Послуги TOPFITNESS.UA

В останні роки фітнес у нашій країні із захоплення одиниць став способом життя для десятків тисяч людей різного віку. Фітнес-клуби та тренажерні зали з'явилися у кожному районі і, незважаючи на це, попит на них залишається стабільно високим. У зв'язку з цим організація фітнес клубу в Україні є дуже перспективним бізнесом і, вдало обравши нішу в цій індустрії, а також якісно обладнавши зал, можна стати власником прибуткового та стабільного підприємства. Але, навіть маючи уявлення про цей вид спорту та маючи деякий досвід ведення бізнесу, відкрити тренажерний зал, який швидко окупиться і почне приносити прибуток, дуже складно. Щоб уникнути помилок, які на початковому етапі обходяться дуже дорого, краще заручитися підтримкою кваліфікованих фахівців, для яких організація та запуск фітнес-клубу є професією та справою всього життя.

Компанія ТОВ «ТопФітнес» пропонує свою допомогу та ефективну підтримку на всіх етапах цього непростого шляху. Ми, без перебільшень, є експертами у світі фітнесу – на рахунку компанії понад 120 тренажерних залів та 20 фітнес клубів, які працюють та приносять своїм власникам гарний прибуток. Компанія «ТопФітнес» є командою професіоналів, які люблять свою роботу та зроблять все, щоб ваш бізнес процвітав.

Організація фітнес клубів та тренажерних залів

Будь-яку важливу справу слід розпочинати з планування. Відкриття фітнес-клубу, як і будь-який інший бізнес, потрібно починати зі створення бізнес-плану, в якому буде враховано всі нюанси майбутньої роботи. Якісний бізнес-план фітнес-клубу – це, перш за все, правильне розміщення пріоритетів та опис шляху до намічених цілей. Однак, не слід забувати і про те, що в цьому документі мають бути передбачені варіанти вирішення проблем, які прийнято називати непередбаченими. Починаючи організацію своєї справи у всеозброєнні, ви значно підвищуєте шанси на успіх і робите свою головну мету ближче. Ми знаємо, як відкрити фітнес-клуб з мінімальними витратами і в найстисліші терміни зробити його прибутковим – наші фахівці в галузі планування бізнесу.

Обладнання фітнес клубів та тренажерних залів

Сьогодні в Україні купити обладнання для фітнес-клубу, ціна якого буде прийнятною, зовсім нескладно. Однак при виборі тренажерів не можна ігнорувати важливий момент – усі пристрої, що використовуються в комерційних цілях, повинні мати професійне виконання. Компанія TopFitness.UA співпрацює з найвідомішими вітчизняними та зарубіжними виробниками обладнання для фітнесу та готова запропонувати своїм клієнтам професійні силові тренажери, кардіообладнання та аксесуари, випущені в Україні, Євросоюзі, США та країнах Азії. Всі моделі, представлені в наших каталогах, сертифіковані та відповідають найсуворішим світовим стандартам ефективності, надійності та безпеки.

Також ми пропонуємо купити б/в тренажери за дуже привабливими цінами. Придбання такого обладнання - це чудова можливість оснастити свій фітнес-клуб тренажерами преміум-класу без великих витрат. Всі пристрої, що поставляються ТОВ «ТопФітнес», проходять ретельну перевірку на працездатність і за своїми експлуатаційними характеристиками не поступаються новим продуктам. Компанія організовує безкоштовну доставку тренажерів до будь-якого населеного пункту України в найстисліші терміни. На все обладнання надається офіційна гарантія.

Устаткування реабілітаційних центрів

Ефективна реабілітація після травм, операцій, інсультів та низки захворювань, що призводять до обмеження функціональності опорно-рухового апарату, неможлива без використання спеціальних пристроїв. Устаткування для реабілітаційних центрів можна купити в нашій компанії. TopFitness.UA пропонує надійні, перевірені на практиці та рекомендовані провідними медичними експертами пристрої, здатні повернути людям здоров'я та рухливість. Тренажери для реабілітаційних центрів, представлені нами на ринку спортивного обладнання – це техніка, розроблена з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями та відповідає медичним показанням та вимогам безпеки. Устаткування для реабілітації може використовуватись у звичайних тренажерних залах, поряд із професійними тренажерами стандартного типу.

Устаткування масажних кабінетів

Відомо, що масаж – це чудовий спосіб розслабитися і відпочити, а також ефективний спосіб фізіотерапії, що допомагає вирішити багато проблем зі здоров'ям. Обладнання для масажного кабінету, купити яке в Україні пропонує ТОВ «ТопФітнес» - це спеціальні меблі та пристрої професійного рівня, які стануть надійними помічниками у відповідальній та непростій роботі масажиста. У нас ви знайдете продукцію відомих світових брендів, у тому числі масажні столи, кушетки, крісла, масажери для різних ділянок тіла та великий вибір аксесуарів. Ми працюємо виключно з перевіреними компаніями, тому можемо гарантувати високу якість та ефективність пропонованої продукції. Продаж масажного обладнання здійснюється з доставкою в будь-який регіон нашої країни.

Будівництво басейнів

Плавання – це не тільки популярна розвага для дітей та дорослих, але й чудовий спосіб підтримання відмінної фізичної форми та відновлення після хвороби. У зв'язку з цим можна з упевненістю стверджувати, що добре обладнаний басейн у вдало обраному місці завжди буде затребуваний. Компанія TopFitness.UA пропонує будівництво басейнів під ключ з виконанням повного спектру робіт, починаючи від проектування та закінчуючи виконанням будівельних та пусконалагоджувальних заходів. Ми маємо великий досвід роботи в цій галузі – побудовані нашими фахівцями басейни відповідають високим європейським стандартам, функціональні та мають привабливий дизайн. Вас цікавить будівництво плавальних басейнів, компактних водойм у банному комплексі чи в приватному будинку? Ми готові виконати будь-яке завдання швидко та якісно.

Будівництво саун та лазень

Сучасна лазня – це чудове місце для відпочинку після якісного тренування, а також непоганий спосіб провести час у компанії друзів. Якщо ви плануєте відкрити фітнес-центр та шукаєте додаткові способи отримання прибутку, то лазня чи сауна чудово впишеться в інфраструктуру вашого комплексу. Будівництво саун під ключ – це одна з послуг, які надає наша компанія на території України. Десятки замовників у різних кінцях країни готові підтвердити нашу високу кваліфікацію та відповідальний підхід до роботи. У ТОВ «ТопФітнес» ви можете замовити будівництво лазні, вартість та терміни якого вас приємно здивують. Ми готові побудувати парну лазню, фінську сауну або хамам будь-якої площі та оснастити її відповідно до найновіших технологій. Також наші фахівці можуть провести реконструкцію існуючої лазні, привівши її параметри до найактуальніших світових стандартів. Обладнання для сауни, що надається нами, виготовлено відомими компаніями, які мають високий авторитет як у нашій країні, так і далеко за її межами.

Будівництво тенісних кортів

Великий теніс – це спорт, яким захоплюються мільйони людей у всьому світі. Зростає популярність цієї захоплюючої гри і в нашій країні. Але, на жаль, якісний тенісний корт поки що є рідкістю. Ця обставина відкриває широкі можливості перед підприємцями, які інвестують кошти у комерційні спортивні споруди. Збудувати тенісний корт під ключ в Україні сьогодні дуже вигідно, і компанія ТОВ «ТопФітнес» готова докласти максимум зусиль, щоб ви відкрили для себе цей перспективний бізнес. Ми готові спроектувати, побудувати та обладнати всім необхідним як ґрунтовий корт просто неба, так і майданчик для великого тенісу в приміщенні вашого спортивного комплексу. Також наші майстри змонтують гумове покриття для корту, виготовлене за особливою технологією з гумової крихти. Така основа не ковзає, легко обслуговується та допомагає уникнути травм. У нас працюють найкращі фахівці, за плечима яких безліч успішно реалізованих проектів різного рівня складності.

Підготовка основи та укладання гумових підлогових покриттів

Багато видів спорту, у тому числі фітнес, висувають особливі вимоги до покриття для підлоги. У фітнес залі підлога повинна перешкоджати ковзанню, мати амортизаційні та звукоізоляційні властивості, а також легко митися. Цим вимогам ідеально відповідають оригінальні гумові покриття для підлоги, купити які пропонує наша компанія. Прості в обслуговуванні, доступні за ціною і підлога з гуми, що привабливо виглядають, давно вже користуються великим попитом у всьому світі. Сировиною для виготовлення цього покриття є гумова крихта, отримана при подрібненні та подальшій обробці автомобільних шин. Це хімічно нейтральний матеріал, що не виділяє випаровувань, сертифікований в країнах ЄС і нашій країні і широко використовується для облаштування спортивних споруд та дитячих майданчиків. Підготовка основи та укладання такого покриття нашими фахівцями відбувається дуже швидко і обходиться замовнику дешевше за монтаж інших популярних підлогових покриттів. При цьому важливо враховувати, що модульні гумові підлоги не вимогливі до обслуговування, зносостійкі і служать дуже довго.

Доставка установка та налаштування обладнання

Купуючи у TopFitness.UA обладнання для фітнес клубу або тренажерного залу, ви не просто отримуєте відмінні професійні тренажери за привабливою ціною. Наша компанія надає комплексну послугу, тому кожен наш клієнт може розраховувати на безкоштовну доставку тренажерів у будь-яку точку України, а також на їх професійний монтаж та налаштування. Встановлене фахівцями ТОВ «ТопФітнес» обладнання повністю готове до використання та відповідає всім вимогам функціональності та безпеки. Після того, як установка тренажерів завершена та їхня працездатність перевірена у присутності замовника, на пристрої оформляється офіційна гарантія.

Через специфічні вимоги, що висуваються до спортивних об'єктів комерційного призначення, проектування фітнес клубу суттєво відрізняється від розробки проектної документації для інших будівель та приміщень. Особливі пожежні та санітарні вимоги, потреба у продуктивній вентиляції, динамічні та статичні навантаження на перекриття та багато інших факторів вимагають від розробників особливого професіоналізму та уваги. Проектний відділ ТОВ «ТопФітнес» – це команда спеціалістів, в активі яких десятки реальних проектів фітнес клубів у різних містах України. Ми пропонуємо не лише ефективні планувальні рішення, а й теплотехнічні розрахунки, а також обґрунтоване зонування фітнес клубу, яке значно збільшує ефективність закладу. До проектних робіт також входить підбір кліматичного обладнання з урахуванням актуальних сьогодні вимог економії енергоносіїв. Також TopFitness.UA пропонує розробку дизайну фітнес клубу з урахуванням фірмового стилю компанії та переваг замовника.

Сервісне обслуговування та супровід

Компанія TopFitness.UA пропонує своїм клієнтам професійне обладнання для фітнес клубів, спортивних залів, басейнів, масажних кабінетів та саун від відомих у всьому світі брендів. Вся продукція, представлена в наших каталогах, має офіційне походження та гарантію від виробника. Сервісна служба нашої компанії пропонує ремонт та обслуговування тренажерів та іншого придбаного у нас обладнання з виїздом до клієнта. Наші покупці можуть бути впевнені в тому, що їх не забудуть і після закінчення терміну гарантійних зобов'язань – сервісні послуги надаватимуться завжди, коли це буде необхідно. Компанія має власний склад найбільш затребуваних комплектуючих для обладнання, а також має можливість отримувати запасні частини безпосередньо у виробника в найкоротші терміни, без участі посередників. Сервісне обслуговування тренажерів виконується сертифікованими фахівцями, які пройшли навчання у виробника обладнання.

Монтаж систем вентиляції та кондиціювання приміщень

Ефективна вентиляція у тренажерному залі відіграє далеко не останню роль, створюючи у приміщеннях де тренується безліч людей, комфорт та здорову атмосферу. Відсутність повітрообміну або його низька якість безпосередньо впливає на відвідуваність закладу – клієнти уникають залів із затхлим повітрям, запахами та високою вологістю. Вирішення будь-якої проблеми з мікрокліматом можна довірити професіоналам компанії ТОВ «ТопФітнес». Монтаж систем кондиціювання та вентиляції у фітнес клубі – одна із спеціалізацій нашої фірми. Встановлення обладнання виконується відповідно до попереднього розрахунку продуктивності, а також з урахуванням термодинамічних параметрів об'єкта та його відвідуваності. Системи вентиляції, встановлені нами – це не тільки здорова атмосфера у вашому тренажерному залі, а й економія енергії, яка протягом кількох років повністю окупає витрати на придбання обладнання та його монтаж.