Сучасні реабілітаційні тренажери InterAtletika – це обладнання для створення дозованих фізичних навантажень. Така дія допомагає відновити функції опорно-рухового апарату, після тяжких травм, інсультів, операцій, тяжких неврологічних та соматичних захворювань. Адаптивні системи вправ, що виконуються на тренажерах для реабілітації, побудовані на принципі від простого до складного. Цей визнаний у всьому світі підхід дає можливість відновити трофіку, а також зміцнити зв'язки та м'язи, повернути рухливість суглобам, що втратили свою функціональність. Крім цього, у пацієнта підвищується загальна працездатність та покращується психоемоційний стан, що також відіграє дуже важливу роль.

Тренажери для реабілітації InterAtletika: ефективність та безпека
Український виробник професійного обладнання для фітнесу та реабілітації ІнтерАтлетика пропонує повний спектр тренажерів для відновлення втрачених та порушених функцій. Кожен апарат, створений фахівцями українського бренду – це результат роботи спеціалістів у галузі механіки, матеріалознавства, дизайну, фітнесу та медицини. До роботи над своїми продуктами фірма залучає найавторитетніших вітчизняних експертів у галузі ортопедії, хірургії та кінезітерапії. Широко використовується досвід закордонних колег.

Основна концепція кожної моделі реабілітаційних тренажерів ІнтерАтлетика – це повна природність рухів. Апарати повторюють природну амплітуду і траєкторію переміщення кінцівок, при цьому виключаючи неконтрольовані навантаження або непередбачувані дії. Завдяки цьому кожен тренажер для людей з інвалідністю не тільки максимально ефективний, а й безпечний. Обладнання передбачає проведення як активних, так і пасивних тренувань різного рівня складності та навантаження. Показання до застосування обладнання для реабілітації є:

  • Відновлювальні післяопераційні періоди;
  • Травматичні пошкодження та переломи кісток верхніх та нижніх кінцівок, хребта, тазу, а також черепно-мозкові травми;
  • Спінальні та центральні інсульти на стадії реабілітації;
  • ДЦП, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз;
  • Гіпотрофія м'язової тканини через тривалу нерухомість;
  • Інфаркт міокарда на стадії реабілітації, різноманітні варикози, недостатність кровообігу;
  • Захворювання ендокринної системи у тому числі супроводжуються ожирінням;
  • Абілітація пацієнтів, що народилися із фізичними дефектами.

Влаштування тренажерів InterAtletika дає можливість використовувати його пацієнтам будь-якого віку, у тому числі і дуже похилого віку.

Як створюються реабілітаційні тренажери ІнтерАтлетика
Маючи багаторічний досвід виробництва професійних тренажерів для фітнесу та реабілітації, український бренд досяг відмінної якості при виробництві техніки будь-якого рівня складності. Для виготовлення обладнання використовуються овальні та прямокутні сталеві трубні профілі, з'єднані роботизованим зварюванням. Усі шви на несучих рамах тренажерів ретельно перевіряються апаратними методами, що унеможливлює всі поширені види зварювального шлюбу. Металеві конструкції, матеріал яких не має антикорозійних властивостей, покриті спеціальною захисною фарбою, здатною витримати як вплив вологи, а й механічні ушкодження.

Вантажоблочні вузли тренажерів оснащені тросами американського виробництва, що мають багаторазовий запас міцності та захист від заломів. Всі троси укладені в полімерну оболонку, заповнену змащенням гелю. Реабілітаційне обладнання комплектується закритими підшипниками німецьких і японських брендів, що не обслуговуються, а також тефлоновими втулками, що забезпечують безшумне переміщення у вузлах ковзання. Всі моделі мають високу стійкість до перекидання і спеціальними накладками на опорах, що запобігають ковзанню.

Не забуті й вимоги до комфорту та ергономіки. Лікувальні тренажери ІнтерАтлетика мають високий рівень адаптивності та легко налаштовуються з урахуванням фізичних особливостей та медичних показань пацієнтів. Регулювання сидінь, упорів, рукояток та підніжок виробляються в різних площинах, а їх фіксація бездоганно надійна. У вантажних стеках обладнання використано пластини різної маси, що полегшує вибір оптимального навантаження. Фіксатори ваги здобули магнітні замки, що гарантують вузлам надійність. Для сидінь бренд використовує двошаровий щільний пінополіуретан, який проходить анатомічне формування. Покриття сидінь виконується із міцної PU шкіри, колір якої можна вибрати з кількох варіантів.

Постачання реабілітаційних тренажерів ІнтерАтлетика в Україні
Компанія ТОВ «Топфітнес» – офіційний партнер бренду InterAtletika на території нашої країни. Ми можемо запропонувати реабілітаційні тренажери в Україні з офіційною гарантією та безкоштовною доставкою до будь-якого населеного пункту. Наші консультанти допоможуть вам зробити вибір обладнання та навіть, якщо потрібно, підберуть оптимальну комплектацію для залу вашої клініки, санаторію чи реабілітаційного центру «під ключ». При замовленні доставки спеціалісти ТОВ «Топфітнес» виконають складання тренажерів у вашому залі, а також здійснять їх налаштування та регулювання.