🙏 ДОПОМОГА ЗСУ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Купити вертикальні велотренажери для дому та тренажерного залу фітнес клубу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Вертикальні велотренажери для дому та фітнес клубу

Велотренажери з вертикальною посадкою - це популярний вид обладнання для тренажерних залів та фітнес-клубів. Важливою особливістю цих пристроїв є те, що вони мають конструкцію, що забезпечує положення тіла під час тренування, максимально наближене до його положення при їзді на звичайному велосипеді. Тому вертикальний велотренажер гарантує отримання навантажень, схожих на ті, які людина відчуває під час використання двоколісного транспортного засобу. Тренування на велотренажері вертикального типу навантажують більшість м'язів ніг та низу спини та преса, що сприяє не тільки їх зміцненню, але й активному спалюванню жирових відкладень. Також пристрої такого типу високо цінуються як кардіо обладнання – професійні велотренажери є неодмінними учасниками тренувань, спрямованих на зміцнення серцевого м'яза, судин та розвиток витривалості. Так як навантаження, що отримується при тренуваннях на цих апаратах, досить делікатне і легко дозується налаштуваннями, заняття на вертикальних велотренажерах широко використовуються при різних реабілітаційних заходах та у складі комплексів лікувальної фізкультури.

Сучасні професійні велотренажери

Представлені сьогодні на ринку спортивного обладнання професійні вертикальні тренажери – це складні пристрої, що мають багато функцій. Від звичайних пристроїв аматорського рівня, призначених для домашнього чи офісного використання, обладнання професійного класу відрізняється деякими конструктивними та функціональними особливостями:

  • Масивна рама із міцного сплаву, здатна витримувати користувачів з великою вагою;
  • використання виключно магнітного або електромагнітного принципу дії;
  • Плавна зміна рівня навантаження, що дозволяє вибрати режим тренування;
  • Додаткові функції: датчик серцевого ритму, тонометр, лічильник спалених калорій, індикатор пройденої відстані, роз'єм для підключення смартфона або MP3-плеєра;
  • Вузли та деталі підвищеної надійності, що забезпечують безпроблемну інтенсивну експлуатацію в умовах зали.

Будь-який велотренажер вертикальний професійний має інформативний дисплей, на якому відображається поточний режим роботи, а також показники тренуючого. Керування функціями пристрою забезпечується за допомогою кнопок або сенсорної панелі із простим та зручним меню.

Як купити вертикальний велотренажер в Україні?

Придбання обладнання для тренажерного залу є дуже відповідальним завданням. У наші дні, коли вертикальний велотренажер купити зовсім не складно, важливим моментом залишається проблема якості виробів. Компанія ТОПФІТНЕС є одним із найстаріших постачальників обладнання для тренажерних залів в Україні та має відмінну репутацію, заслужену роками бездоганної роботи. Ми пропонуємо виключно оригінальні надійні пристрої, виготовлені відомими закордонними та українськими брендами. Ми вже забезпечили велотренажерами більше сотні залів у різних куточках країни, і всі наші клієнти залишилися задоволеними придбаним обладнанням та рівнем обслуговування.

Оскільки ми працюємо безпосередньо з виробниками спортивного обладнання, то наші ціни завжди залишаються привабливими. Продукція, представлена в каталозі на нашому сайті, завжди є у наявності на складі компанії і може бути відправлена покупцю відразу після оформлення замовлення. Всі моделі вертикальних тренажерів, представлені в асортименті компанії TOPFITNESS.UA, повністю відповідають нормам та вимогам до якості та безпеки, прийнятим у Європі та на території України. Всі без винятку пристрої мають офіційну гарантію від виробника та можуть бути обслужені та відремонтовані в нашій країні.

Вгору