості, функціональності та безпеки.

Працюючи безпосередньо з компаніями-виробниками, минаючи дилерів та посередників, ми маємо можливість постачати тренажери професійного рівня за найпривабливішими цінами. Наші клієнти знають, що ТОПФІТНЕС пропонує професійні орбітреки з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Обладнання з нашого асортименту максимально надійне та легко ремонтується. Усі тренажери мають офіційну гарантію від виробника та без проблем обслуговуються на території України.

Популярність професійних орбітреків

Вже багато років еліптичні тренажери лідирують за популярністю серед кардіотренажерів у відвідувачів фітнес-клубів. Це цілком природно, адже це обладнання для фітнесу пропонує високу ефективність тренувань і забезпечує користувачам комфорт і безпеку. Еліпсоїди поєднують у собі найкраще від велотренажерів, бігових доріжок та степерів. Професійні орбітреки, створені спеціально для комерційного та спортивного використання – це ще й дуже витривалі машини, розраховані на експлуатацію нон-стоп у найекстремальніших режимах.

Конструкція професійних орбітреків

Ринок кардіотренажерів пропонує великий вибір еліпсоїдів різного типу та конструкції. Для застосування з комерційною метою використовуються моделі з електромагнітним способом створення навантаження. Вони можуть працювати як від електричної побутової мережі 220В, так і від вбудованого генератора. Основний елемент професійного еліптичного тренажера – це масивний металевий маховик. Він може розташовуватись у передній або задній частині тренажера. Вага цієї деталі зазвичай становить від 6 до 20 кг. Чим важчий цей диск – тим більший вибір навантажень доступний атлету і тим плавніший хід тренажера. Для збільшення чи зниження зусилля в електромагнітних орбітреках застосовують магніти. Використовуючи електронну систему керування, користувач впливає магнітами на маховик, уповільнюючи або даючи вільно обертатися. Маховик з'єднаний з педально-важільний механізм, з яким безпосередньо працює атлет.

Важлива частина будь-якого кардіотренажера – його рама. Ця конструкція у професійних орбітреків виготовлена із сталевого профілю із товщиною стінки не менше 3 мм. Частини рами з'єднані зварюванням або металовиробами з нержавіючої сталі. Щоб захистити метал від зовнішніх факторів його покривають фарбою. Найбільш популярним вважатимуться метод нанесення порошкових складів технологією електростатичного напилення. Таке покриття запобігає корозії, естетично виглядає і добре чинить опір механічним впливам. Еліпсоїди для фітнес-клубів, завдяки жорсткій та міцній рамі, здатні витримувати вагу користувачів до 200 кг. Щоб забезпечити обладнанню максимальну стійкість, рама спирається на ніжки, що регулюються по висоті. Також майже всі моделі кардіотренажерів відомих брендів оснащують транспортувальними роликами, що служать для переміщення в межах зали.

Функціональність професійних орбітреків

Представлені у продажу комерційні моделі орбітреків пропонують своїм користувачам високу функціональність та відмінну адаптивність. Багато моделей надають можливість зміни довжини кроку чи кута нахилу педалей. Також можна знайти обладнання зі змінною висотою важелів. Таким чином кардіотренажер здатний задовольнити запити будь-якого відвідувача зали, незалежно від його зростання, особливостей статури, рівня фізичного розвитку та особистих уподобань у тренуваннях.

Кардіотренажери для залів пропонують великий вибір тренувальних програм, спрямованих на реалізацію різних цілей. Майже всі популярні моделі орбітреків відомих виробників пропонують такі тренувальні схеми:

 • Пульсозалежні;
 • Інтервальні;
 • Цільові за часом, дистанцією та калоріями;
 • Ватт-контроль.

Всі орбітреки професійного рівня також надають можливість настроїти індивідуальні програми. Атлет може вибрати найбільш підходящі параметри для досягнення своєї мети і зберегти їх у порожніх слотах пам'яті комп'ютерного модуля тренажера.

Управління та інтерфейс

Система управління комерційного еліпсоїда вбудована у консоль. Вибір функцій може здійснюватися за допомогою механічних, мембранних та сенсорних кнопок та навіть поворотних ручок. Виробники кардіотренажеров намагаються зробити керування простим та інтуїтивно зрозумілим, щоб користувачеві не довелося витрачати час на навчання. Інтерфейс орбітреків може організований на основі LED або LCD дисплеїв. Деякі моделі пропонують керування функціями за допомогою сенсорного екрана. На дисплеї відображаються найбільш важливі для людини, що тренується, дані: швидкість, час, відстань, величина навантаження, назва програми, вати і калорії, частота серцевого ритму. За кардіомоніторинг відповідають датчики пульсу вбудовані в рукояті обладнання, а також опціонально телеметричні бездротові пристрої Polar.

Ергономіка та дизайн

Комфорт та безпека – найважливіші пріоритети під час створення тренажерів для кардіо професійного рівня. Орбітреки розробляють за участю фахівців у галузі ергономіки, біомеханіки та дизайну. Довжина кроку обладнання підбирається так, щоб технікою було зручно користуватися людям будь-якого зростання. Педалі оснащують рифленими або гелевими накладками, що виключають ковзання підошви. Рукоятка важелів покривають еластичним, приємним для рук полімером. Не забуті й найпростіші потреби атлетів. Тримач для пляшки з водою та підставка під гаджет давно вже стали стандартом комплектації еліпсоїдів. Зовнішній вигляд кардіотренажерів також приділяють серйозну увагу. Орбітреки останніх років виглядають ефектно та стильно. Сам їхній вигляд мотивує тренуватися та йти до наміченої мети з привабливим та зручним помічником.

Додаткові можливості

Відомі бренди обладнання для кардіо немов змагаються між собою, хто запропонує найцікавіші опції. Давно нікого не дивують вбудовані стереосистеми, модулі Wi-Fi та Bluetooth, а також роз'єм для зарядки смартфонів. Деякі компанії пішли далі та їх орбітреки отримали можливість виходу в інтернет та використання хмарних сервісів. Тренажери з'єднуються із всесвітньою мережею безпосередньо або через смартфони зі спеціальним програмним забезпеченням. Атлети можуть зберігати на «хмарі» дані про свої тренування, аналізувати їх і навіть змагатися з іншими користувачами, які знаходяться за тисячі кілометрів від них.

Де купити професійний орбітрек?

Інтернет-магазин обладнання для фітнесу ТОПФІТНЕС пропонує купити в Україні професійні орбітреки відомих фірм. Виможете придбати кардіотренажери з гарантією та доставкою у Києві та в інші міста країни. Наші партнери – ПриватБанк та Монобанк подбають про те, щоб покупка. кредит і оплата частинами були для вас найвигіднішими.

Професійні орбітреки, професійні еліптичні тренажери, електромагнітні орбітреки, професійні орбітреки, еліпсоїди для фітнес-клубів, кардіотренажери відомих брендів, комерційні моделі орбітреків, кардіотренажери для залів, популярні моделі орбітреків, орбітреки фітнесу, обладнання для кардіо, бренди обладнання для кардіо, купити в Україні професійні орбітреки

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Орбітрек Aerostream AT-749G LED AT-749G LED фото
  Новинка
  10
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Орбітрек Aerostream AT-747G LED AT-747G LED фото
  Новинка
  10
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Орбітрек Fitex RE500 RE500 фото
  10
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору