Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Розпродаж, Акції та Знижки на силові та кардіо тренажери для дому, тренажерних залів і фітнес клубів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

РОЗПРОДАЖ ТРЕНАЖЕРІВ І ФІТНЕС ОБЛАДНАННЯ

Купівля обладнання для фітнес клубу – завдання непросте, а крім цього – досить затратне. Тож не дивно, що власники такого бізнесу шукають, де можна купити професійні тренажери для фітнесу зі знижками. Такі розпродажі проводяться з багатьох причин і іноді стають справжньою знахідкою для того, хто хоче вкластися у певну суму, але при цьому придбати якнайбільше обладнання для свого тренажерного залу.

Розпродажі – це звичайна практика у всьому світі та проводять їх для будь-яких груп товарів, починаючи від продуктів харчування та закінчуючи автомобілями та квартирами. Зрозуміло, фітнес-індустрія не залишається осторонь і тренажери та спортивні снаряди також можна знайти на розпродажах за дуже вигідними цінами. За кордоном така практика існує з середини 20 століття і навіть власники великих мережевих клубів вважають за краще чекати на зниження ціни на тренажери, щоб оновити або розширити парк обладнання.

Чому проводять розпродаж спортивного обладнання?

Багато хто вважає, що купити обладнання для фітнесу на розпродажі можна тільки застарілих моделей або з вадами, але це не так. У виробників і продавців існує безліч причин для того, щоб запропонувати споживачам товар із значною знижкою. Ось лише кілька з них, найпоширеніших.

  • Зниження ціни на нові моделі тренажерів для фітнесу з метою вивчення попиту серед користувачів;
  • Акція з метою залучити нових споживачів, які ще не знайомі з продукцією;
  • Розпродаж, присвячений знаменній даті в історії виробника, наприклад, до заснування або ювілею компанії;
  • Збільшення обсягів продажів у конкретному регіоні, що відстає за рівнем попиту на продукцію;
  • Створення репутації компанії – зниження цін показує лояльність виробника чи постачальника до покупців та зацікавленість у подальшому співробітництві;
  • Розпродаж старих лінійок товарів із метою звільнити місце на складах для нової продукції;
  • Реалізація некондиційної продукції з повідомленням споживача про всі недоліки товару.

Як ми бачимо, розпродаж фітнес тренажерів не таїть у собі ніяких каверз, і купувати товари за зниженими цінами можна і потрібно. Іноді вигода від такого придбання є дуже суттєвою і досягає 50-60% від первісної вартості товару. Мало хто відмовиться купити новий кардіо тренажер, ціна якого можна порівняти з добре уживаним. Розпродажі можуть відбуватися як з ініціативи постачальника, і з подачі виробника. Якщо зниження ціни ініціює компанія, що випускає продукцію, її вартість може бути максимально вигідною.

Продаж б/в тренажерів для фітнесу

Ще один вид розпродажів спортивного обладнання варто згадати окремо - це продаж тренажерів, що були у використанні, за вигідними цінами. Такий варіант відмінно підійде для підприємця-початківця, якому необхідно повністю укомплектувати тренажерний зал і вкластися в певну, нерідко дуже скромну суму. У таких випадках купують б/в тренажери зі США або Європи, а також обладнання, яке експлуатували в Україні. Розпродаж б/в тренажерів з-за кордону проводиться компаніями, що займаються реалізацією спортивної техніки, ввезеної з інших країн, що пройшла експертизу та технічне обслуговування.

Придбання вже використовуваних силових і кардіо тренажерів у постачальника, що спеціалізується на вживаному обладнанні, не повинно лякати покупця, оскільки зазвичай продавець надає гарантію і навіть часто пропонує сервісне обслуговування. Зрозуміло, ухвалення рішення про покупку багато в чому залежить від репутації компанії, яка робить пропозицію.

Ще один спосіб, що допомагає купити професійні б/в тренажери, вигідно – це розпродаж обладнання, що проводиться безпосередньо фітнес-клубами. Причин, через які компанії виставляють фітнес техніку та спортивні снаряди на розпродаж може бути кілька. Найчастіше це пов'язано з оновленням парку тренажерів та бажанням хоч частково компенсувати вартість уживаних. Буває і так, що тренажерний зал закривається і вся техніка продається за кумедними цінами.

Коли розпродаж організовують не виробники та торгові компанії, а клуби, то важливо виявляти пильність. Товар не має жодної гарантії і, на жаль, дуже рідко проходить якісну передпродажну підготовку. Плюс такого способу купівлі тренажерів можна назвати лише максимально вигідні ціни, перед якими дуже складно встояти. Така комплектація фітнес-клубу тренажерами може розглядатися, але тільки в тому випадку, якщо ви добре знаєтеся на обладнанні або можете залучити експерта. Неправильна оцінка стану обладнання може знищити всю вигоду від покупки та зробити вас власником купи мотлоху.

Як знайти вигідний розпродаж обладнання для спорту та фітнесу?

На жаль, розпродаж товарів для спорту – явище швидкоплинне і отримати від нього зиск можуть лише ті, що вчасно про нього дізнався. Існує кілька способів дізнатися про зниження ціни, і щоб збільшити шанс вигідної купівлі, варто задіяти їх по максимуму:

  • Розсилка від продавців у вигляді СМС, повідомлень у месенджери та листів на електронну пошту. Якщо ви є постійним клієнтом компанії, що продає обладнання, або зареєстровані як власник клубної чи дисконтної картки, то вас напевно повідомлять про вигідні пропозиції;
  • Моніторинг сайтів виробників та інтернет-магазинів. Це досить стомлюючий і витратний за часом спосіб. Тим не менш, в Україні купити тренажери для фітнесу з розпродажу за його допомогою поки що не надто складно через невелику кількість продавців на ринку спортивних товарів;
  • Отримання інформації з відкритих рекламних джерел: контекстної реклами в інтернеті, реклами на радіо та телебаченні, на вуличних банерах та рекламних стендах. І тут велику роль грає елемент успіху, оскільки пропустити вигідну пропозицію дуже просто.

Є й інші способи дізнатися про зниження ціни, наприклад, вам можуть розповісти про вигідні пропозиції партнери або просто знайомі. Але найкраще покладатися на свої сили і дізнаватися про розпродаж якомога раніше і з перших рук, оскільки кількість товарів за цікавою ціною завжди обмежена і є можливість просто не встигнути.

Де купити професійні тренажери для фітнесу за розпродажею?

Компанія ТопФітнес – великий вітчизняний постачальник обладнання для фітнесу з багаторічним стажем. Наші тренажери добре відомі професіоналам та любителям не тільки в Україні, а й за її межами: у Польщі, Румунії, Молдові, Литві, Латвії, Естонії, Болгарії... Покупка наших тренажерів – це завжди дуже вигідно, тому що ви маєте справу з компанією, що працює на ринку без посередників та пропонує ціни на тренажери від виробника. Але ще привабливіший варіант – це розпродаж професійних тренажерів від ТопФітнес, які наша компанія проводить регулярно.

Ми знижуємо ціну на свою продукцію з різних причин, але загальне у таких розпродажів одне – дуже вигідна ціна на продукцію і повний гарантійний і сервісний пакет. Топ-фітнес може запропонувати за вигідними цінами як тренажери від українських виробників, так і техніку для спорту від провідних світових брендів. Ми офіційно представляємо на ринку України продукцію безлічі торгових марок та можемо запропонувати її за дуже привабливими цінами. Всі товари з наших каталогів – це оригінальні продукти від виробника, навіть якщо їхня ціна здається підозріло низькою. ТопФітнес - це фірма з винятковою репутацією, з якою співпрацюють сотні клубів та залів у нашій країні та за кордоном.

Про актуальні пропозиції нашої компанії ви можете дізнатися на нашому офіційному сайті, або, зв'язавшись по телефону гарячої лінії з менеджерами з продажу. Вам запропонують максимально повну інформацію про актуальні та заплановані розпродажі, а також розкажуть про тренажери, які можна купити за вигідною ціною. Купівля обладнання для фітнесу у нас – це завжди вигідно та зручно. Ми надаємо якісний сервіс європейського рівня та можемо запропонувати безкоштовну доставку тренажерів у будь-який район міста, а також встановлення, складання та налаштування техніки у вашому фітнес клубі чи тренажерному залі.

💪 РОЗДІЛ НАПОВНЮЄТЬСЯ !!! ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!

Вгору