InterAtletika (Україна)
У рейтингу найбільш затребуваних тренажерів присутні не лише закордонні компанії, а й український бренд, що не може не тішити. Компанія InterAtletika – це великий концерн, продукція якого затребувана не лише в Україні, а й за кордоном. Ця фірма стояла біля витоків вітчизняної промисловості виробництва спортивного устаткування й нині немає у країні рівних.

Професійні тренажери InterAtletika - це продукція світового рівня, що відповідає найвищим стандартам якості, комфорту та безпеки. Бренд самостійно розробляє обладнання та забезпечує повний цикл його виробництва на своїх фабриках. При виробництві компанія віддає перевагу вітчизняним матеріалам та вузлам, але використовує іноді й імпортні компоненти. Якість виконання тренажерів завжди на висоті, а дизайн не поступається закордонним аналогам. Додайте сюди привабливу ціну вітчизняного продукту і відразу стає зрозумілим, чому бренд поза конкуренцією на ринку України.

Impulse Fitness (Китай)
Бренд Impulse Fitness – це підрозділ величезного китайського концерну Impulse (Qingdao) Health Tech Ltd Co., що випускає продукцію для спорту та здоров'я. Основний акцент торгова марка робить на випуск моделей середнього та преміального класу, надійних та доступних за ціною. Професійні тренажери Impulse Fitness - це кардіо та силове обладнання, виготовлене з використанням найновіших технологій. Виробник має не лише власні конструкторські бюро, а й науково-дослідний центр, де дослідники працюють над перспективними інноваціями.

Якість, надійність, функціональність, комфорт та розумна ціна в тренажерах Imulse Fitness пов'язані з цифровими технологіями та композитними матеріалами. Бренд тісно співпрацює з виробниками високоякісних компонентів тренажерів з інших країн. Наприклад, майже всі підшипники в силових та кардіотренажерах Impuls Fitness японські, надані концерном NSK. Важливим плюсом тренажерів компанії можна вважати розвинену сервісну мережу – гарантійний ремонт та обслуговування продукції бренду можна зробити в будь-якому великому місті України.

Gym80 (Німеччина)
Професійні тренажери для фітнесу Gym80 на особливому рахунку у професіоналів та «просунутих» любителів. Їх відносять до вищого класу обладнання і це не дивно, адже засновник бренду – професійний бодібілдер та володар безлічі спортивних титулів Вальтер Херден – учень Арнольда Шварценеггера. При створенні своєї техніки бренд спирається на концепцію, закладену її фундатором – повна природність всіх рухів. Тому заняття з тренажерами Gym80 не лише результативні, а й безпечні.

Пропоновані компанією українському споживачеві силові тренажери відносяться до преміального сегменту ринку та їх ціна відповідає рівню. Незважаючи на це в Україні купити тренажери Gym80 завжди є охочі, причому попитом користується як нова техніка, так і тренажери з США та Німеччини. Приваблює в обладнанні бренду не лише якість та ефективність, а й дизайн, що вигідно відрізняє техніку торгової марки від продукції конкурентів.

Matrix Fitness (США)
Американська компанія Matrix Fitness, що входить до складу концерну Johnson Health Tech. Co., один з небагатьох брендів Західної півкулі, який заслужив на визнання в Україні. Традиційно ціна професійних тренажерів із США висока, але Matrix пропонує нашим споживачам як преміальні рішення, так і тренажери бюджетного рівня, які потрапляють до середньої цінової категорії. В асортименті виробника повний спектр тренажерів для фітнесу, від силових станцій до кардіотренажерів.

Устаткування Matrix Fitness добре відоме – виробник приділяє пильну увагу ергономіці та дизайну кожної моделі. Можна сказати, що тренажери американської фірми прикрасять будь-який сучасний фітнес-клуб. Не поступається зовнішньому вигляду і якість техніки – продукція бренду сертифікована відповідно до ISO 9001 та ISO 9002 та розрахована на інтенсивну комерційну та професійну експлуатацію.

Technogym (Італія)
Європейський виробник професійних тренажерів Technogym – це компанія із 35-річною історією. Бренд позиціонує себе як «The Wellness Company», тобто бренд, який сповідує особливу філософію гармонії фізичної та духовної з навколишнім середовищем. Тому обладнання Technogym максимально дружелюбне до своїх користувачів та пропонує комфорт, безпеку та естетику. Особливу увагу виробник приділяє аналізу параметрів організму під час тренування. Компанії належить багато патентів на системи спортивного моніторингу. В Україні продукція італійської компанії представлена силовими та кардіотренажерами, а також реабілітаційним обладнанням.

Вибір та придбання тренажерів для фітнесу – серйозне завдання, яке краще вирішувати у компанії з досвідченим та відповідальним постачальником. ТОВ «ТопФітнес» - це відомий в Україні магазин професійного обладнання для фітнесу, кросфіту та інших видів спорту, що має 14-річну історію та величезну кількість позитивних відгуків. Ми готові запропонувати якісну продукцію від виробника, за найкращими в країні цінами та з офіційним гарантійним обслуговуванням. ТОВ «ТопФітнес» працює не лише у Києві, Дніпрі та Миколаєві – ми виконуємо безкоштовну доставку обладнання по всій Україні!