Для інтервального тренінгу, що має на увазі екстремальні навантаження, ця модель підходить ідеально. Тренажер важить всього 120 кг, але легко витримує спортсменів з масою тіла до 180 кг. Рама бігової доріжки Assault Runner Pro AS-ARP зварена з сталевого трубного профілю, легкого, але дуже жорсткого. Ретельно розрахована просторова конструкція, з'єднана плоскошовним зварюванням, здатна витримувати найінтенсивніші забіги. Металеві частини кардіо тренажера покриті порошковою фарбою. Це покриття наноситься у спеціальних термокамерах, де «запікається» до високої міцності. Фарба захищає раму від корозії та забезпечує біговій доріжці чудовий зовнішній вигляд на довгі роки. Вона не вигоряє і добре протистоїть подряпинам і сколам.

Корпус доріжки встановлений на антишокових підвісах, що поглинають енергію під час бігу, що знижує навантаження на суглоби та хребет. Але найпрекраснішою деталлю доріжки Assault Runner Pro можна назвати бігове полотно. Його ширина складає 83 см, що забезпечує зручність тренування для людей з будь-якою комплекцією та стилем бігу. Ресурс полотна складає просто фантастичні 240 тис. км. Уявіть, що ви зможете обіжджати нашу планету за екватором 6 разів, перш ніж помітите перші серйозні ознаки зношування. Полотно не потребує періодичного натягу - коефіцієнт деформації його матеріалу прагне до нуля. Вражає механізм тренажера. У ньому застосовані прецизійні підшипники, що не обслуговуються, не потребують змащування і працюють абсолютно безшумно. На ремінь приводу виробник дає довічну гарантію, і це не просто слова.

Простота та надійність у механічній доріжці Assault Runner вдало поєднуються з технологіями. Тренажер оснащений комп'ютерним модулем, який забезпечує якісний та інформативний моніторинг тренувального процесу. LCD-дисплей модуля відображає такі дані як час, швидкість, відстань, кількість витрачених калорій та частота серцевих скорочень. Інформацію можна передавати на мобільний пристрій, що працює на ОС Android або iOS – для цього тренажер оснастили бездротовим модулем Bluetooth. Безкоштовна програма Assault Fitness, встановлена на смартфон або планшет, допоможе аналізувати відомості про тренувальний процес та ефективніше будувати заняття в майбутньому.

Дизайн безмоторної бігової доріжки від Assault Fitness простий та привабливий. У цьому тренажері все підпорядковане ефективності, тому виробник уникнув зайвих деталей, залишивши найнеобхідніше - дві колони з профілю і вигнутий дугою поручень з консоллю в центрі. Жодних підставок під пляшки та поличок для гаджетів. Комусь такий суворий прагматизм видасться зайвим, але не варто забувати, що ця модель створювалася для справжніх екстремалів від кросфіту та фітнесу, які навряд чи помітять відсутність цих аксесуарів, обов'язкових для комерційних тренажерів.

Складання та встановлення доріжки Assault Runner Pro не потребує спеціальних навичок та знань. Тренажер пропонує великовузлове складання і не вимагає налаштувань та програмування. Ніжки, що регулюються по висоті, допоможуть точно встановити тренажер навіть на підставі перепадів по висоті. Кожна опора отримала еластичну накладку, що поглинає вібрацію під час роботи устаткування. Для переміщення бігової доріжки в межах приміщення, виробник передбачив ролики та зручну широку ручку.

Професійна безмоторна бігова доріжка Assault Runner Pro з'явилася на українському ринку нещодавно. Але за кордоном цей апарат уже встигли протестувати у багатьох фітнес-клубах та кросфіт-залах. Враження від кардіо тренажера у атлетів винятково позитивні – доріжка відмінно підходить для будь-яких цілей, починаючи від боротьби із зайвою вагою та закінчуючи тренуваннями професійних кросфітерів перед відповідальними змаганнями. Бігова доріжка може експлуатуватися за найвищого трафіку користувачів і навіть у режимі нон-стоп.

У будь-якому сучасному комерційному залі ця модель однозначно знайде свою аудиторію завдяки простоті, відсутності складних налаштувань і високій реалістичності бігу. Вам достатньо один раз спробувати біг із тренажером Assault Runner Pro, щоб зрозуміти, чому його обирають тисячі досвідчених атлетів та новачків у всьому світі.

Купити тренажер бігову доріжку Assault Runner Pro в Україні сьогодні не складає труднощів. Інтернет-магазин ТопФітнес пропонує цей професійний тренажер за чудовою ціною з безкоштовною доставкою по всій території країни. Ми офіційно представляємо всесвітньо відомий бренд на ринку України, тому можемо запропонувати не лише найкращу ціну, а й повноцінну гарантію від виробника.