Які заходи вживають у фітнес-клубах під час епідемії
Щоб захистити відвідувачів фітнес-клубів та інших спортивних закладів, санітарними лікарями було розроблено цілий комплекс заходів, наполегливо рекомендованих до застосування. Сюди входить щоденна обробка антисептичними розчинами стін та підлоги, санвузлів, душових та інших місць загального користування, де ймовірність передачі вірусу через предмети найвища. Крім цього, кілька разів на день повинні оброблятися кардіо та силові тренажери, гантельні ряди, грифи та диски штанг та інший спортивний інвентар. Також від власників вимагали встановити на видних місцях санітайзери з антисептиками.

Торкнулися санітарні заходи та відвідувачів фітнес-клубів. Насамперед від усіх клієнтів потрібно носити захисні маски. Так як тренуватися із закритими носом і ротом важко, то маски обов'язкові тільки на ресепшенах, коридорах і роздягальнях тренажерних залів. Також бажано використання медичних рукавичок та бахіл, але їх одягати вимагають у небагатьох тренажерних залах України.

Перед тим як приступити до тренування, відвідувач повинен ретельно вимити руки з милом і обробити дезінфікуючим розчином. Це значно знизить шанси передачі інфекції через вільні ваги та вантажоблокові тренажери для фітнесу. Також рекомендується мити та обробляти руки кілька разів у процесі заняття та, обов'язково, після його завершення.

Щоб максимально убезпечити відвідувачів, їхня кількість обмежена, а відстань між атлетами, які використовують професійні кардіо тренажери та силове обладнання, має бути менше 1,5 метрів. Торкнулися заходи та групових занять – тепер кількість тренуючих одночасно розраховується за площею приміщення з урахуванням рекомендованої безпечної відстані.

Проблеми фітнес-клубів та відвідувачів
Як бачимо, вимоги досить жорсткі та його виконання вимагає від усіх докладання певних зусиль. Основний тягар при цьому, зрозуміло, лягає на фітнес-клуб, який має залучити додатковий технічний персонал для обробки приміщень та тренажерів, а також закупити засоби захисту для співробітників, санітайзери та рідини для них. При цьому варто пам'ятати про обмеження кількості відвідувачів, які ще більше посилюють ситуацію з низькою відвідуваністю залів. Зусилля, спрямовані на залучення нових та повернення старих відвідувачів до клубів, розбиваються про норми соціальних дистанцій.

Не краще почуваються і відвідувачі фітнес-клубів. Добре, якщо кількість людей у залі невелика і вхід до тренажерної зали не обмежений. Але в період пікового навантаження тренажерні зали великих міст змушені обмежувати вхід до зали і клієнтам доводиться чекати своєї черги від кількох хвилин до години. Багатьох пригнічує і сама обстановка в залах, де бігові доріжки та еліптичні тренажери працюють через один, а на кожному кроці розвішені запобіжні таблички та ємності з антисептиками. Зрозуміло, така організація послуг нікому не подобається, хоча всі добре розуміють, що власники бізнесу ні в чому не винні.

Найнеприємніше в цій ситуації те, що питання неможливо вирішити іншим способом і альтернатива існує тільки одна – заняття фітнесом з тренером у режимі онлайн, які вітають далеко не всі шанувальники фітнесу. Щоб знизити психологічне навантаження на відвідувачів, багато клубів змушені вживати заходів, які в умовах кризи індустрії важко назвати популярними. Одні тренажерні зали пропонують знижки на абонементи, інші вводять системи бонусів, що дозволяють отримати більше послуг за ті ж гроші, а є й ті, що зважилися на використання найважчої артилерії та встановили у своїх залах нові тренажери преміум класу, наприклад, з лінійки InterAtletica Verti. Способів утримати постійних клієнтів і залучити нових існує чимало і кожен вибирає оптимальний для свого конкретного випадку.

Компанія ТОВ «Топфітнес» сподівається, що тимчасові обмеження незабаром буде знято і всі фітнес-клуби України знову зможуть працювати у своєму звичайному режимі. Зі свого боку ми хочемо вас запевнити, що наша фірма продовжує працювати у своєму звичайному режимі і ми, як і раніше, готові запропонувати вам найкраще професійне обладнання для тренажерних залів. Наші менеджери уважно стежать за новинками на світовому ринку, каталог продукції на нашому сайті постійно поповнюється новими моделями тренажерів.