Інвестуйте у здоровий прибуток

Здоровий спосіб життя та заняття спортом давно вже стали трендом у всьому світі. З деяким запізненням почала розвиватися фітнес-індустрія і в нашій країні. Відносно нещодавно, 10-15 років тому, ідея відкрити тренажерний зал в Україні могла спасти на думку тільки ентузіасту, тобто людині захопленій, яка не чекає від свого дітища особливих доходів. Але сьогодні ситуація на ринку спортивних послуг докорінно змінилася, і багато власників солідних капіталів інвестують кошти у фітнес-клуби, розраховуючи примножити свій стан. Слід зазначити, що це бізнес, хоч і має середній період окупності вкладень 1,5-2 року, після закінчення цього терміну починає приносити хоч і фантастичну, але цілком відчутний прибуток. Правильний підхід до справи допоможе впевненіше та швидше йти до мети, тому за підтримки професіоналів інвестиції у фітнес клуб в Україні працюють на порядок ефективніше.

Компанія ТОВ «ТопФітнес», будучи одним із лідерів вітчизняного ринку фітнес індустрії, запрошує інвесторів до співпраці та пропонує експертну допомогу та всебічну підтримку у відкритті нового перспективного бізнесу.

Шукаєте, куди вкласти гроші?

Якщо ви маєте фінансові кошти та шукаєте – куди вигідно вкласти гроші, то власний фітнес-бізнес стане надійним засобом примножити капітал. Залежно від того, інвестиції якого обсягу можуть бути залучені, існує кілька рішень:

  • Компактний тренажерний зал формату «Біля будинку», розташований у кроковій доступності від місць проживання потенційних клієнтів – в одному із спальних районів.
  • Фітнес клуб бюджетного рівня, в якому встановлені прості, але якісні професійні тренажери та створені комфортні умови для відвідувачів різної статі, віку та рівня підготовки.
  • Фітнес клуб Преміум класу з обладнанням елітного класу та підвищеним комфортом.
  • Фітнес центр, до складу якого крім тренажерного залу можуть входити басейн, зал для командних ігор, масажний кабінет, лазневий комплекс, салон краси та багато іншого.
  • Мережа фітнес клубів, що охоплює місто, область чи всю країну. Розмах проекту залежить від можливостей інвестора та його зацікавленості.

Слід зазначити, що об'єднавши зусилля з іншими інвесторами, можна реалізувати досить масштабні проекти, які окуплятимуться дуже швидко.

Організація бізнесу в галузі фітнесу та спорту – це наша професія. Компанія ТОВ «ТопФітнес» вже допомогла вигідно розмістити кошти десяткам клієнтів, які на сьогоднішній день є власниками компаній, що динамічно розвиваються. Наші фахівці забезпечують підтримку клієнта протягом усього шляху, починаючи від бізнес-плану та закінчуючи постачанням та монтажем обладнання.

Ваш фітнес клуб не виправдовує очікувань?

Ви вже робили інвестиції у спорт і вони себе не виправдали? Буває так, що тренажерний зал перестає приносити дохід і поступово втрачає клієнтів. Це очевидний сигнал, що десь було допущено помилку, яку потрібно терміново виправляти. Найчастіше, зробивши чергову фінансову «ін'єкцію» і не отримавши результату, власник починає замислюватися про продаж чи закриття бізнесу. А що якщо спробувати ще раз, але вже залучаючи до вирішення проблеми професіоналів?

Ми знаємо, як функціонує цей бізнес, і маємо величезний досвід роботи в різних регіонах країни. Пам'ятайте, що у вас вже є база і ви набагато ближче до мети, ніж ті, хто знаходиться на початку шляху і потрібно лише правильно спрямувати зусилля, щоб зрушити справу з місця. Фахівці ТОВ «ТопФітнес» ретельно вивчать ваш випадок та допоможуть вкласти кошти таким чином, щоб вони працювали максимально ефективно. Оновлення парку тренажерів, внесення змін до зонування залу, заміна системи вентиляції на більш продуктивну, заміна покриття для підлоги, а головне – перегляд стратегії бізнесу разом з нашими експертами, напевно дадуть результат.

Ви є власником приміщення?

У вас є приміщення досить великої площі, але ви не знаєте, як їм розпорядитись? Чи думаєте здати його в оренду? Не робіть помилки, надаючи іншим можливість заробляти, нещадно експлуатуючи вашу нерухомість. Фітнес клуб, розташований на площі, що належить вам, не тільки змусить її «працювати» на вас, а й дозволить зберегти її у відмінному стані та підвищити в ціні. Ми навчимо, як зробити вигідні інвестиції у фітнес, з мінімальними витратами отримавши прибутковий бізнес.

Компанія ТОВ «ТопФітнес» є діловим партнером безлічі фітнес клубів у різних містах України. Наші фахівці сприяли власникам цих закладів у вирішенні організаційних, технічних та кадрових питань, підтримуючи та надаючи реальну допомогу. Після того, як ці тренажерні зали почали повноцінно працювати, ми не припинили нашу співпрацю – ми продовжуємо надавати інформаційні та сервісні послуги клієнтам та допомагаємо їм зростати та розвиватися. Ми маємо солідний потенціал та великі можливості. Співпраця з провідними світовими брендами, що випускають професійне обладнання для фітнесу, партнерство з вітчизняними компаніями, що пропонують кліматичне обладнання та сучасні покриття для підлоги, контакт з підрядними будівельними організаціями, готовими втілити в життя ваші ідеї – все це ми використовуємо на благо вашого підприємства, яким дуже скоро ми разом пишатимемося.