Тренажери оптом від виробника

Одним із найважливіших завдань, з яким стикається кожен, хто збирається відкрити фітнес клуб в Україні, є придбання професійного обладнання за розумною ціною. Для комерційного використання потрібні пристрої, що мають особливі характеристики, серед яких найважливішими вважається надійна конструкція, висока функціональність і, зрозуміло, безпека. На сьогоднішній день на ринку професійного спортивного обладнання свою продукцію представляють безліч вітчизняних та зарубіжних компаній і купити якісну техніку нескладно.

Як правило, ціна тренажерів для комерційного використання на порядок вища, ніж вартість пристроїв для любителів – посилена рама, спеціально розроблені механічні вузли, призначені для інтенсивної експлуатації та функціональна електроніка, суттєво впливають на собівартість продукції та, відповідно, на кінцеву ціну. Щоб купити тренажери оптом в Україні, підприємцям доводиться нести серйозні витрати, які становлять левову частку від усіх інвестицій у новий бізнес. У більшості випадків постачальниками тренажерів є компанії дилери, які закладають у вартість обладнання свій інтерес. Іноді ланцюжок посередників може бути досить довгим і, у зв'язку з цим, цінники багатьох популярних моделей вражають уяву і змушують переглядати бюджет покупки, відмовляючись від багатьох важливих силових та кардіо тренажерів. Але чи варто позбавляти своїх клієнтів найефективніших і найнеобхідніших пристроїв? Вихід із ситуації є і він досить простий – це придбання обладнання у офіційного представника виробника, який отримує продукцію безпосередньо зі складу компанії.

Як купити дешеві тренажери для бізнесу?

Всеукраїнська оптово-роздрібна компанія ТОВ «ТопФітнес» – це підприємство, що працює на ринку фітнес обладнання України з 2007 року. Ми пропонуємо обладнання для фітнесу, кросфіту, бодібілдингу та пауерліфтингу від виробника за найпривабливішими цінами. У каталогах компанії представлені оригінальні тренажери за оптовими цінами від виробника, які допоможуть зробити Ваш бізнес максимально ефективним. TopFitness.UA пропонує широкий асортимент висококласного обладнання для фітнес клубів та тренажерних залів будь-якого типу. У нас завжди є у наявності пристрої бюджетного та преміального рівня наступних категорій:

 • Силові тренажери;
 • Кардіо тренажери;
 • Вільні ваги;
 • Аксесуари та комплектуючі;
 • Спеціальні покриття для підлоги.

Бездоганна репутація, заслужена нашою компанією за більш як 10 років роботи в Україні, стала надійною рекомендацією для провідних світових виробників обладнання для фітнесу. Це дозволило нам стати офіційними бізнес-партнерами багатьох відомих брендів та отримати право представляти їхню продукцію на вітчизняному ринку. Ми пропонуємо професійні тренажери оптом від виробників, імена яких знайомі кожному спортсмену та любителю зі стажем:

 • InterAtletika;
 • Impulse Fitness;
 • GYM80;
 • LifeFitness;
 • Nautilus;
 • SportsArt;
 • Spirit;
 • Stein та ін.

Отримуючи продукцію безпосередньо від виробника за спеціальною пропозицією, ми маємо можливість постачати фітнес обладнання оптом за найбільш прийнятними цінами. Вибираючи як постачальника ТОВ «ТопФітнес», Ви отримуєте унікальну можливість придбати оригінальні тренажери високої якості та при цьому заощадити значну суму.

Ще кілька переваг співпраці з ТОВ «Топфітнес»

Але розумні ціни на обладнання - це далеко не єдина перевага, яку отримують наші клієнти. Серед плюсів купівлі тренажерів у нашій компанії можна назвати наступні:

 1. Оптимальні терміни постачання. Компанія має власні склади, де знаходяться у достатній кількості найбільш затребувані моделі тренажерів та аксесуарів. Це дає нам можливість організовувати доставку оптових партій товару у максимально стислий термін. Прямий контакт з виробниками обладнання дозволяє нам також отримувати тренажери зі складів готової продукції, тому постачання в Україну тренажерів на замовлення також не займає багато часу.
 2. Офіційна гарантія та сервісне обслуговування. Офіційно представляючи в нашій країні світові бренди, ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг. На все обладнання, придбане TopFitness.UA, надається оригінальна гарантія від виробника. Наші фахівці, які пройшли навчання в авторизованих сервісних центрах компаній-виробників, вирішать будь-які проблеми, що виникли з обладнанням під час гарантійного терміну та після його завершення. Прямий доступ до баз комплектуючих, наданий компанії виробниками, значно спрощує ремонт та обслуговування.
 3. Професійна допомога у придбанні обладнання для фітнес-клубів. Менеджери нашої компанії - це професіонали високого рівня, що відмінно орієнтуються в асортименті продукції брендів, що надаються нами. Сертифіковані виробником експерти TopFitness готові прийти на допомогу при виборі тренажерів, а також дати грамотні відповіді на будь-яке питання щодо характеристик, експлуатації та обслуговування пристроїв.
 4. Монтаж та пуско-налагоджувальні роботи. Встановлення багатьох професійних тренажерів потребує особливого підходу. Наші майстри, які пройшли стажування в компаніях, що виробляють обладнання, виїдуть до вас у фітнес клуб і зроблять якісне складання тренажерів, їх налаштування та тестування. Після завершення робіт нашими фахівцями робиться офіційна позначка в паспорті обладнання, що дає право на гарантійне обслуговування.

Очевидно, що, купуючи тренажери оптом від виробника в компанії TopFitness.UA, Ви отримуєте безліч переваг і заручаєтеся підтримкою офіційного представника бренду. Нам довіряють сотні клієнтів із різних куточків України – їхні фітнес клуби, оснащені з нашою допомогою, вже працюють та радують власників прибутком.