Характеристика «китайська» давно вже перестала лякати споживачів, які точно знають, що хочуть від товару і ретельно обирають виробника. Продукція торгової марки Impulse Fitness – тренажери здобула авторитет не лише в Україні, а й за Заході, де є особливо вимогливими при виборі фітнес-обладнання. Бренд належить величезній китайській корпорації Impulse Qingdao Health Tech Ltd. Co, що випускає тисячі найменувань продукції для здоров'я, спорту, фітнесу та активного відпочинку. Компанія випустила свою першу продукцію ще 1977 року – це були тренажери для державних установ КНР.

З того часу фірма досягла неймовірних успіхів у бізнесі і тепер професійні тренажери Impulse Fitness одні з найпоширеніших у комерційних тренажерних залах Євразії та входять до десятки найпопулярніших у США та Канаді. Масштаби виробництва Impulse Qingdao Health Tech Ltd. Co вражають – компанії сьогодні належать десятки заводів по всьому світу, у тому числі найбільша в Азії фабрика, що випускає комерційні тренажери та інше обладнання для фітнесу, кросфіту та пауерліфтингу.

Другому тренажери Impulsе Fitness – відмінне придбання
Останні кілька років серед молоді популярний вислів - «топ за свої гроші». Іноді вона має буквальне значення, інколи ж вживається з іронією. Про тренажери китайського бренду можна сказати це цілком серйозно, оскільки жодна торгова марка в Україні поки що не може запропонувати таку якість та ефективність за розумну ціну. Силові тренажери преміум класу Impulse Fitness можна купити за ті ж гроші, що і бюджетну техніку американських або європейських компаній. Чи поступаються тренажери від Health Tech Ltd. Co західним аналогам за якістю, можливостями та надійністю? Щоб зрозуміти це, варто розглянути основні принципи, які використовуються азіатським виробником під час випуску своєї продукції.

Трубний профіль та інший спеціальний сталевий прокат, що використовується брендом, виготовляють компанії-партнери індивідуально для Impulse Fitness.
Підшипники ковзання та кочення, встановлені у вузлах тренажерів, виготовлені в Японії та Кореї. Ці вузли відносяться до класу закритих прецизійних, тобто, виготовлені з підвищеними вимогами до точності і не потребують обслуговування (мастила).
При з'єднанні рамних конструкцій тренажерів застосовується лише роботизоване зварювання, що виключає людський фактор. А ось механічні вузли збираються вручну, з увагою до найдрібніших деталей.
Всі металеві елементи покриті ефективним антикорозійним захистом, а також декоративним шаром – міцним та естетичним.
Електронні компоненти тренажерів бренду компанія випускає на своїх потужностях та оснащує власним чи модернізованим під свої потреби програмним забезпеченням.
Більшість тренажерів для фітнес-клубів – ексклюзивна технологія компанії. Концерн Health Tech Ltd. Co створив власне науково-дослідне відділення та конструкторське бюро, де працюють десятки експертів у галузі медицини, біомеханіки, матеріалознавства, інженерної справи та дизайну. Вчені та інженери тісно співпрацюють із відомими спортсменами та авторитетними фітнес-тренерами, досвід яких при створенні спортивної техніки комерційного класу безцінний.

Дизайн не важливий? В Impulse Fitness готові посперечатися
Іноді можна почути думку власників тренажерних залів про те, що сучасний дизайн тренажерів для фітнесу не має ключової ролі у створенні привабливого для клієнтів образу клубу. З кожним роком ця помилка обходиться підприємцем все дорожче та дорожче. Маркетингові дослідження давно вже показали, що для любителів, у тому числі просунутих, зовнішній вигляд тренажерів мають велике значення. У Health Tech Ltd. Co це добре знають і тому намагаються надати кожному своєму продукту максимум індивідуальності та ефектності, причому без шкоди для робочих характеристик.

Кожна дрібниця у тренажерах Impulse Fitness досконало продумана. Колір рами, фактура PU шкіри на м'яких елементах, хромування або матування металевих деталей, форма кожухів – все це у комплексі створює у відвідувача тренажерного залу позитивне враження про техніку. Більше того, поєднання кольорів підбираються із залученням психологів – вони позитивно діють на працездатність атлетів та налаштовують на продуктивне тренування. Фітнес-клуб, повністю укомплектований обладнанням цієї торгової марки, виглядає футуристично і хочеться тренуватися і добиватися успіхів.

Всі тренажери Impulse Fitnes виробник обладнає дрібними, але корисними та дуже приємними деталями: підставками для пляшок та гаджетів, вішалками для рушників, додатковими ручками та упорами. Безпека техніки також не забута – всі вузли та деталі мають багаторазовий запас міцності, фіксатори сконструйовані максимально надійними, а кардіо-тренажери оснащені аварійними кнопками «Стоп».

Ну і насамкінець не можна не сказати про те, що Impulse Fitnes – це дуже відповідальний бренд, який надає на всю свою продукцію офіційну гарантію. Сервісне обслуговування тренажерів Impulse Fitness також не викликає труднощів, оскільки будь-які роботи з ремонту та обслуговування виконуються в українських сервісних центрах, а склади з комплектуючими є в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших великих містах України.