Оплата частинами та миттєва розстрочка до 200 тис. грн.

Відкриваючи новий фітнес-клуб, підприємець стикається з великими витратами. Придбання або оренда приміщення, проектування, ремонт, монтаж сантехніки, опалення, вентиляції та, зрозуміло, купівля різноманітного спортивного інвентарю, здатні виснажити найбільший бюджет. Тренажери на виплат в Україні – це затребувана послуга від компанії «ТопФітнес», яка дозволить знизити фінансове навантаження та підготувати зал до роботи максимально швидко.

Ми пропонуємо купити тренажери та інше обладнання для фітнес клубів на виплат або з оплатою частинами на найприйнятніших умовах. Така послуга від ТОВ "ТопФітнес" як миттєва розстрочка до 50 тисяч грн. дозволить одержати необхідні для відкриття тренажерного залу товари прямо зараз. Забирайте продукцію з наших каталогів сьогодні, а потім платіть!

Бізнес кредитування за системою КУБ "ПриватБанк" до 3 млн. грн.

Компанія ТОВ "ТопФітнес" є давнім партнером ПриватБанку. Завдяки цій співпраці фінансова організація готова запропонувати нашим покупцям кредити для бізнесу на максимально вигідних умовах. Купуючи тренажери в кредит, фітнес клуб отримує чудову можливість використовувати прибуток, отриманий за їх допомогою, для здійснення виплат банку.

Нашим клієнтам доступне бізнес-кредитування за системою КУБ ПриватБанк до 500 тис. грн. Цей особливий кредит на бізнес від ПриватБанку передбачає сприятливі умови та пільгові періоди виплат для підприємців, які розпочинають свою справу у сфері фітнесу та інших видів спорту. Повну інформацію про кредитування від найпопулярнішого в Україні банку, ви зможете отримати, звернувшись до менеджерів «ТопФітнес» зручним для вас способом.

Лізинг тренажерів від 1% річних до 30 млн. гривень

У всьому світі лізинг є одним із найбільш зручних та вигідних способів нарощування основних засобів підприємства. Фітнес тренажери в лізинг – це ефективний спосіб укомплектувати тренажерний зал усім необхідним та розпочати роботу вже сьогодні.

Купуючи фітнес тренажери в лізинг в Україні, ви отримуєте можливість використовувати прибуток, отриманий від їхньої експлуатації, для покриття лізингових платежів. Враховуючи те, що товар, придбаний у такий спосіб окупається за період, більш ніж удвічі менший, ніж термін його експлуатації, неважко підрахувати вигоду від такої угоди.

Ми пропонуємо тренажери до лізингу на суму до 30 млн. грн. під 1% річних. ТОВ «ТопФітнес» надає якісну продукцію від відомих виробників, яка швидко окупається та має тривалий термін служби. Важливою особливістю такої угоди також є те, що ми несемо відповідальність за працездатність обладнання до закінчення терміну договору.