Бізнес план фітнес клубу

Початок будь-якого бізнесу, що вимагає ретельно продуманої стратегії, досконало вивченої конкуренції, і зрештою, - складеного працездатного бізнес-плану. Не є винятком, організація та відкриття фітнес клубу або невеликого тренажерного залу. З огляду на те, що ринок фітнес послуг в Україні тільки розвивається, існує безліч варіантів для успішної реалізації бізнесу в даній сфері та отримання інвесторами бажаного прибутку.

Компанія ТОВ ТОПФІТНЕС, готова допомогти вам створити та втілити у життя будь-яку фітнес ідею. Ми грамотно складемо унікальну бізнес модель, проаналізуємо найближчих конкурентів та організуємо всі необхідні процеси для успішного розвитку вашого бізнесу.

Дизайн проектування фітнес клубу

Для того, щоб ваш бізнес проект був унікальним і ви, на самому початку його реалізації могли бачити кінцеву картину, вам не обійтися без дизайн-проектування приміщення майбутнього фітнес клубу з візуальною 3D розстановкою обладнання, кількісного прорахунку елементів декору та визначення функціональних зон не тільки для тренувального процесу, але і для комфортного відпочинку відвідувачів вашого фітнес клубу.

До послуг наших клієнтів конструкторське бюро компанії TOPFITNESS.UA надає можливість скористатися такими сервісами:

  • Планування та перепланування приміщень за вихідними даними БТІ;
  • Проектування електромереж для зручного підключення електроустаткування;
  • Проектування систем вентиляції та опалення приміщень;
  • Розробка унікального дизайну фітнес клубу, з детальним промальовуванням адміністративних та тренувальних зон;
  • Візуальне розміщення обладнання в 3D форматі.

Індивідуальний підбір фітнес обладнання

Сьогодні ринок професійного фітнес обладнання в Україні переповнений продукцією різних виробників як економ, так і преміум сегмента. Але не всі такі гарні як хотілося б. Адже просто купити, доставити та зібрати тренажери, найчастіше недостатньо для повноцінного функціонування фітнес клубу, як бізнесу, а він має працювати як годинник. Саме тому, основним фактором при виборі постачальника обладнання є наявність кваліфікованого та швидко реагуючого сервісу, який у максимально стислі терміни зможе зробити технічне обслуговування, а при необхідності і ремонт купленої вами техніки.

Працюючи на українському ринку фітнес обладнання та послуг вже понад 10 років, а також маючи у своєму арсеналі серйозний запас досвіду комплектації різних фітнес проектів, ми точно знаємо, яке обладнання найменше надає клопоту своїм власникам, і сервісні центри якого мають усі необхідні якості та матеріали для організації безперебійної роботи вашого бізнесу

Постачання, монтаж та налаштування тренажерного обладнання

Якщо ви вирішили відкрити власний фітнес клуб, і знаходитесь на стадії вибору обладнання, - звертайтесь до професійних експертів нашої компанії ТОВ ТОПФІТНЕС, які допоможуть вам підібрати оптимальний варіант комплектації фітнес клубу або тренажерного залу, нададуть найвигідніші оптові ціни, організують своєчасну доставку, збирання та налаштування придбаного вами обладнання.

З 2007 року, нами було реалізовано понад 100 фітнес проектів, починаючи від найменших тренажерних залів та студій до величезних фітнес центрів, площа яких часом досягала понад 2500 кв.м. Ми знаємо про фітнес обладнання все, - тому, без жодних сумнівів можемо вважати себе професіоналами в даній галузі.

Відкриття та просування фітнес клубів

Основною метою нашої компанії є довгострокове співробітництво з різними спортивними та фітнес організаціями, - тренажерними залами, фітнес студіями та клубами, громадськими центрами здорового способу життя та фізичної культури. Ми працюємо НЕ як посередники, а безпосередньо з заводами виробниками професійного силового і кардіо обладнання. Тим самим, у нас є можливість надавати нашим клієнтам найексклюзивніші та найвигідніші умови придбання тренажерів та аксесуарів для фітнесу.

Відкриваючи фітнес клуб або невеликий тренажерний зал, ми докладаємо всіх зусиль і знань для успішного старту та розвитку бізнесу в цілому. Фахівцями нашої компанії розробляються різноманітні рекламні стратегії та підключаються актуальні програми просування, що в кінцевому підсумку приносить стабільний прибуток інвесторам. Ми пишаємося тим, що фітнес-клуби, які були відкриті нами з нуля, в результаті розростаються в цілі мережі та користуються величезною популярністю серед своїх клієнтів.