Килимок підкладка під бігову доріжку або еліптичний тренажер – найкраще вирішення проблеми. Ви можете розглядати десятки варіантів, але будьте впевнені, що жоден комерційний лінолеум, жоден ковролін чи шмат транспортерної стрічки не забезпечить такої ефективності, надійності та комфорту як простий килимок під тренажер. Випускають їх спеціально для встановлення кардіо обладнання на підлоги будь-якого типу, починаючи від керамічної плитки і закінчуючи гумовими та поліуретановими підлогами, розрахованими на застосування на спортивних об'єктах.

Що дає спеціальне покриття пода під тренажером?
Можливо, купуючи килимок для бігової доріжки, ви плануєте зберегти підлоги під тренажером, але отримуєте незрівнянно більше. Ці прості та недорогі вироби виготовлені з матеріалів, які мають цілий комплекс властивостей, незамінних у тренажерному залі:

Амортизація. Килимки під тренажери допомагають позбутися вібрації, яка докучає не тільки людям поверхом нижче, а й присутнім у залі;
Звукоізоляція. Килимок приглушує звуки, які можуть заважати оточуючим та сусідам;
Антистатичний ефект. Зі спеціальним покриттям можна не турбуватися, що тренажер «атакує» вас статичним розрядом, символічним, але неприємним;
Захист підлоги під обладнанням та навколо нього від забруднень – поту, пилу та просто дрібного сміття, яке нелегко видалити з багатьох покриттів.
Ну і, нарешті, найголовніше - захист покриття від потертостей, вм'ятин, проривів та інших механічних пошкоджень. Справа навіть не в тому, що килимок під тренажер, що бере на себе «удар», простіше замінити, ніж ділянку підлоги під ним. Матеріали, що застосовуються сьогодні для таких продуктів, відмінно протистоять екстремальним впливам і витримують навантаження від найпотужніших апаратів.

Який килимок під тренажер вибрати?
Вибір килимків під тренажер сьогодні великий і щоб купити продукт, який задовольнятиме всі вимоги і прослужить довго, потрібно знати деякі нюанси. Насамперед варто зупинитися на тому, що у продажу представлені килимки під тренажер модульні та рулонні. Перший тип виробів є набір окремих елементів, що з'єднуються в загальне полотно за принципом пазла. Цей варіант зручний тим, що можна набрати покриття будь-якого розміру під тренажер будь-якого типу. Крім цього модульні моделі, як правило, мають велику товщину, а значить краще захищають від навантажень, вібрації та шуму.

Килимки гнучкі, що згортаються в рулон – це покриття, що має кілька стандартних розмірів, з яких нескладно вибрати саме те, що підійде для вашого фітнес обладнання найкраще. Товщина таких килимків може бути різною, але вони все одно тонші за модульні. При цьому захисні властивості навіть найтонших покриттів вселяють повагу завдяки використанню інноваційних матеріалів.

Перевагою таких моделей можна вважати їх привабливий зовнішній вигляд. Крім цього, гнучкий варіант – оптимальне рішення домашнього використання. Якщо ви є щасливим володарем складаного лижного тренажера Concept2 SkiErg2 PM5, то цілком можете, склавши саме обладнання, потім скрутити та заховати килимок, не залишивши від імпровізованого домашнього тренажерного залу та сліду.

Купуючи килимок під тренажер важливо правильно вибрати матеріал виробу. Сьогодні у продажу можна зустріти варіанти зі звичайної листової гуми, які виглядають непогано, але не мають усього спектра корисних функцій. Крім цього, завжди є ймовірність, що в залі, особливо взимку при включеному опаленні, таке покриття видаватиме неприємний хімічний запах.

Ідеальний вибір – це килимок під тренажер із поліуретану. Цей полімерний матеріал зовні мало відрізняється від гуми і має такі ж відмінні водовідштовхувальні властивості, але при цьому нейтральний хімічно і має більш високу міцність. Служать поліуретанові вироби в 2 – 3 рази довше за гумові, що робить їх ідеальними для комерційних тренажерних залів з великим трафіком. Трохи поступаються їм вінілові килимки, які обходяться дешевше, але також добре справляються зі своїм завданням.

Ну і, звичайно ж, варто віддавати перевагу брендовим товарам, які відомі своєю якістю. Так, далеко не кожен навскидку назве хоча б пару виробників такої продукції як килимки, але вам не потрібно вивчати ринок. Достатньо звернутись до авторитетного продавця обладнання для фітнесу, який працює лише з перевіреними часом виробниками. Компанія ТОВ «Топфітнес» - це один із найбільших в Україні постачальників професійних тренажерів, а також аксесуарів до них. Зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони запропонують кілька варіантів, щонайменше один з яких вас напевно влаштує.