Іноді проблеми долають настільки, що власник бізнесу відмовляється від багатьох своїх відмінних ідей і значно знижує планку для своєї зали, аби швидше відкритися та почати повертати вкладені гроші. Щоб радість творення не затьмарювалася розчаруваннями, а мрія не перетворювалася на тягар, достатньо залучити до роботи професіоналів, які знайомі з усіма нюансами організації та обладнання фітнес клубів.

Розмірковуючи над тим, як відкрити фітнес клуб в Україні, багато хто невірно оцінює проблеми, з якими доведеться зіткнутися, і все спрощують. На їхню думку, все обмежується пошуком потрібного за площею та локації приміщення, виконанням ремонту та придбанням професійних тренажерів. Але пізніше виявляється, що ремонт потребує особливого підходу, а вибір і розміщення обладнання мають безліч особливостей. Усе це призводить до того, що бюджет проекту розростається, і доводиться економити навіть на важливих моментах.

У більшості випадків, щоб організувати фітнес клуб у Києві, Дніпрі, Харкові чи будь-якому іншому великому місті країни, власнику бізнесу доведеться вирішувати такі завдання:

Пошук приміщення, що відповідає за площею та санітарними вимогами;
Виконання перепланування, електротехнічних, сантехнічних та оздоблювальних робіт;
Проектування, закупівля та монтаж систем опалення, кондиціювання та припливно-витяжної вентиляції;
Проектування та монтаж пожежної сигналізації та систем пожежогасіння;
Укладання спортивних покриттів для підлоги;
Підбір професійних тренажерів та аксесуарів відповідно до класу зали, планувального рішення та його дизайну;
Розстановка спортивного обладнання відповідно до зонування, вимог комфорту, функціональності та безпеки;
Придбання меблів для роздягальні, ресепшену, лаунж-зони, спортивного бару;
Підбір та навчання персоналу.
Кожне з цих завдань має безліч підпунктів, а вони тісно пов'язані друг з одним. Нефахівцеві дуже складно врахувати всі моменти, та й чи потрібно освоювати нову спеціальність, якщо є професіонали? Створення фітнес-клубів «під ключ» останнім часом стає затребуваною послугою, оскільки позбавляє безліч турбот і допомагає уникнути прикрих і дорогих помилок.

Фітнес клуби ПІД КЛЮЧ від ТОВ ТОПФІТНЕС
Професійний підхід до створення фітнес клубів допоможе не тільки досягти відмінного результату максимально швидко, а й заощадить ваші гроші. ТОВ ТОПФІТНЕС - одна із найстаріших на ринку України компаній, що пропонують професійне обладнання для фітнесу від відомих брендів та надає послуги створення фітнес-клубів «під ключ». Ми працюємо понад 14 років і за цей час реалізували десятки проектів різного рівня складності у великих та малих містах нашої країни.

У нас можна просто купити професійні тренажери для фітнесу від лідерів світової фітнес індустрії, а можна замовити обладнання та виконання повного спектру робіт з оснащення та запуску зали. Спеціалісти TOPFITNESS.UA виконають кваліфікований підбір комерційних тренажерів відповідно до класу фітнес клубу, ваших побажань та, зрозуміло, виділеного бюджету. Ми пропонуємо кілька варіантів, з яких можна вибрати найбільш привабливий як за ціною та функціональністю, так і за дизайном.

У нашому великому каталозі представлені професійні фітнес-тренажери відомих у всьому світі торгових марок, а також сучасне обладнання для кросфіту, воркауту, бойових мистецтв і навіть настільного тенісу! Ми готові перетворити ваш фітнес клуб на справжній спортивний центр бюджетного, бізнес-класу або преміального сегменту. Вся пропонована нами техніка забезпечується офіційною гарантією та якісним сервісом.

Постачання обладнання для фітнесу від TOPFITNESS.UA – це не просто комплектація тренажерами та аксесуарами. Ми виконуємо комп'ютерне моделювання, розставляючи тренажери у віртуальному просторі, що відповідає плануванню вашого приміщення. Таким чином можна досягти не тільки оптимального поділу зали на силову, кардіо зону, майданчики для кросфіту та групових занять, але й створити обсяг клубу з максимально оптимізованими потоками клієнтів, які не заважають один одному та забезпечують повноцінну роботу залу навіть у години пікових навантажень.

Пропоноване нами створення фітнес клубу під ключ може включати найрізноманітніші опції. ТОВ ТОПФІТНЕС може запропонувати проектування, продаж та монтаж кондиціювання та вентиляції, і навіть таку послугу як укладання професійного спортивного покриття на підлогу. Зв'яжіться з нашими менеджерами та дізнайтесь докладніше про наші послуги та познайомтесь з уже реалізованими проектами у Києві, Дніпрі, Харкові, Вінниці, Кривому Розі та інших містах нашої країни. Наші консультації є абсолютно безкоштовними!