Доставка, складання та налаштування тренажерів

Придбання будь-якого тренажера для фітнесу неминуче пов'язане з клопотами. Доставка такого товару, здебільшого великогабаритного, може бути виконана тільки вантажним транспортом, а його занесення до зали та встановлення вимагає значних фізичних зусиль. Складання тренажерів, а також їх налаштування є тим непростішим завданням, яке без спеціальних знань і навичок навряд чи здійсненне. Якщо купується комплект машин для фітнес-клубу або тренажерного залу, до якого входять десятки одиниць, то без допомоги постачальника власнику бізнесу точно не обійтися.

Придбання обладнання для фітнесу в ТОВ «ТопФітнес» точно не додасть вам клопоту. Ми пропонуємо купити тренажери з доставкою по Україні, яку готові виконати безкоштовно. Наші кваліфіковані фахівці прибудуть до вашого фітнес-клубу та допоможуть повністю підготувати апарати до експлуатації «під ключ». Складання та налаштування силового тренажера професіоналом – неодмінна умова виробника для надання офіційної гарантії на техніку. У паспорті продукту ми обов'язково залишаємо відмітку про придатність виробу для використання та його безпеки для клієнтів.

Контрактне обслуговування тренажерів

Сучасні професійні тренажери – це досить складні механізми, що складаються з десятків деталей та елементів. Багато моделей включають складні електронні модулі і датчики – особливо це стосується апаратів для кардіо. У зв'язку з цим обслуговування тренажерів має виконуватися кваліфікованими фахівцями як у період дії гарантії, так і після його завершення.

Пропоноване ТОВ «ТопФітнес» контрактне обслуговування тренажерів – це комплекс заходів щодо підтримки спортивної техніки у працездатному стані. Уклавши договір з нашою компанією, ви заручаєтеся підтримкою досвідчених майстрів, які мають великий досвід роботи, комплект інструментів та доступ до оригінальних деталей та витратних матеріалів від виробника. Ми виконуємо як планові роботи, пов'язані із заміною вузлів, так і терміновий ремонт будь-якого ступеня складності. Контрактне обслуговування спортивних тренажерів сертифікованими майстрами – це найважливіша умова збереження гарантії від виробника.

Гарантійний ремонт тренажерів

Офіційна гарантія на тренажери є найважливішою умовою для придбання спортивних механізмів. Зобов'язання безкоштовно поверне продукту працездатність при його виході з ладу не з вини користувача, беруть на себе всі серйозні виробники. Право проводити ремонт тренажерів за гарантією відомі бренди надають офіційним постачальникам спортивної техніки в Україні. Обов'язковою умовою отримання такого права є проходження сервісними майстрами підприємства-реалізатора навчання у спеціальних центрах з наданням конкретного сертифіката.

Компанія ТОВ «ТопФітнес» є офіційним представником кількох всесвітньо відомих брендів спортивного обладнання та має ексклюзивне право виконувати в Україні гарантійний ремонт тренажерів будь-якої категорії складності. У разі виявлення заводського шлюбу або поломки, що сталася з вини виробника, ми надаємо кваліфіковану допомогу та постачання деталей для усунення несправності.

Післягарантійний ремонт тренажерів

Після завершення гарантійного терміну ремонт тренажерів для фітнесу може завдати власнику фітнес клубу чимало проблем. Пошук спеціаліста, а також придбання фірмових комплектуючих займає чимало часу та тягне за собою серйозні витрати. Компанія ТОВ «ТопФітнес» ніколи не залишає своїх клієнтів віч-на-віч з їхніми проблемами – ми ремонтуємо та обслуговуємо придбану у нас техніку весь термін її експлуатації.

Як офіційні представники серйозних брендів, наша компанія має доступ до будь-яких оригінальних деталей для фітнес-тренажерів. Найбільш популярні позиції знаходяться на нашому складі і їх установка може бути виконана в найкоротші терміни. Деталі для тренажерів, які відсутні в Україні, можуть бути доставлені зі складів виробників у Європі максимально оперативно. Усі роботи з ремонту виконуються ліцензованими спеціалістами нашого сервісу.

Відновлення силових тренажерів

Практично в кожному фітнес клубі є тренажери, що не використовуються. Це обладнання, до якого важко знайти комплектуючі. Сервісна служба компанії ТОВ «ТопФітнес» готова провести відновлення таких тренажерів та зробити їх придатними для повноцінного комерційного використання.

Професійний капітальний ремонт тренажерів, виконаний командою наших спеціалістів, допоможе «повернути в дію» несправні апарати, а в більшості випадків, ще й модернізувати їх, зробив актуальними для використання в даний час. Наші інженери знають як переоснастити спортивну техніку та адаптувати її для застосування в сучасному тренажерному залі, а майстри швидко та недорого втілять їх задум у життя.