Сучасне гумове покриття для спортзалу, купити рекомендують для всіх приміщень, де встановлено силове, кардіо- та спеціальне обладнання. Тут матеріал, що амортизує удари і поглинаючий шум, актуальний як ніколи. Спортивні снаряди з великою вагою, які використовуються відвідувачами залів, щодня вступають у контакт з покриттям підлоги і тому саме гума є оптимальним варіантом.

Укладання покриттів із гумової крихти

Найбільш практичним в умовах тренажерних залів, визнано укладання спортивних покриттів із гумової крихти. Цей матеріал є плитками правильної геометричної форми, виготовлені з гумової крихти інноваційним методом холодного пресування. Матеріал для покриття підлоги не ковзає, поглинає удари, має високу стійкість до стирання та не потребує спеціального догляду. Сировиною для виготовлення матеріалу служить подрібнена гума автомобільних шин, що пройшла спеціальну термічну обробку. Постачальником цієї продукції є компанії, розташовані на території Євросоюзу, тому матеріал екологічно безпечний та максимально надійний. Термін служби гумової плитки дуже високий, а її обслуговування та заміна окремих ділянок покриття не викликає труднощів навіть у нефахівців.

Завжди потрібно пам'ятати, що укладання покриття з гумової крихти у фітнес-клубі – це дуже відповідальна робота, яку можна доручити лише кваліфікованим фахівцям. Ігноруючи цю просту вимогу, деякі власники тренажерних залів намагаються виконати монтаж плитки самотужки – така практика не приводить ні до чого хорошого, оскільки відсутність навичок та досвіду роботи з такими покриттями стають причиною низької якості підлоги.

Якісне укладання гумового покриття може бути виконане тільки на міцну та ідеально рівну основу. Всі відшаровування, пухкі місця та тріщини ретельно зашпаровуються і зміцнюються цементно-піщаними розчинами та спеціальними складами. Перед монтажем плитки обов'язково оцінюють якість основної підлоги і, при необхідності, влаштовують стяжку, що вирівнює. Плитка укладається на спеціальний поліуретановий клей, що забезпечує надійне зчеплення покриття з основою в будь-яких умовах експлуатації.

Гарантія якості від професіоналів

Гумові покриття із сучасних екологічно чистих матеріалів у фітнес клуб, тренажерний зал або на спортивний майданчик, можна замовити у компанії TopFitness.UA. Ми працюємо з продукцією відомої торгової марки PLGuma, виготовленої відповідно до суворих європейських стандартів якості. Наші фахівці, які мають великий досвід укладання підлоги в різних умовах, підготують поверхню підлоги або майданчика і виконають монтаж швидко і в повній відповідності з технологією. Ви можете замовити покриття підлоги з гуми для будь-якої площі – ми гарантуємо якісне та оперативне виконання будь-яких обсягів. ТОВ «ТопФітнес» пропонує свої послуги по всій території України – наші бригади виїжджають до будь-якого населеного пункту країни.

Покриття «під ключ» з гумової плитки від «ТопФітнес» - це вигідне вирішення проблеми надійної та безпечної підлоги для фітнес клубів, тренажерних залів, відкритих та закритих спортивних майданчиків. Будучи багаторічними діловими партнерами виробника, наша компанія пропонує найдемократичніші ціни. На гумове покриття, а також якість його укладання, ми надаємо офіційну гарантію на 12 місяців.