Ми звикли, що сучасні тренажери для фітнесу належать до двох типів: кардіо та силових. Звичайно, є і винятки, такі як гребний тренажер Concept2 Model D Black PM5, що забезпечує комплексне навантаження, але ця техніка все ж таки не може замінити спинбайк, вантажоблочну мультистанцію і тренажер для відпрацювання ударів. А ось дітище австралійських конструкторів Avanti CG6 справляється як із цими, так і з багатьма іншими завданнями. Можна впевнено говорити про те, що ця техніка дає відповідь на споконвічне питання: що вибрати для себе, силові тренування чи кардіо? Ця багатофункціональна станція може задіяти абсолютно всі групи м'язів, причому здатне надавати на них як аеробне, так і силове навантаження.

Як працює кардіо-силовий тренажер Avanti CG6
Кардіостанція Avanti CardioGym CG6 об'єднав горизонтальний велотренажер і систему блоків, яку можна адаптувати для різних цілей. Як правило, заняття на цьому тренажері триває не більше 30 хвилин, але за цей час тіло отримує навантаження, як при інтенсивному 1,5-годинному тренуванні з 5-6 різними апаратами різного типу. Професійний тренажер пропонує своїм користувачам:

збільшення м'язової маси;
Ефективне спалювання жиру;
Розвиток витривалості;
Опрацювання м'язів кора;
Поліпшення метаболізму;
Тренування серцево-судинної та дихальної системи.
Також вже доведено, що регулярні тренування з Avanti CG6 покращують психологічний стан користувачів і робить їх більш бадьорими та мотивованими. Яким чином досягаються всі ці ефекти? Погляньмо, як влаштований цей незвичайний апарат.

Особливості кардіостанції Avanti CG6
У бортовому комп'ютері тренажера Avanti CG6 22 стандартні програми для опрацювання м'язів верхньої частини тіла, 10 налаштовуваних індивідуально, 1 пульсозалежна 1 групова програма. Це дозволяє ефективно організовувати тренування з кардіо-силовим тренажером Avanti CardioGym CG6 та точно адаптувати його для використання атлетом будь-якого рівня підготовки. Так, новачкові цей розумний апарат сам покаже свої можливості та розповість про популярні напрямки у тренуваннях.

Ця модель має функцію вбудованого відеоінструктора з відображенням інформації на великому кольоровому дисплеї. На ньому також відображається необхідна для контролю за фізичними навантаженнями інформація: пульс, час, швидкість, спалені калорії, дистанція, навантаження, інтенсивність. Електронна система має роз'єм для підключення mp3-плеєра, і кожен користувач тренажера може займатися у своєму власному ритмі. Не варто переживати, що улюблений трек завадить вчасно перейти від однієї вправи попередньо встановленої програми до іншої – Avanti CG6 сам коректно нагадає про це, коли настане час.

До «фішок» австралійського тренажера, яких немає в жодного іншого апарату, можна віднести:

Сидіння, що розгортається на 180°, дозволяє швидко і без довгого налаштування перейти від тренування грудей і рук до прокачування спини.
Продумана функціональність. Тренажер оснащений двома блоками роздільного типу, що забезпечують тренування всіх м'язів торсу із положення сидячи.
Великий вибір вправ. Тренажер Avanti CG6 пропонує не тільки тягнути, штовхати, чинити опір і розтягувати, а й бити.
Посилений педальний вузол, здатний витримати величезні навантаження, що надають клієнт з серйозними надлишками ваги або професійним атлетом, що працює на результат. Двосторонні пропонують на вибір гладкий майданчик чи опору з фіксаторами.
Що ж до звичайних опцій, звичним сьогодні всім, хто відвідує фітнес-клуби, то з цим теж повний порядок. Інформативний кольоровий дисплей з тачскрином і діагоналлю 10”, світлова та звукова індикація, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, багатий вибір регулювань, зручні рукояті, тримачі для гаджетів, рушників та пляшок, сидіння з анатомічною формовкою, сенсорні датчики важливих дрібниць дають зрозуміти, що перед вами далеко не пересічна «робоча конячка», а професійний тренажер приміум-класу.

Чи є у Avanti CG6 слабкі сторони? Звичайно, є, але всі вони не перетинаються з інтересами користувачів. Мінусом можна вважати велику вагу тренажера (260 кг) та високу ціну. Але ці недоліки легко пробачити тренажеру за його неймовірну функціональність та комфортабельність, до якої продукції інших фірм поки що далеко.

Якість варта вашої уваги
Але ці переваги можуть бути марними, якщо обладнання працює не стабільно і часто вимагає ремонту або обслуговування. Ви можете купити кардіо-силовий тренажер Avanti CG6 без жодних сумнівів - його виробник, торгова марка Avanti Fitness, є найбільшим і найвідомішим в Австралії розробником та виробником фітнесового обладнання. Тренажери бренду поставляються до десятків країн світу і відгуки про них скрізь винятково позитивні.

Вас зацікавив універсальний тренажер Avanti CG6? Ви точно не будете в ньому розчаровані! Особливо якщо купите його в ТОВ «Топіфтнес», де вся техніка професійного рівня від австралійської кампанії представлена за спеціальними, рекомендованими виробником цінами. Станції від Avanti Fitness ми доставимо безкоштовно до вашого тренажерного залу, де б він не знаходився: у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові чи Кривому Розі.