Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

TM InterAtletika - Купити спортивне та фітнес обладнання InterAtletika в Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

InterAtletika – український виробник силового обладнання для тренажерних залів

Концерн ІнтерАтлетика – це вітчизняний виробник тренажерів, ім'я якого чудово відоме в Україні кожному, хто має відношення до обладнання для фітнесу, важкої атлетики та кросфіту. На сьогоднішній день, в структуру концерну входить ціла низка компаній, що мають різну спеціалізацію та випускають продукцію для всіх видів тренажерних залів, фітнес-клубів та спортивних майданчиків, як дорослих, так і дитячих. Крім цього, InterAtletika пропонує тренажери для фітнесу та аксесуари від відомих світових брендів, з офіційним гарантійним та сервісним обслуговуванням.

Продукція концерну InterAtletika

Можна з упевненістю говорити про те, що тренажерний зал, обладнання якого носить логотип Інтер Атлетика, відповідає найвищим вимогам до тренажерів у країнах Євросоюзу. Конструкторське бюро компанії є єдиним у країні розробником нового обладнання для фітнесу та багато моделей, створених його фахівцями, отримали високу оцінку на міжнародних виставках спортивного обладнання. Виробництво є повним циклом, починаючи від створення концепції пристрою та його тривимірної моделі, закінчуючи установкою та сервісним обслуговуванням тренажерів.

Якісні та функціональні тренажери ІнтерАтлетика – це найвідоміша продукція концерну, яку випускає підрозділ «Фітнес трейдинг». У каталозі компанії можна знайти абсолютно все, що знадобиться для оснащення фітнес-клубу або тренажерного залу будь-якої спеціалізації та розміру. Продукція компанії виготовляється із якісних матеріалів, при цьому використовуються найбільш передові технології, актуальні у всьому світі. Цехи концерну є сучасним виробництвом з ефективним технологічним обладнанням від кращих виробників, де виконується повний цикл робіт, починаючи від обробки металу і закінчуючи фарбуванням. Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва дає впевненість у надійності та довговічності тренажерів та аксесуарів, випущених компанією.

Найкращі моделі обладнання для фітнесу чекають на вас

ТОВ «ТОПФІТНЕС» є багаторічним партнером компанії ІнтерАтлетіка. Ми пропонуємо купити професійні тренажери від виробника, ім'я якого відоме більш ніж у 20 країнах світу. У каталогах на сайті нашої компанії ви знайдете:

  • Вантажоблочні тренажери;
  • Кардіотренажери;
  • Тренажери для роботи із вільними вагами;
  • Грифи та штанги;
  • Гантельні ряди;
  • Устаткування для CrossFit;
  • Лавки, стійки та підставки;
  • Аксесуари та додаткове обладнання.

Працюючи безпосередньо з виробником, ми пропонуємо широкий вибір тренажерів InterAtletika за найпривабливішими цінами. Також ми виконуємо професійне встановлення виробів компанії, а також гарантійне та сервісне обслуговування придбаного обладнання.

Отримайте знижку на спортивне та фітнес обладнання InterAtletika (ІнтерАтлетика) прямо зараз Відправити запит на знижку 🎯 TOPFITNESS.UA - Офіційний постачальник товарів InterAtletika в Україні 👍 Ми краще за всіх допомагаємо з вибором та надаємо навигідніші умови для придбання товарів для фітнесу та спорту! Вам залишилось лише переконатися в цьому!

Розгорнути
Вгору