Професійні тренажери для фітнес-клубів, як і будь-яка інша техніка, потребують сервісного обслуговування, а іноді й ремонту. Як би нам цього не хотілося, але обладнання, здатне експлуатуватися без заміни витратних матеріалів та окремих деталей, не існує і ремонт тренажерів, а також їх обслуговування є невід'ємною частиною роботи з підтримки фітнес-клубу в привабливому для клієнтів стані.

Обслуговування тренажерів: забаганка чи необхідність?

У комерційному тренажерному залі або фітнес-клубі спортивні тренажери відносяться до основних фондів і саме від їхньої працездатності залежить те, наскільки прибутковим буде бізнес. Зал, де обладнання несправне, не має привабливого зовнішнього вигляду або викликає сумніви у безпеці, завжди програватиме закладам, де всі пристрої ідеально працюють і добре виглядають. Саме тому обслуговування тренажерів – це дуже популярна послуга, без якої не обходиться жодне успішне фітнес підприємство.

Будь-який тренажер, професійний або аматорський, під час використання піддається серйозним навантаженням, що неминуче призводить до зношування деталей. У випадку з обладнанням, що застосовується в комерційних цілях, це особливо актуально, оскільки багато тренажерів, особливо кардіо, щодня працюють у режимі non-stop. Своєчасний сервіс тренажерів дає можливість продовжити термін служби вузлів та деталей. Наприклад, регулярне змащування деки бігової доріжки та її полотна, на порядок збільшують ресурс цих деталей та позбавляє незапланованих витрат, пов'язаних з їхньою дорогою заміною при несподіваній поломці.

Чи можна самостійно відремонтувати тренажер в Україні? Сучасне обладнання для фітнесу, кросфіту та інших силових видів спорту – це складні пристрої, багато з яких складаються з десятків вузлів та деталей. Особливо це стосується кардіо тренажерів, більшість з яких обладнані електронними модулями, точними датчиками та системами аналізу та передачі даних. Не маючи відповідної кваліфікації та комплекту спеціальних інструментів, виконати обслуговування, а тим паче ремонт тренажерів практично неможливо.

Важливою проблемою, що ускладнює ремонт тренажерів в Україні, є пошук комплектуючих. Обладнання для фітнесу – це досить специфічна техніка та придбати до неї деталі та вузли, як до автомобіля чи побутової техніки, неможливо. Комплектуючі для тренажерів оригінального походження можна купити лише у виробника, що зазвичай супроводжується тривалим пересиланням. Як правило, аналогів деталей не існує, а заміна частин тренажера на схожі за характеристиками, випущені іншими брендами, призводить до ще більш серйозних проблем та втрати гарантії.

Професійний ремонт тренажерів в Україні

Клієнтам компанії ТОВ «ТопФітнес» не знайомі клопоти, пов'язані з підтримкою тренажерного обладнання в ідеальному робочому стані. Всі пристрої, незалежно від типу, ціни та бренду, забезпечуються повним гарантійним та сервісним обслуговуванням. При покупці тренажерів, наші фахівці виконують складання та встановлення пристроїв у тренажерному залі замовника, у будь-якому населеному пункті України. Кожен тренажер має сервісну книжку та гарантійний талон, де робляться позначки про виконання тих чи інших маніпуляцій. У разі потреби професійного втручання спеціаліста компанія надає клієнту майстра, який виїжджає на місце для діагностики, обслуговування або ремонту тренажерів. TopFitness.UA працює безпосередньо з виробниками обладнання, тому має доступ до баз комплектуючих за мінімальними дилерськими цінами. На нашому складі завжди є в достатній кількості найбільш затребувані деталі для тренажерів, а якщо вироби не виявиться в наявності, то його максимально швидко доставлять із заводу-виробника.