🙏 ДОПОМОГА ЗСУ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити горизонтальні велотренажери для дому та тренажерного залу фітнес клубу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Горизонтальні велотренажери для фітнес клубу

Горизонтальні тренажери мають високу функціональність і по праву можуть вважатися універсальними, адже це обладнання підходить не тільки для фітнесу, але й для широкого спектру тренувань. Комфортна посадка, що не навантажує спину, ідеальна для людей, які мають проблеми з хребетним стовпом та м'язами спини. Використання такого пристрою як горизонтальний тренажер, дає можливість акцентувати навантаження на нижній частині тіла, максимально залучаючи до тренування м'язи та зв'язування ніг. Також спортивне обладнання такого типу можна рекомендувати тим людям, які тільки розпочинають заняття та ще не звикли до інтенсивних тренувань. Положення тіла у тренажері горизонтального типу дозволяє читати книгу або дивитися відео на мобільному пристрої, отримуючи досить інтенсивне фізичне навантаження.

Особливості горизонтальних тренажерів від ТОПФІТНЕС

Кожен велотренажер з горизонтальною посадкою, що пропонує компанія TOPFITNESS.UA - це обладнання, дизайн якого побудований з урахуванням особливостей людського тіла. Тренажери мають регульовані сидіння, підлокітники та рукояті, які легко можна налаштувати для використання людиною будь-якої комплекції, віку та ваги. Завдяки цьому спортивний снаряд здатний задовольнити вимоги найвибагливіших відвідувачів зали та забезпечити їм високу ефективність занять. Окремо варто згадати такі особливості таких велотренажерів:

  • Горизонтальні моделі займають більше місця, ніж вертикальні;
  • Для того, щоб ефективно спалювати калорії, необхідно вибирати більшого навантаження, ніж на вертикальному тренажері;
  • Ноги користувача розташовані майже на одному рівні з сидінням, що благотворно позначається на кровообігу;
  • Рівномірний розподіл ваги людини при роботі з таким обладнанням, знижує негативний вплив на колінні та кульшові суглоби.

Представлені в асортименті нашої компанії горизонтальні професійні велотренажери, мають високу функціональність. Ці пристрої обладнані датчиками серцевого ритму, лічильниками спалених калорій та індикаторами пройденої відстані. Великі інформативні екрани відображають усі необхідні користувачеві параметри тренування та забезпечують візуальний контроль за рівнем навантаження. Тренажери професійного класу мають міцну основу та раму, виготовлену з легованого сплаву. Педальний вузол та інші деталі пристроїв, що зазнають серйозних динамічних і статичних навантажень, розраховані на використання в інтенсивному режимі.

Найкращі горизонтальні велотренажери

Компанія ТОПФІТНЕС добре відома на ринку спортивного обладнання України та має в активі понад сотню успішно реалізованих масштабних проектів. Поставлені нами велотренажери працюють у найбільших залах країни та допомагають досягти відмінних результатів людям з різними цілями та рівнем підготовки. Купити горизонтальний велотренажер в Україні в нашій компанії – це означає отримати у своє розпорядження спортивне обладнання європейської якості, яке працюватиме довго та ефективно. TOPFITNESS.UA працює виключно з авторитетними виробниками, які відмінно зарекомендували себе на зарубіжному та вітчизняному ринку обладнання для фітнес-залів.

Вся продукція, яку ми пропонуємо своїм клієнтам, відповідає суворим санітарним нормам та вимогам безпеки. На всі велотренажери ми надаємо офіційну гарантію від виробника, з ремонтом та обслуговуванням на території нашої країни.

Вгору