Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити комплект тренажерів для фітнес клубу та тренажерного залу оптом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Купити комплект тренажерів для фітнес клубу

Придбання повного комплекту тренажерів для фітнес клубу – це рішення, до якого сьогодні вдаються багато підприємців. Воно допомагає вирішити завдання комплексно, без великих витрат сил і часу, а крім цього, має низку інших важливих переваг. Чому краще придбати професійні тренажери для фітнесу комплектом та як це зробити максимально вигідно?

Обладнання сучасного тренажерного залу складається з силового та кардіо обладнання, а також із безлічі додаткових снарядів та аксесуарів, які використовуються відвідувачами для виконання тих чи інших вправ. Кількість позицій у цьому списку дуже суттєва і не завжди вдається врахувати все, що потрібно. Крім цього, нескладно заплутатися у великій кількості брендів, що пропонують свою продукцію на ринку України і величезному виборі моделей професійного обладнання для фітнесу.

Що входить до комплекту тренажерів для фітнес клубу?

Комплектація будь-якого залу для фітнесу – завдання індивідуальне і все залежить від класу клубу, основного його контингенту та, зрозуміло, від можливостей власника та характеристик приміщення. Іноді, через скромний бюджет чи невелику площу зали доводиться обмежуватися найбільш затребуваними тренажерами, а від чогось відмовлятися. Проте існує вироблений роками принцип комплектації фітнес-клубу, який можна умовно вважати класичним. У стандартний комплект обладнання для кардіо входять такі види тренажерів:

 • Бігові доріжки;
 • Еліптичні тренажери;
 • Вертикальні та горизонтальні велотренажери;
 • Клаймбери (тренажери-сходи);
 • Гребні тренажери;
 • Лижні тренажери.

На думку багатьох, всі ці механізми повинні бути присутніми в кардіо зоні тренажерного залу в достатній кількості, оскільки саме ці професійні кардіотренажери для фітнесу найбільш популярні у всіх категорій відвідувачів.

Що стосується обладнання для силової зони фітнес клубу, то тут простір для творчості набагато ширший. Навіть експерти з багаторічним стажем роботи у фітнес-індустії не можуть дійти одностайної думки, що саме має бути обов'язково у зоні силових вправ. Але найбільшим попитом серед відвідувачів у всі часи мали такі тренажери та снаряди:

 • Олімпійські штанги;
 • Штанги із вигнутими грифами;
 • Гантельні ряди;
 • Лавки та стійки для жиму лежачи, стоячи та сидячи;
 • Кросовери;
 • Тренажери-батерфляй;
 • Гравітрони для підтягувань та віджимань;
 • Згиначі стегна;
 • Біцепс-трицепс машини;
 • Нижні та верхні тяги;
 • Тренажери для жиму ногами.

Окремо варто згадати силові мультистанції для фітнесу, у кожній з яких поєднано кілька тренажерів. Це відмінне рішення для тих випадків, коли площа залу не дає розвернутися «на повну», але потрібно забезпечити відвідувачів якомога повнішим набором техніки. Фітнес-станції можуть включати від 2 до 8 різних вантажоблочних модулів, обладнання для роботи з вільними вагами (лавка і стійки для штанги), бруси, турнік та інші важливі елементи.

Наявність у залі кросфіт-зони ще більше розширює вибір обладнання. Специфіка кругового тренінгу передбачає використання тренажерів для кросфіту, таких як механічні бігові доріжки та ейрбайки. Знадобляться кросфітерам також канати, платформи для стрибків, пліометричні бокси. Якщо клуб позиціонує себе як місце для серйозних кросфіт-тренувань, то не обійтися без повноцінних кросфіт-станцій, спеціальних штанг та бамперних дисків.

Перераховувати дрібні снаряди та аксесуари для фітнесу, які можуть знадобитися в залі, навряд чи є сенс – список може бути дуже об'ємним, проте не претендуючим на повноту. Потрібно лише відзначити, що в клубах, де передбачені заняття гімнастикою, необхідно подбати про наявність бодібарів, фітболів, легких гантелей для фітнесу, еспандерів та, звичайно, килимків та матів. У тренажерних залах, де передбачені реабілітаційні програми, обов'язково мають бути профілактори Євмінова, інверсійні столи та, звичайно ж, тренажери Бубновського.

Вибір бренду тренажерів для фітнес клубу

У наші дні на ринку України свою продукцію представляють компанії з Європи, США, Азії та, звичайно, вітчизняні виробники. Серед цих фірм є як торгові марки з бездоганною репутацією, так і середнячки. Є й аутсайдери, які пропонують справді смішні ціни, але купити тренажери для фітнесу, у яких можна тільки на свій страх та ризик. Серед лідерів ринку, які встигли заслужити авторитет у нашій країні, можна відзначити такі бренди:

 • InterAtletika Україна;
 • Impulse Fitness Китай;
 • Gym80 Німеччина
 • Spirit Fitness Тайвань;
 • Fitex Китай;
 • Intenza Китай;
 • SportsArt США;
 • Assault Fitness США;
 • Concept2 США;
 • Matrix Fitness США;
 • Precor США;
 • Stein Fitness Китай.

Всі ці торгові марки дуже серйозно ставляться до якості своєї продукції та забезпечують інформаційну, гарантійну та сервісну підтримку свого обладнання у містах України. Є й інші, менш відомі у нас виробники, тренажери яких ефективні, надійні і доступні за ціною.

Говорячи про таку важливу справу як комплектація тренажерного залу професійним обладнанням, не можна не згадати і про тренажери зі США та Європи. Це техніка для фітнесу, яка експлуатувалась за кордоном, а потім привезена до нас у країну для реалізації. Зазвичай компанії, що пропонують таку продукцію, ретельно діагностують кожну одиницю свого товару та за необхідності проводять її ремонт, у тому числі і з повною заміною деталей та модулів. Це дає можливість надавати гарантію на такі тренажери та користуватися ними без побоювань. Комплект б/в тренажерів зі США обійдеться дешевше, ніж набір нової техніки для фітнесу з Китаю, а служити вона буде також добре.

Клас тренажерів також відіграє далеко не останню роль при виборі. Фітнес клуби можуть бути обладнані технікою бюджетного, бізнес та преміального класу, залежно від того, як позиціонується зал та яким є його основний контингент.

Як придбати комплект тренажерів для фітнес клубу?

Найоптимальніший варіант для того, щоб купити комплект тренажерів для фітнес клубу та не зробити помилку – це довірити роботу професіоналам. Компанія ТОВ ТОПФІТНЕС 15 років працює на ринку професійного обладнання для фітнесу та інших видів спорту та може запропонувати свої кваліфіковані послуги. Наші фахівці точно та швидко підберуть комплекти силових, кардіо та реабілітаційних тренажерів для вашої зали, враховуючи специфіку фітнес клубу, його площу, планування та, звичайно ж, бюджет, виділений на покупку.

Компанія пропонує виключно оригінальні тренажери від відомих брендів, які TOPFITNESS.UA представляє на українському ринку офіційно. Також ми можемо запропонувати б/в тренажери з Європи та США за дуже привабливою ціною, в тому числі на замовлення. Всі наші тренажери забезпечуються офіційною гарантією в Україні та підлягають сервісному обслуговуванню протягом усього терміну експлуатації.

Команда професіоналів TOPFITNESS.UA складе специфікацію з оптовими цінами на тренажери та, якщо потрібно, виконає 3D-моделювання, щоб показати, як буде розміщено техніку у вашому залі. Ми готові не просто виконати комплектацію за найкращими в Україні цінами, але й створити для вас фітнес клуб «під ключ» з усім необхідним спортивним обладнанням, спеціальним покриттям для підлоги, меблями, системами вентиляції та кондиціювання.

При купівлі тренажерів комплектом, компанія ТОПФІТНЕС бере на себе всі турботи з доставки покупки до будь-якого населеного пункту країни, а крім цього, виконує занесення обладнання в зал, його збирання та повну підготовку до роботи. Також ми можемо навчити ваш персонал основ використання тренажерів і простих прийомів їх обслуговування.

Купівля повного комплекту тренажерів для фітнес клубу вимагає великих витрат, які тяжким тягарем лягають на плечі бізнесменів-початківців у фітнес-індустрії підприємців. Саме тому компанія TOPFITNESS пропонує чудові кредитні програми від найпопулярніших в Україні банків, а також професійні тренажери у лізинг. Це дуже вигідний варіант вирішення питання, оскільки обладнання починає приносити гроші одразу, а платити за нього можна частинами протягом кількох років. Як правило, комплект тренажерів від відомих брендів повністю окупається протягом 3-5 років і після цього дає своєму власнику чистий прибуток.

Вгору