Ефективний фітнес консалтинг

Існує невесела статистика, яка говорить про те, що понад 80% фітнес клубів та тренажерних залів, що відкриваються в Україні, стають нерентабельними та закриваються менш як через два роки. Що руйнує бізнес у сфері фітнесу, в який вкладено чимало сил, грошей, часу та енергії? Причин провалу проекту може бути дуже багато, але експерти вважають основними лише три: неправильно збудована стратегія бізнесу, «кульгавий» маркетинг і неправильно підібране обладнання для фітнес-клубу, купити яке поспішили без попереднього аналізу споживчого ринку. Не хочете стати одним із підприємців, які розчарувалися у своїй мрії? Звертайтеся до нас, в компанію «ТопФітнес» - ми дбайливо ставимося до ідей наших клієнтів і намагаємося зробити все, щоб вони якнайшвидше втілилися в життя.

Повний пакет послуг консалтингу для фітнес-бізнесу

Багаторічний досвід показує, що для того, щоб розпочати свій бізнес у фітнес-індустрії, недостатньо бажання та наявності коштів. Відкриття тренажерного залу - це дуже складний процес, ефективно керувати яким можна тільки володіючи серйозними знаннями. Можна бути на 100% впевненим у своїх силах і мати практично невичерпні фінансові можливості, але без досвіду в цій сфері зазнати краху.

Пакет консалтингових послуг, запропонований компанією «ТопФітнес», включає повний супровід, що складається з наступних компонентів:

  • Проведення комплексних маркетингових досліджень з аналізом цільової аудиторії та її переваг, об'єктивною оцінкою можливостей конкурентів, довгостроковими прогнозами перспектив та врахуванням багатьох інших факторів;
  • Розробка концепції, куди входить створення плану фітнес клубу, вибір устаткування, створення фірмового стилю, підбір персоналу;
  • Надання рекомендацій щодо ефективної організації фітнес бізнесу з мінімальними витратами;
  • Професійний аудит працюючого фітнес клубу, що дає об'єктивну оцінку обороту коштів і допомагає підвищити прибутковість бізнесу.

Ми не дозволимо вам навчатись на власних помилках, адже ми вже проходили цей нелегкий шлях десятки разів і готові показати своїм клієнтам правильний та короткий шлях до успіху. Також варто додати, що фітнес консалтинг від «ТопФітнес» - це не лише допомога на старті, а й за необхідності подальший супровід клубу в процесі його роботи. Нашими клієнтами є успішно працюючі фітнес-центри, клуби кросфіту та тренажерні зали в різних містах країни – при необхідності експерти компанії надають допомогу у вирішенні проблем, що виникають у процесі ведення бізнесу.

Професійна допомога у вирішенні питань

Компанія пропонує експертні консультації щодо найважливіших питань, що виникають при розробці фітнес-проектів будь-якої категорії складності. Фахівці «ТопФітнес» допоможуть розібратися з проблемами у таких сферах:

  • Технічне оснащення;
  • Фінанси;
  • Юриспруденція;
  • Кадри;
  • Маркетинг.

Ми далеко не новачки в цій індустрії і добре знаємо, як відкрити фітнес клуб в Україні з нуля. Компанія працює на вітчизняному ринку понад 10 років та взяла участь у запуску багатьох проектів, імена яких сьогодні на слуху у всіх, хто має відношення до силових видів спорту. Високий професійний рівень фахівців, максимальна увага до проблем клієнта та гнучкі ціни, роблять співпрацю з нами ефективною та вигідною.