Проектування вентиляції та опалення приміщень тренажерного залу

Вентиляція та опалення приміщення тренажерного залу чи фітнес клубу – речі вкрай індивідуальні, у всіх сенсах цього слова. Неможливо зробити монтаж однієї системи вентиляції або опалення для двох різних приміщень, нехай навіть однакових за площею та геометрією. Причинами даного аргументу є багато факторів, - це, і поверховість будівлі, і кількість вікон у приміщенні, і обсяг клієнтського потоку... перераховувати можна нескінченно, але суть залишається одна, - для правильного розрахунку вартості і, зрештою, точної роботи вентиляційної та опалювальної системи необхідно їх проектування.

Підходячи до кожного свого проекту комплексно та надаючи широкий спектр послуг, проектний відділ нашої компанії ТОВ «ТопФітнес» готовий виконати індивідуальний проект системи вентиляції та опалення приміщень тренажерних залів та фітнес клубів будь-якої складності. Ми знаємо, що необхідно для подальшої економії коштів і в той же час, продуктивної роботи кожної з кліматичних систем окремо.

Вентиляція тренажерних залів та фітнес клубів

Що найголовніше у тренажерному залі? Багато хто б відповів – тренажери! І в чомусь вони мають рацію, але ми, як фахівці у сфері організації фітнес бізнесу, можемо з цим посперечатися. Так, ми не стверджуватимемо, що якісні професійні тренажери не важливі при формуванні успішності фітнес проекту, це дійсно дуже важливий елемент тренажерного залу або фітнес клубу, від надійності та функціональності якого залежить дуже багато. Але на практиці, - якщо ваш тренажерний зал буде обладнаний за останнім словом техніки - елітними лінійками професійного фітнес обладнання, а в приміщенні буде відсутня комфортна атмосфера, збиратимуться надлишковий конденсат і потітимуть вікна, то це, само собою затьмарить рівень того обладнання, яке представлене у вашому клубі, нехай навіть якщо воно буде найдорожчим.

Тому фахівці та експерти нашої компанії ТОВ «ТопФітнес» настійно рекомендують основну увагу при організації та відкритті бізнесу у сфері фітнесу, приділити питанню вентиляції та створенню комфортної обстановки фітнес клубу. А якщо у вас обмежений запас вільного часу, і вам потрібна кваліфікована допомога у здійсненні даного напрямку, звертайтесь до нашої компанії. Наші менеджери, підберуть оптимальний комплект вентиляційної системи для вашого фітнес клубу, організують професійний монтаж та пусконалагоджувальні роботи. Нас обирають, бо ми найкращі у цій галузі. У нас власне виробництво вентиляційних каналів різного типу та спеціально навчені монтажні бригади, що вигідно виділяють нашу компанію серед маси конкурентів.

Кондиціювання приміщень фітнес клубу

Сьогодні, багато фітнес клубів та тренажерних залів, для того щоб створити комфортабельні умови своїм клієнтам, та організувати «прохолоду влітку», а «тепло взимку», встановлюють у своїх приміщеннях кондиціонери та спліт-системи, які призначені для домашнього використання, з покриттям невеликих площ. У зв'язку з цим, з'являється гостра необхідність в установці кількох, а часом і десятків одиниць кліматичної техніки, щоб охопити всі приміщення фітнес клубу, що само собою призводить до колосальних капіталовкладень.

Це не є правильно! По-перше, даний тип кондиціонерів, в комерційних умовах дуже часто виходить з ладу і постійно потребує сервісного обслуговування, а іноді і комплексного ремонту обладнання. По-друге, використання подібних спліт-систем не рекомендується для приміщень спортивного призначення, оскільки найчастіше основний потік холодного повітря спрямований безпосередньо на розпалених клієнтів вашого клубу, що в перспективі може призвести до простудних захворювань і постановки їх тренувального процесу на паузу. А це вже не вигідно власникам бізнесу!

Для того, щоб уникнути усіляких несприятливих моментів, ми рекомендуємо використовувати у приміщеннях тренажерних залів та фітнес клубів професійні системи кондиціювання комерційного типу. Даний вид кліматичного обладнання, що підключається до вентиляційних каналів і маючи централізовану систему управління, постачає потоки прохолодного або теплого повітря, рівномірно у всі приміщення вашого фітнес клубу, без будь-яких ризиків здоров'ю відвідувачів. Звертайтесь до нашої компанії ТОВ «ТопФітнес» і ми організуємо для вашого фітнес клубу «всесезонний» клімат-контроль!

Опалення приміщень тренажерних залів та фітнес клубів

Створення сприятливого для відвідувачів мікроклімату – найважливіше завдання, що виникають при відкритті фітнес клубу. Комфортна температура повітря є неодмінною складовою популярності закладу у клієнтів. Правильно розраховане опалення тренажерного залу – це не тільки тепло та затишок, але й надійний захист від вогкості та пов'язаними з нею проблемами, такими як грибок та пліснява.

Важливою вимогою до сучасних систем опалення є його економічність. Енергоефективне опалення фітнес клубу забезпечує ідеальний баланс між продуктивністю обладнання та витратами на енергоносії. Сучасний ринок кліматичного обладнання пропонує широкий вибір систем, що дозволяють зменшити витрати на обігрів приміщень будь-якої площі.

Проектування та монтаж систем опалення у фітнес клубах – це робота для справжніх професіоналів. Компанія ТОВ «ТопФітнес» понад 10 років працює на ринку України, забезпечуючи здоровий мікроклімат та комфорт у тренажерних залах країни. Ми пропонуємо монтаж брендового обладнання від відомих світових виробників, яке забезпечить відмінні умови для ваших клієнтів і відповідатиме високим стандартам енергозбереження.