Кількість
|
Вартість
|
||
|
Велотренажери для дому та квартири
Велоергометри, які найчастіше називають велотренажерами, колись стали першим обладнанням для кардіотренувань, винайденим людиною. Не дивно, що у будинках та квартирах вони також з'явилися раніше, ніж інша техніка для фітнесу. Сьогодні домашні велотренажери успішно конкурують за популярністю з орбітреками та біговими доріжками. Це просте використання, безпечне, але в той же час дуже ефективне обладнання для кардіо, яке можна придбати за дуже доступною ціною.
Влаштування домашнього велотренажера
Як у вертикальному, так і горизонтальному велотренажері основний елемент - це рама. Від її виконання залежить максимальна вага користувача, стійкість тренажера та взагалі термін його служби. Рама велотренажерів для дому виготовляється із сталевого профілю з товщиною стінки не менше 3 мм, з'єднаного плоскошовним зварюванням та нержавіючими різьбовими металовиробами. Конструкцію покривають фарбою та лаком, захищаючи її від негативних зовнішніх впливів та надаючи естетичного вигляду. Брендові домашні велотренажери завдяки продуманій та якісно зібраній рамі здатні витримувати навантаження від людей вагою від 120 до 200 кг.
Також важлива частина велоергометра – це його механізм. Саме він створює навантаження, яке атлету доводиться долати, взаємодіючи із педальним вузлом. Сьогодні популярні три типи механізму велотренажерів: механічний, електромеханічний та аеродинамічний. Механічні моделі забезпечують опір м'язової силі атлета з допомогою сили тертя. На маховик впливають колодки, від густини контакту з якими залежить навантаження. Цей застарілий принцип рідко використовується сьогодні у домашніх велоергометрах.
Найпоширеніший принцип – електромагнітний. У таких тренажерах кардіо на маховик діють магніти, сила яких може змінюватися. Такі тренажери потребують підключення до електричної мережі. Не менш прогресивним, але поки що не надто поширеним можна вважати аеродинамічні велотренажери. Їхній маховик виконаний у вигляді колеса з лопатями, а навантаження створює опір повітря. Так звані «вентиляторні» моделі не залежать від розеток, працюють тихо та практично не обмежують атлетів у виборі навантажень для тренування.
Функціональність велотренажерів для дому
Ті часи, коли професійні та домашні кардіотренажери розділяла функціональна прірва, давно минули. Сучасні моделі для індивідуального використання пропонують великий вибір тренувальних програм та різноманітних налаштувань. Багато велотренажерів для дому преміум класу можуть задовольнити навіть запити справжніх спортсменів. На згадку про комп'ютери тренажерів закладено програми для боротьби із зайвою вагою, кардіозалежні, інтервальні, для впливу на метаболізм та багато інших. Великий попит мають «ландшафтні тренування», коли користувач здійснює віртуальний заїзд за завантаженими в тренажер картами реальної місцевості.
Велотренажери домашнього класу оснащують сучасними технологіями зв'язку. Багато моделей мають модулі Bluetooth та Wi-Fi. З їх допомогою система кардіотренажера може взаємодіяти з гаджетами та комп'ютерами зі спеціальним ПЗ, передаючи їм інформацію про тренування для обробки та зберігання. Консолі велотренажерів комплектують якісними LCD та LED дисплеями, що відображають необхідну користувачеві інформацію. Атлет бачить швидкість, час, відстань, витрачені калорії, діючу програму та інші показники. Також на екран виводиться частота серцевого ритму. Ці дані надають контактні датчики пульсу у кермі або телеметричні пристрої. Окремі виробники, такі як Matrix Fitness, надають власникам кардіотренажерів також мультимедійні функції. Використовуючи дисплей та вбудовану аудіосистему, атлет може слухати музику, дивитися відео та навіть користуватися соціальними мережами.
Ергономіка та дизайн
Оскільки домашні велотренажери розраховані використання людьми різного зростання, комплекції і віку, виробники приділяють особливу увагу їх адаптивності. Сідла вертикальних велотренажерів і горизонтальні сидіння можуть регулюватися під конкретного користувача. У деяких моделях обладнання для кардіо також можна змінити положення керма. Преміальні велоергометри навіть пропонують опцію заміни штатного сідла на справжнє від спортивного велосипеда. Це дозволяє зробити тренування максимально реалістичним та цікавим.
Домашні велоергометри зазвичай компактніші і легші за комерційні. Вони оснащуються ніжками з компенсаторами перепадів поверхні, а також транспортувальними роликами та рукоятками. Комфорт користувачам забезпечують підставки для гаджетів та тримачі для пляшок. Екстер'єр багатьох тренажерів для дому розробляється відомими дизайнерами. Такі моделі виглядають стильно та ефектно, а іноді можуть стати справжньою окрасою приміщення.
Як купити домашній велотренажер?
Сьогодні на українському ринку свою продукцію представляють десятки виробників обладнання для кардіо. Вибір моделей дуже великий, як у функціональному плані, так і з точки зору цін. Найбільш затребуваними у вітчизняних споживачів є домашні велотренажери брендів FitLogic, Vigor, Adidas, Reebok, Matrix Fitness, Toorx, Oma Fitness. Продукцію цих та багатьох інших відомих компаній зі США, Європи та Азії пропонує каталог кардіотренажерів для дому інтернет-магазину Topfitness.ua.
Ми офіційно представляємо товари цих торгових марок, тож наші ціни вас приємно здивують. Партнери компанії ТОПФІТНЕС – Приватбанк та Монобанк, зроблять вашу покупку максимально вигідною. Нашим клієнтам доступні оплата частинами та кредит. Придбати домашні велотренажери в Україні ви можете з доставкою у Києві та в будь-яких інших містах України. На всі продукти надається офіційна гарантія та кваліфіковане сервісне обслуговування.
домашні велотренажери, обладнання для фітнесу, обладнання для кардіо, горизонтальні велотренажери, вертикальні велотренажери, брендові домашні велотренажери, тренажери для кардіо, домашні велоергометри, аеродинамічні велотренажери, велотренажери для дому преміум класу, ажери для дому, виробники обладнання для кардіо, каталог кардіотренажерів для дому, купити домашні велотренажери в Україні