🎄 ЗРОБИМО НАЙКРАЩУ НОВОРІЧНУ ЗНИЖКУ 🎁
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Бігові доріжки для дому

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Бігові доріжки для дому

Незважаючи на те, що фітнес-клуби в наші дні доступні абсолютно для всіх, далеко не кожен може дозволити собі проводити кілька годин на тиждень у тренажерному залі. Висока завантаженість на роботі, зайнятість сімейними справами та психологічні чинники позбавляють багатьох можливості відвідувати тренування у комерційних спортивних закладах. Бігова доріжка для дому, купити яку недорого цілком реально, дає можливість проводити кардіо тренування у найкомфортніших умовах у будь-який зручний час.

Чим відрізняються домашні бігові доріжки від професійних?

Сучасна бігова доріжка для дому, ціна та якість якої мають оптимальне співвідношення – це ефективний фітнес-тренажер, доступний кожному. Від професійних тренажерів для комерційного використання ці апарати, крім вартості, відрізняються такими параметрами:

  • Габарити. Моделі, призначені для приватного використання, мають скромні розміри та відносно коротке бігове полотно.
  • Складна конструкція. Багато аматорських бігових доріжок складаються для компактного зберігання у вертикальному положенні.
  • Потужність електродвигуна. Електричні домашні тренажери мають потужність двигуна, не більше 2 к.с., тоді як двигун професійних агрегатів нерідко досягає потужності 4-5 к.с.
  • Максимальне допустиме навантаження. Доріжки для фітнес-клубів витримують користувачів вагою до 300 кг, а вантажопідйомність домашніх апаратів зазвичай не перевищує 150 кг.
  • Функціональність. Апарати професійного рівня пропонують користувачам широкий вибір стандартних програм та індивідуальних налаштувань, тоді як можливості тренажерів для дому на порядок скромніші.

Потрібно особливо скасувати те, що виробники пропонують споживачам електричні та механічні моделі. Перевага доріжок з електродвигуном полягає у високій функціональності та гнучкості налаштувань, а плюс механічних апаратів – у доступній ціні та високій надійності.

Вибираючи, яку бігову доріжку купити для дому, дехто вагається у виборі класу тренажера. В цілому, якщо порівнювати моделі для персонального та комерційного використання, то різниця між ними останнім часом все менш істотна. У домашніх моделях давно вже застосовують звичайні для апаратів профі-серій системи амортизації, високоточні кардіодатчики та інші корисні опції. Але апарати, що випускаються для тренажерних залів, розраховані на практично безперервне цілодобове використання, в той час як тренажери аматорського рівня мають на увазі періодичну експлуатацію.

В асортименті інтернет-магазину TOPFITNESS.UA ви зможете знайти бігові доріжки для домашнього використання з різним функціоналом. Ми вибираємо для наших клієнтів найкраще, що пропонує сучасний ринок тренажерів.

Бігові доріжки для дому з доставкою по Україні

Компанія TOPFITNESS.UA пропонує купити бігові доріжки для дому з безкоштовною доставкою по Україні та офіційною гарантією від виробника. Ми представляємо низку всесвітньо відомих брендів, які чудово зарекомендували себе на ринках спортивного обладнання Європи, Азії та США. Важливою перевагою пропонованих нами апаратів є розумна ціна – працюючи безпосередньо з виробниками, ми можемо собі дозволити пропонувати товари за найцікавішими в країні роздрібними та оптовими цінами. Щоб отримати професійну консультацію або допомогу у виборі бігової доріжки, зв'яжіться з нашими менеджерами, використовуючи будь-який із зазначених у розділі сайту «Контакти» спосіб.

Вгору