Монтаж систем вентиляції, кондиціювання та опалення

Сприятливий мікроклімат у фітнес клубі або тренажерному залі є важливою умовою гарного самопочуття відвідувачів, а значить і їх високої продуктивності в процесі тренувань. Якісний повітрообмін, ефективне опалення та добре продумане кондиціювання повітря – це найважливіші складові успіху будь-якого комерційного залу. Відомо, що комфортна температура, рекомендована вологість та чисте повітря у залі, де відбуваються заняття, у рейтингу факторів привабливості для клієнтів ділять перше місце з професійним обладнанням. Саме тому системи вентиляції та кондиціонування повітря, а також опалювальні прилади – це обладнання, що економити на якому категорично не рекомендується.

Мікроклімат у фітнес клубі: Специфіка та норми

До кліматичного обладнання, що використовується у тренажерних залах, висуваються особливі вимоги. Насамперед слід пам'ятати, що вентиляція фітнес клубів підбирається згідно з розрахунками, в яких враховується безліч факторів. Методики підбору систем вентиляції та кондиціювання, призначені для з'ясування необхідної продуктивності пристроїв у житлових, торгових та офісних приміщеннях, у цьому випадку не є актуальними. Будь-який спортивний зал, а особливо той, де відбуваються тренування високої інтенсивності з обтяженнями або на тренажерах, потребує індивідуального підбору системи. У процесі фізичної активності людський організм виділяє чимало тепла та вологи, які потребують утилізації. Чим більше клієнтів тренується одночасно, тим продуктивнішими повинні бути вентиляція тренажерного залу та система кондиціювання. Кліматичне обладнання спортивних залів вибирають за складними формулами, наведеними у державних нормативних документах, таких як ГОСТ та ДБН.

Але якісна вентиляція, а особливо опалення спортивних залів, мають зворотний бік медалі. Висока продуктивність найчастіше має на увазі велику витрату енергії. Тому перед власниками великих фітнес клубів постає проблема величезних рахунків від компаній, які постачають енергоносії. Вирішення цієї серйозної проблеми, яка ставить у опалювальний сезон на межу виживання багато бюджетних залів, полягає у використанні сучасних технологій енергозбереження. Компанія ТОВ «ТопФітнес» пропонує економне та продуктивне обладнання, яке створить у залі комфорт і при цьому не стане тягарем для бюджету підприємства.

Одним з найбільш популярних у світі способів організації повітрообміну в приміщеннях великого обсягу є встановлення систем рекуперації повітря. Системи вентиляції, що працюють у тандемі з цим обладнанням, позбавлені головного недоліку – вони не охолоджують повітря у залі. Звичайна вентиляція забирає з приміщення відпрацьоване тепле повітря, замінюючи його на свіже, але холодне з вулиці. Постійна необхідність підігріву припливного потоку повітря призводить до великого перевитрати електроенергії або газу і, відповідно, до необхідності оплачувати величезні рахунки. Системи рекуперації повітря відбирають тепло з потоку, що надходить у витяжний канал і передають його струменю. Це дозволяє повернути в приміщення до 90% тепла та отримати солідну економію. У літній період рекуперація забезпечує збереження прохолоди у залі, знижуючи навантаження на кондиціонери. При цьому установка працює навпаки, охолоджуючи вхідне повітря за рахунок витяжного. Потрібно окремо згадати той факт, що сучасні системи рекуперації не є ні громіздким, ні дорогим обладнанням, і встановити їх можна в будь-якому тренажерному залі, де працює припливно-витяжна вентиляція.

ТопФітнес: Постачання та монтаж кліматичного обладнання від провідних брендів

Повний спектр послуг, що включає проектування, продаж, монтаж та обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціювання, пропонує компанія ТОВ «ТопФітнес». Ми готові оснастити ваш фітнес-клуб найякіснішим, найефективнішим та економнішим обладнанням від провідних світових виробників, з офіційною гарантією та доставкою по Україні. Наші фахівці також пропонують встановлення повного комплекту кліматичного обладнання «під ключ», яке позбавить ваш тренажерний зал проблем сумісності різних систем, що працюють в єдиному обсязі. Збалансована робота обладнання, підібраного та встановленого з урахуванням безлічі факторів, дозволить не тільки точно регулювати кліматичні параметри у приміщенні, а й гарантує економну витрату електроенергії. Спортзал, вентиляція та опалення в якому змонтовані нашими спеціалістами, привабливий для відвідувачів незалежно від погодних умов та ситуації на ринку енергоносіїв.