Цілком закономірно, що перед кожним, хто збирається відкрити фітнес-клуб з нуля, виникає безліч великих і малих проблем, вирішення яких без наявності досвіду дається дуже непросто. Окрім фінансових та організаційних питань, підприємцю, який вирішив розпочати свій бізнес у фітнес-індустрії, доводиться стикатися і із завданнями технічного плану.

Проблеми, які ми вирішуємо просто

Послуга технічної підтримки комерційних тренажерних залів, популярна сьогодні у всьому світі, дає можливість підприємцям-початківцям уникнути поширених помилок і пов'язаних з ними втрат часу, грошей, а іноді й ділової репутації. Компанія ТОВ «ТопФітнес», на рахунку якої понад сотню відкритих «з нуля» фітнес клубів по всій Україні, пропонує послуги експертів, які мають величезний досвід у створенні такого бізнесу з різним рівнем капіталовкладень. Ми можемо запропонувати як тренажерний зал під ключ, так і професійну допомогу наших фахівців для тих, хто вирішив самостійно організувати свій клуб для фітнесу, кросфіту, важкої атлетики або силового екстриму.

Без сумніву, найважливіше завдання, яке стоїть перед майбутнім власником тренажерного залу – це підбір приміщення. Відкрити тренажерний зал в Україні можна як в орендованій, так і придбаній у власність будівлі. Обидва ці варіанти мають свої переваги та недоліки, але, підбираючи приміщення і не маючи досвіду організації спортивних комерційних об'єктів, велика ймовірність зіткнутися переважно з мінусами. Всі нюанси, що стосуються об'єктів нерухомості, призначених для використання як тренажерні зали, добре знайомі нашим фахівцям.

Щоб фітнес клуб приваблював відвідувачів, недостатньо, щоб його зали були просторими та мали якісне оздоблення. Велику роль в успіху бізнесу відіграють організація опалення, вентиляції, кондиціювання, освітлення та багато інших факторів. Розрахунки продуктивності кліматичного обладнання, підбір опалювальної системи, аналіз витрат на обслуговування приміщень у літній та зимовий період та багато інших завдань можуть бути виконані нами швидко та якісно. Також оперативно наші майстри прийдуть на допомогу при виході з ладу будь-якої з перерахованих систем

На друге місце рейтингу важливості можна поставити підбір тренажерів та різного спортивного обладнання. При величезному виборі, що пропонується сьогодні на вітчизняному ринку, недосвідчена в технічних тонкощах людина може зробити помилку, яка обійдеться їй занадто дорого. Професійне обладнання для фітнесу потребує кваліфікованого підходу та його вибір краще довірити справжнім експертам. ТОВ «ТопФітнес» понад 10 років пропонує своїм клієнтам тренажери від найкращих світових брендів і наша допомога щодо вибору, ремонту та обслуговування спортивної техніки напевно буде доречною.

Пропонуємо ефективну техпідтримку фітнес клубів

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте неоціненну допомогу експертів, які добре знають вирішення будь-яких технічних питань, що виникають при відкритті фітнес клубів. Ми допомагаємо не тільки новачкам, а й солідним підприємцям, які мають бізнес, що міцно стоїть на ногах. Ніхто не може знати все про фітнес та його технічну частину, та це й не потрібно. Якщо поряд є справжні професіонали, то вирішення будь-яких, навіть найсерйозніших проблем знаходиться швидко і з мінімальними витратами. Стати клієнтами «ТопФітнес» і відчуйте справжню турботу про своє підприємство – ми знімемо з вас «головний біль» технічної рутини та звільнимо час, необхідний для розвитку бізнесу.