Якщо років 10-25 тому власники комерційних тренажерних залів прагнули купити професійні тренажери для фітнесу імпортного виробництва, то сьогодні на країну-виробника особливої уваги не звертають. Набагато більш серйозне значення надають надійності, функціональності та простоті обслуговування техніки, за її доступної ціни. Саме тому у списку найулюбленіших брендів України нарешті з'явилися вітчизняні бренди, які на рівних конкурують із закордонними.

InterAtletika TM
Професійні тренажери InterAtletika дуже добре відомі нашим споживачам. Більше того, можна впевнено говорити про те, що це найпоширеніше вітчизняне обладнання в Україні. Компанія не просто виробляє якісну техніку для фітнесу, а й сама її розробляє. Конструкторське бюро InterAtletika створило чимало чудових тренажерів, функціональних та ефективних.

Український виробник успішно конкурує із найвідомішими світовими брендами, пропонуючи актуальні моделі відмінної якості із сучасним дизайном. Компанія може запропонувати повний спектр обладнання для фітнес-клубу, кросфіт-залу чи реабілітаційного центру. В асортименті торгової марки бюджетні лінійки продукції, так і комерційні тренажери для фітнесу преміального класу. Серед переваг тренажерів InterAtletika можна відзначити помірні ціни та високий рівень сервісу, доступний на всій території України.

Impulse FItness
Китайський бренд тренажерів Impulse FItness належить азіатському промисловому гіганту Impulse Qingdao Health Tech Ltd. Co, що випускає продукцію для спорту та відпочинку. Це найбільший виробник тренажерів в Азії та один із найавторитетніших гравців на світовому ринку фітнесу. Обладнання для фітнесу Impulse Fitness преміум класу успішно змагається за якістю та функціональністю з аналогами зі США та Європи, але при цьому пропонується за більш цікавими цінами.

Асортименти тренажерів китайської торгової марки справді величезний і охоплює всі класи обладнання, затребувані в сучасній фітнес-індустрії. Компанія має власний науково-дослідний центр, де ведеться розробка нових моделей техніки. Окремо варто сказати і про те, що дизайн тренажерів Impulse Fitness є візитною карткою бренду – фірма не шкодує сил та коштів на те, щоб надати своїй продукції максимально ефектного та привабливого зовнішнього вигляду.

  Concept 2
Американська компанія Concept 2 має досить вузьку спеціалізацію і на вітчизняному ринку представлено лише кілька найменувань її продукції. Але це не заважає бренду входити до десятки найпопулярніших виробників продукції для фітнесу в Україні. Лижний тренажер Concept2 SkiErg2 PM5 - це перший пристрій такого типу, що з'явився у фітнес-клубах нашої країни і відразу завоював неймовірну популярність.

Ще один знаменитий продукт торгової марки - гребний тренажер Concept2 Model D Black PM5 вважається найефективнішим і при цьому компактним пристроєм такого типу з усіх, представлених сьогодні на світовому ринку. Вся техніка американського виробника використовує аеродинамічний принцип створення навантаження, завдяки чому досягається висока адаптивність тренажерів до потреб користувачів будь-якого рівня фізичної підготовки.

NordicTrack
Торгова марка NordicTrack належить трансконтинентальній корпорації ICON Health & Fitness, що випускає величезну кількість професійного та аматорського обладнання для фітнесу та інших видів спорту. У наших користувачів продукція бренду має великий попит, тому що вона пропонує не тільки відмінну якість світового рівня та привабливий дизайн, а й цілком демократичні ціни.

Найбільший попит у фітнес-клубах України мають кардіотренажери NordicTrack, які відповідають найвищим стандартам. Окремо слід згадати компактний гребний тренажер NordicTrack RX800, який чудово зарекомендував себе як серед любителів, так і серед професіоналів та використовується навіть на тренувальних базах наших олімпійців. В Україні компанія має чудово організовану мережу сервісних центрів та бездоганно налагоджену систему постачання комплектуючих для тренажерів усіх найменувань.

Assault Fitness
Ще один всесвітньо відомий американський бренд, що пропонує обладнання для кросфіту. Компанія Assault Fitness успішно продає свою техніку для високоінтенсивного тренінгу понад 20 років, але в Україні вона з'явилася нещодавно. Експерти в галузі фітнесу та кросфіту вважають, що найбільш відомі продукти торгової марки – ейрбайк Assault AirBike та механічна бігова доріжка Assault AirRunner AS-2 поки що не мають конкурентів у нашій країні і давно вже стали класикою професійного кросфіту.

Хоча бренд Assault Fitness з'явився в Україні порівняно недавно, сервісне обслуговування обладнання торгової марки знаходиться на висоті. Проблем із плановим обслуговуванням тренажерів і тим більше ремонтом не виникає в жодному регіоні країни.

Компанія ТОВ «Топфітнес» зібрала у своїх каталогах найкращі зразки професійних тренажерів від торгових марок з усього світу. У нас ви можете купити обладнання для фітнес-клубу за найкращими в Україні цінами, з безкоштовною доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Вінницю, Львів та будь-яке інше місто нашої країни. Також ми пропонуємо офіційну гарантію на всі види тренажерів, їх сервісне обслуговування, а також монтаж та налаштування при покупці.