Розробка концепції фітнес клубу

Якщо ви плануєте відкрити тренажерний зал, то треба починати з розробки концепції закладу. Інвестуючи гроші у бізнес, пов'язаний зі спортом, необхідно точно знати, яким буде ваш фітнес клуб, як він буде оформлений, хто стане його основними відвідувачами та які послуги він зможе запропонувати. Ретельно опрацьована концепція фітнес клубу – це один із перших, дуже важливих кроків до успіху.

Розробка концепції комерційного тренажерного залу – це відповідальна робота, що з кількох етапів. Виконання цього комплексу краще довірити спеціалістам з досвідом роботи, які якісно впораються із завданням та врахують найменші деталі.

Запропоновані експертами ТОВ «ТопФітнес» ідеї для фітнес клубу допоможуть створити ефективну модель, життєздатну та привабливу для клієнтів. Ми допомагаємо відкривати в Україні тренажерні зали різного типу понад 15 років і точно знаємо, що чекають від вашого клубу відвідувачі.

Планування та перепланування приміщень

Будь-який фітнес клуб або тренажерний зал висуває до приміщення особливі вимоги щодо планування. Якщо об'єкт зводиться «з нуля», можна без проблем передбачити всі нюанси, але найчастіше під зал доводиться перепрофілювати вже готові приміщення. Планування тренажерного залу має розроблятися з урахуванням концепції закладу, а також кількості та типу спортивного обладнання.

Перепланування приміщень для фітнес клубу зазвичай пов'язане з втручанням у конструктив будівлі. Нерідко проект фітнес клубу передбачає порушення несучих стін, перерозподіл навантажень на перекриття, перенесення отворів у зовнішніх стінах. Чи варто говорити, що всі ці роботи мають виконуватися виключно фахівцями, які мають усі необхідні ліцензії та дозволи?

Довіряючи переплануванню приміщень під тренажерний зал ТОВ «ТопФітнес», ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний результат. Наш будівельно-монтажний відділ виконає найскладніші роботи зі зміни планувального рішення із гарантією якості та безпеки.

Зонування приміщень фітнес клубу

Ретельно продумане зонування тренажерного залу дає змогу ефективно розмістити спортивне обладнання, правильно організувати переміщення відвідувачів та, звичайно, раціонально використати площу приміщення. Практичне значення правильної розбивки фітнесу клубу на окремі зони переоцінити дуже складно – від якості виконання цієї роботи може залежати прибутковість усього бізнесу.

Прийнятий у всьому світі базовий поділ тренажерного залу на комерційну та некомерційну зони дуже умовний. При проектуванні фітнес-клубу потрібно точно визначити місця розміщення кардіотренажерів, вантажоблокових машин та вільних ваг. Також, за наявності додаткових служб, таких як кабінет масажу та фітнес-бар, визначають їх точне місце розташування.

Робоча документація для фітнес клубів, що надається компанією «ТопФітнес», обов'язково включає в себе розділ, що стосується зонування приміщень. Наші фахівці знають як розмістити повний комплект тренажерів на скромній площі таким чином, щоб відвідувачі не заважали один одному, а їх тренування були приємними та результативними.

Розробка та створення дизайн проекту

Факт, що дизайн є ефективним маркетинговим інструментом, оскаржити дуже складно. Неординарний та привабливий дизайн проект фітнес клубу дозволить надати приміщенням індивідуальності та висуне заклад із сірого ряду одноманітних тренажерних залів, яких, на жаль, чимало в Україні.

З кожним роком дизайну комерційних об'єктів приділяється все більш пильна увага. Серйозна конкуренція на ринку фітнес-послуг вимагає застосування оригінальних авторських рішень в оформленні приміщень, здатних зачепити клієнта і переконати його вибрати саме ваш фітнес клуб. Дизайн-проект фітнес клубу, вартість якого у ТОВ «ТопФітнес» цілком доступна – це чудові інвестиції у майбутнє вашого бізнесу.

Розроблені фахівцями TopFitness.UA дизайни фітнес клубів та тренажерних залів можна побачити у різних містах України. Наші проекти легко впізнавані, оскільки є серйозними роботами, в які вкладено не тільки знання та навички, а й трохи душі автора. Якщо ви хочете, щоб ваш клуб набув свого власного стилю, несхожого на інші, замовляйте розробку дизайн-проекту в нашій компанії.

Візуальне розміщення обладнання

Отримати реальне уявлення про те, як виглядатиме фітнес клуб після розстановки тренажерів, дуже складно. Ті рішення, які на кресленні здавалися ідеальними, насправді можуть принести серйозні розчарування. Візуалізація фітнес клубу з використанням комп'ютерної техніки та спеціальних програм дозволяє побачити повноцінну тривимірну картину обстановки.

Якісний рендер фітнес клубу з фотографічною реалістичністю, що передає тривимірну картину майбутнього інтер'єру, надає унікальну можливість заздалегідь оцінити ефективність розміщення обладнання. Завдяки цьому будь-яку помилку можна помітити заздалегідь і виправити на стадії проектування тренажерного залу. Крім цього, професійні 3D-зображення неймовірно переконливі та чудово підійдуть для презентацій майбутнього фітнес клубу.

Візуалізатори нашої компанії створять тривимірну цифрову модель вашого фітнес клубу, яка дозволить правильно розставити тренажери та меблі ще до того, як вони будуть придбані. Візуальна розстановка – це чудовий спосіб отримати оптимальний варіант компонування клубу, заощадивши час і гроші.