Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

TM Aerostream

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

AeroStream – виробник кардіо обладнання для фітнес клубів

Купити для свого залу кардіо тренажер, ціна якого буде мінімальною за оптимальної функціональності та надійності, мріє кожен власник фітнес-клубу. Обладнання, представлене компанією AeroStream з Республіки Тайвань, відноситься саме до цієї затребуваної категорії продукції. Професійні кардіотренажери, що випускаються цим виробником, можна купити за дуже демократичною ціною і це при тому, що пристрої з подібними функціями від інших брендів відносяться до категорії преміум і мають відповідну вартість.

Технології на варті стрункої фігури

Тайвань – невелика острівна держава, розташована у Південно-Східній Азії, недалеко від узбережжя Китаю. Високі технології, що стрімко розвиваються, зробили Тайвань одним зі світових лідерів у галузі електроніки. Визнана у всьому світі продукція компанії AeroStream є наочним прикладом успіхів у цій галузі, оскільки в ній широко використовуються новітні розробки.

В основі кардіотренажерів AeroStream – сучасна електроніка, що дозволяє користувачеві вибирати з безлічі варіантів тренувальних програм або скласти власну. Чутливі датчики пульсу або пристрою телеметрії готові точно визначити параметри організму, що тренується, і передати їх у «мозок» для обробки та пошуку оптимального навантаження. У бігових доріжках бренду використано сучасні електричні двигуни – компактні, потужні, безшумні, а головне витривалі, що особливо важливо при професійному використанні обладнання.

Багато власників фітнес-клубів впевнені, що найкращі тренажери бігова доріжка або орбітрек, з погляду співвідношення якість-функціональність-ціна, несуть на собі логотип AeroStream. Це очевидно – виробник дбає про високу якість продукції, шукає нові технології та при цьому утримує ціни у бюджетному сегменті. Всі вироби компанії проходять суворий технологічний контроль перед відправкою на склад готової продукції, а також тестуються на витривалість.

Як придбати кардіо тренажери AeroStream?

Щоб купити професійні тренажери для фітнес-клубу, сьогодні не потрібно витрачати час та сили. Звернувшись до нас, в компанію ТОВ «ТОПФІТНЕС» ви можете замовити обладнання для фітнесу від найвідоміших у світі торгових марок. Ми пропонуємо широкий вибір комерційних кардіотренажерів виробництва AeroStream, які відповідають найсуворішим вимогам якості та ефективності. У нас вам запропонують не тільки покупку обладнання, а й професійну консультацію щодо вибору тренажерів, їх встановлення, а також обслуговування.

Вгору