Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити горизонтальні велотренажери для дому та тренажерного залу фітнес клубу за кращою ціною та з гарантією від магазину

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Горизонтальні велотренажери для дому та фітнес клубу

Горизонтальні тренажери мають високу функціональність і по праву можуть вважатися універсальними, адже це обладнання підходить не тільки для фітнесу, але й для широкого спектру тренувань. Комфортна посадка, що не навантажує спину, ідеальна для людей, які мають проблеми з хребетним стовпом та м'язами спини. Використання такого пристрою як горизонтальний тренажер, дає можливість акцентувати навантаження на нижній частині тіла, максимально залучаючи до тренування м'язи та зв'язування ніг. Також спортивне обладнання такого типу можна рекомендувати тим людям, які тільки розпочинають заняття та ще не звикли до інтенсивних тренувань. Положення тіла у тренажері горизонтального типу дозволяє читати книгу або дивитися відео на мобільному пристрої, отримуючи досить інтенсивне фізичне навантаження.

Особливості горизонтальних тренажерів від ТОПФІТНЕС

Кожен велотренажер з горизонтальною посадкою, що пропонує компанія TOPFITNESS.UA - це обладнання, дизайн якого побудований з урахуванням особливостей людського тіла. Тренажери мають регульовані сидіння, підлокітники та рукояті, які легко можна налаштувати для використання людиною будь-якої комплекції, віку та ваги. Завдяки цьому спортивний снаряд здатний задовольнити вимоги найвибагливіших відвідувачів зали та забезпечити їм високу ефективність занять. Окремо варто згадати такі особливості таких велотренажерів:

 • Горизонтальні моделі займають більше місця, ніж вертикальні;
 • Для того, щоб ефективно спалювати калорії, необхідно вибирати більшого навантаження, ніж на вертикальному тренажері;
 • Ноги користувача розташовані майже на одному рівні з сидінням, що благотворно позначається на кровообігу;
 • Рівномірний розподіл ваги людини при роботі з таким обладнанням, знижує негативний вплив на колінні та кульшові суглоби.

Представлені в асортименті нашої компанії горизонтальні професійні велотренажери, мають високу функціональність. Ці пристрої обладнані датчиками серцевого ритму, лічильниками спалених калорій та індикаторами пройденої відстані. Великі інформативні екрани відображають усі необхідні користувачеві параметри тренування та забезпечують візуальний контроль за рівнем навантаження. Тренажери професійного класу мають міцну основу та раму, виготовлену з легованого сплаву. Педальний вузол та інші деталі пристроїв, що зазнають серйозних динамічних і статичних навантажень, розраховані на використання в інтенсивному режимі.

Найкращі горизонтальні велотренажери

Компанія ТОПФІТНЕС добре відома на ринку спортивного обладнання України та має в активі понад сотню успішно реалізованих масштабних проектів. Поставлені нами велотренажери працюють у найбільших залах країни та допомагають досягти відмінних результатів людям з різними цілями та рівнем підготовки. Купити горизонтальний велотренажер в Україні в нашій компанії – це означає отримати у своє розпорядження спортивне обладнання європейської якості, яке працюватиме довго та ефективно. TOPFITNESS.UA працює виключно з авторитетними виробниками, які відмінно зарекомендували себе на зарубіжному та вітчизняному ринку обладнання для фітнес-залів.

Вся продукція, яку ми пропонуємо своїм клієнтам, відповідає суворим санітарним нормам та вимогам безпеки. На всі велотренажери ми надаємо офіційну гарантію від виробника, з ремонтом та обслуговуванням на території нашої країни.

Популярність горизонтальних велотренажерів

Горизонтальні велотренажери – популярне в залі та вдома обладнання для кардіо. Вони пропонують комфортні та ефективні тренування з мінімальним навантаженням на хребет. Завдяки цій особливості горизонтальні велоергометри затребувані не лише у фітнес-клубах, а й у реабілітаційних центрах та санаторіях. Там можуть тренуватися навіть ті, кому стан здоров'я чи вік неможливо використовувати вертикальні моделі. На ринку обладнання для фітнесу представлені як домашні, так і професійні велотренажери з горизонтальною посадкою від різних брендів, що відрізняються дизайном, функціями та ціною.

Принцип роботи горизонтального велотренажера

Основний елемент будь-якого горизонтального велосипеда - масивний металевий маховик. Його маса може коливатися від 5 кг у бюджетних домашніх моделей до 16 кг у професійного обладнання. Від ваги маховика залежить спектр навантажень, також плавність ходу. Чим важче деталь, тим більше можливостей у техніки і приємніший тренувальний процес. За способом створення навантаження такі велоергометри поділяються на такі категорії:

 • Механічні, основу яких лежить принцип на маховик сил тертя.
 • Магнітні, у яких маховик гальмують потужні магніти.
 • Електромагнітні - з магнітним гальмуванням, але електронним керуванням;
 • Генераторні, що працюють за принципом електромагнітних, але самостійно виробляють енергію для функціонування системи.

Майже всі професійні горизонтальні велотренажери від відомих брендів – електромагнітні та генераторні апарати. Також ці принципи роботи використовують домашні моделі преміум-класу. Механічні та магнітні версії відносяться до бюджетного сегменту. Вони також пропонують широкі можливості для самовдосконалення, але не такі гнучкі в налаштуваннях і менш комфортні.

Переваги горизонтальної конструкції велотренажерів

Обладнання для кардіо повинно мати міцну конструкцію, оскільки під час експлуатації піддається серйозним навантаженням. Тому рами горизонтальних велотренажерів виготовляють із сталевого профілю з товщиною стінки 3 мм. Для з'єднання деталей використовують естетичне та надійне плоскошовне зварювання та металовироби з нержавіючої сталі. Поверхня металу захищають від зовнішніх дій лакофарбовими матеріалами. Найефективніший спосіб – двошарове покриття із порошкової фарби, нанесене з використанням електростатичного методу. Домашні горизонтальні велотренажери витримують вагу користувачів до 150 кг, а професійні – до 200 кг, інколи ж і більше.

Особлива увага приділяється педальному вузлу кардіотренажера. Для виготовлення елементів цього механізму застосовують міцні, стійкі до спрацювання сплави. Велику роль грають підшипники, які забезпечують обертання деталей. Якісні та точні опори кочення не тільки знижують втрати енергії на тертя, але й роблять роботу кардіотренажера безшумною. У велотренажерах для фітнес-клубів використовують прецизійні підшипники закритого типу, що мають величезний ресурс і не потребують заміни мастила.

Функції, тренування та управління

Органи керування велотренажером винесені на консоль. Існує три варіанти виконання: механічні чи мембранні кнопки, а також сенсорний екран. За допомогою консолі користувач вибирає величину навантаження, запускає тренувальні програми та активує додаткові функції. Горизонтальні велоергометри пропонують широкий вибір тренувальних програм, розрахованих на людей з різним рівнем фізичної підготовки та цілями. Серед найпоширеніших у сучасних кардіотренажерах варто відзначити такі:

 • Інтервальні;
 • Кардіозалежні;
 • Жирозпалювальні;
 • Цільові за часом, дистанцією та калоріями.

Також, багато компаній, що випускають обладнання для кардіотренувань закладають в пам'ять модуля управління схеми своєї власної розробки. Тренажери преміум-класу нерідко оснащують ландшафтними програмами, що дозволяють імітувати поїздку велосипедом реальною місцевістю, обраною на карті. Усі моделі велоергометрів також надають атлетам можливість вводити власні налаштування та зберігати індивідуальні програми у порожніх слотах пам'яті.

Відображення даних та моніторинг

Велотренажери для дому та фітнес-клубу обладнають дисплеями, що демонструють основні показники тренувального процесу та іншу важливу інформацію. Екрани можуть працювати на основі LED або LCD технологій та мати різну діагональ. Користувач може відстежувати такі параметри як швидкість, час, відстань, витрата калорій, потужність у ватах, темп та частота серцевого ритму. Показники серцевої діяльності можуть відстежуватися контактними датчиками у кермі тренажера або за допомогою бездротових телеметричних пристроїв Polar. Деякі моделі пропонують обидва варіанти на вибір атлета.

Ергономіка та дизайн

На відміну від вертикальних моделей, горизонтальні велоергометри комплектуються не сідлом, а сидінням зі спинкою. Воно допомагає атлету зайняти комфортне становище та тренуватися, знявши навантаження зі спини. Сидіння виготовляють ергономічної форми з можливістю регулювання положення у двох площинах. Багато популярних моделей горизонтальних велотренажерів також додатково оснащені підлокітниками. Кермо може імітувати велосипедне, а може бути універсальної багатопозиційної конструкції, що пропонує кілька варіантів розміщення рук. У комплексі з регульованим сидінням, таке кермо гарантує зручне використання кардіотренажера людьми будь-якого зросту.

Додаткові можливості

Щоб тренування з обладнанням були приємними, компанії, що випускають тренажери, пропонують різні опції. Багато моделей мають вбудовані модулі Bluetooth та Wi-Fi, що дозволяють підключати тренажер до мобільних гаджетів або навіть виходити в інтернет. Велотренажери преміального рівня комплектують міні-комп'ютерами. За допомогою сенсорного дисплея користувач може виходити в інтернет, скористатися соцмережами і навіть дивитися відео. Доповнює цю опцію стереосистема з можливістю підключення до смартфона або MP3-плеєра.

Де купити горизонтальний велотренажер в Україні?

Інтернет-магазин обладнання для фітнесу ТОПФІТНЕС пропонує купити в Україні горизонтальні велотренажери відомих світових брендів із Європи, США та Азії. У нас запропонують цікаві ціни, кваліфіковану допомогу у виборі тренажера, а також офіційну гарантію. Купівля, кредит та оплата частинами будуть вигідними – за це відповідають наші багаторічні партнери Монобанк та ПриватБанк. Доставка можлива у Києві та в інші міста країни.

Горизонтальні велотренажери, лежачі велотренажери, горизонтальні велотренажери ціна, горизонтальні велотренажери оплата частинами, горизонтальні велонергометри, професійні велотренажери з горизонтальною посадкою, горизонтальні велосимулятори, обладнання для кардіо, обладнання для фітнесу, домашні горизонтальні кардіотренувань, тренажери преміум-класу, велотренажери для дому та фітнес-клубу, популярні моделі горизонтальних велотренажерів, велотренажери преміального рівня, купити горизонтальні велотренажери в Україні

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору