Кількість
|
Вартість
|
||
|
Напівпрофесійні кардіотренажери
Колись обладнання для кардіотренувань ділилося на дві групи: професійне та домашнє. Але завдяки високому попиту на аеробні тренажери з'явилася ще одна категорія напівпрофесійна. Варто відразу відзначити, що вона не визнана офіційно, тому виробники відносять до неї моделі з різними характеристиками. В основному, до цього обладнання відносять домашні кардіотренажери, розраховані на солідні навантаження, але не дотягують до комерційного виконання. Напівпрофесійні тренажери для кардіо рекомендують використовувати вдома, в офісі або невеликих тренажерних залах у готелях, санаторіях та навчальних закладах.
Особливості напівпрофесійних кардіотренажерів
Існують різні думки щодо того, яке обладнання для фітнесу можна віднести до напівпрофесійного. Але більшість експертів схильно вважати, що до цієї групи входять моделі, розраховані на безперервне використання не більше 5 годин і вага користувача до 170 кг. Якщо говорити про бігові доріжки, то це будуть апарати, що розвивають максимальну швидкість 18-20 км/год. При цьому кардіотренажери такого класу пропонують великий вибір програм та режимів, а також високий рівень комфорту.
Основний елемент будь-якого кардіотренажера, що визначає його стійкість до навантажень, – це рама. Напівпрофесійні еліпсоїди, бігові доріжки та велотренажери створюються на основі сталевих рам із профілю з товщиною стінки не менше 3 мм. Конструкція з'єднана в єдине ціле плоскошовним зварюванням та нержавіючими сталевими металовиробами, а від корозії захищена 2-3 шарами фарби. Найчастіше відомі виробники кардіотренажерів використовують порошкові склади, які наносять передовим електростатичним способом. Сьогодні такий підхід до виготовлення рам вважається класичним не тільки для професійних та напівпрофесійних моделей, а й для домашніх, що належать до преміального класу.
Розширені можливості адаптації
Так як кардіотренажери цієї категорії розраховані не на індивідуальне використання, а на експлуатацію невеликою групою користувачів, вони мають високу адаптивність. Різноманітні налаштування дозволяють експлуатувати обладнання для кардіо людям різного віку, зростання, комплекції та фізичної форми. Орбітреки пропонують зміну довжини кроку та кута нахилу педалей, а також висоту важелів. Велоергометри дозволяють вибирати положення сидіння та керма. Деякі з таких параметрів нетипові для бюджетних домашніх кардіотренажерів. Багато напівпрофесійних бігових доріжок отримують популярну в комерційних пристроях опцію – ключ безпеки.
Широкі можливості для тренувань
Домашні тренажери кардіо – це обладнання для любителів, за допомогою якого можна ефективно боротися із зайвою вагою, зміцнювати м'язи та розвивати дихальну та серцево-судинну систему. Професійне кардіо обладнання – універсальне рішення для новачків та професіоналів. А напівпрофесійні тренажери – це техніка для любителів, а також профі, для яких аеробні навантаження не є ключовими. Навряд це обладнання дозволить максимально продуктивно тренуватися спортсмену-легкоатлету. А ось для бодібілдера чи боксера вони підійдуть ідеально.
Кардіотренажери цієї категорії пропонують широкий вибір тренувальних програм та відмінний діапазон навантажень. Багато їх режимів запозичені у топових комерційних моделей. Також напівпрофесійне обладнання для фітнесу часто має відмінні мультимедійні функції. Аудіосистема з якісним стереозвуком, LCD-дисплей із сенсором та вихід в інтернет для цих кардіотренажерів вже не виняток, а скоріше стандартна комплектація. Бігові доріжки та орбітреки комплектуються багаторежимними вентиляторами, USB-роз'ємами для підключення флеш-накопичувачів та зарядки гаджетів та бездротовими модулями зв'язку Wi-Fi та Bluetooth.
Важливі обмеження
Незважаючи на всі ці можливості, напівпрофесійні моделі кардіотренажерів все одно поступаються комерційним. Їх не можна використовувати у фітнес-клубах та тренажерних залах, а також на спортивних базах, де займаються професійні атлети. Механічні та електронні компоненти цих апаратів не розраховані на великі навантаження і в умовах щільного трафіку користувачів термін їхнього життя буде невеликим. Це з тим, що здешевлення продукції виробники використовують у таких тренажерах вузли і деталі з низьким запасом міцності. Це дозволяє споживачам придбати відмінний сучасний кардіотренажер, ціна якого доступна, а габарити досить компактні.
Як купити напівпрофесійні кардіотренажери?
У наші дні обладнання для кардіотренувань, яке можна віднести до напівпрофесійного виробництва, виробляють більшість брендів зі світовим ім'ям. Серед них найбільш популярні тренажери від Matrix Fitness, Adidas, Reebok, FitLogic та NordicTrack. Вивчивши пропозиції від цих виробників на офіційному сайті інтернет-магазину TOPFITNESS.UA, можна легко вибрати як окремий кардіотренажер для дому, офісу або невеликої зали, так і комплект тренажерів для фітнесу, до якого увійдуть апарати на будь-який смак. Менеджери компанії допоможуть зробити правильний вибір і докладно розкажуть про особливості тієї чи іншої моделі.
Компанія ТОПФІТНЕС – це український постачальник професійного та домашнього обладнання для фітнесу та кросфіту. У нас ви можете купити напівпрофесійні кардіотренажери, ціна яких доступна, а якість та функціональність на висоті. На всі товари нашого асортименту поширюється офіційна гарантія від виробника, а також сервісне обслуговування. Завдяки нашим постійним партнерам Монобанку та ПриватБанку купівля, кредит або оплата частинами будуть максимально вигідними. Наша компанія здійснює доставку кардіотренажерів у Києві та інших містах України.
аеробні тренажери, домашні кардіотренажери, напівпрофесійні тренажери для кардіо, обладнання для фітнесу, обладнання для кардіо, напівпрофесійні еліпсоїди, виробники кардіотренажерів, напівпрофесійні бігові доріжки, професійне кардіо обладнання, напівпрофесійні моделі ер для фітнесу, купити напівпрофесійні кардіотренажери ціна