Чому тренажери преміум-класу Impulse Sterling – найкращий вибір?

Лінійка професійних тренажерів для фітнесу Impulse Sterling – це моделі, навантаження в яких створюється за допомогою дисків. Устаткування оснащене грифами та консолями стандартного діаметру 50 мм, розрахованими для роботи з олімпійськими «млинцями», а також дисками від штанг для фітнесу та кросфіту. В основі всіх тренажерів серії лежить високоякісна труба із легкого сталевого сплаву перетином 50х100 мм та товщиною стінки 2,5 та 3 мм. Рама та основні деталі тренажерів з'єднані плоским швом з використанням роботизованого зварювання. Це дозволяє конструкціям витримувати навантаження від 300 до 500 кг залежно від типу обладнання.

Рухливі частини тренажерів цієї лінійки переміщуються, спираючись на підшипники японського бренду NSK, які не вимагають мастила і мають фантастичний ресурс. Професійні фітнес тренажери Impulse Fitness можуть експлуатуватися при найщільнішому трафіку в залі роками та забезпечувати при цьому повну функціональність та безпеку. Виробник зробив усе, щоб атлети отримували максимальне задоволення від роботи з технікою, укомплектувавши її знешумлюючими втулками тефлоновими, амортизаторами і відбійниками, що знижують рівень шуму і запобігають вібрації.

Досвідчені спортсмени напевно оцінять конструкцію фіксаторів та великий вибір регулювань. Завдяки роботі спеціалістів у галузі біомеханіки, силові тренажери преміум класу Impulse Sterling зручні для людей з будь-якими фізичними даними та статурою. Адаптувати обладнання можна як для використання літнім користувачем та підлітком, так і для застосування атлетом із багаторічним стажем професіонала. Сидіння, спинки, упори тренажерів цієї серії анатомічно формовані та забезпечують зручність та правильний розподіл навантажень.

Розповідь про тренажерів серії була б не повною, якби ми не згадали їх ефектний дизайн. Футуристичні контури моделей Impulse Sterling впишуться в інтер'єр будь-якого фітнес-клубу та тренажерного залу. Виробник використовував сучасні стійкі до подряпин та вигоряння порошкові фарби та удароміцні полімери, щоб зробити свою продукцію ексклюзивною.

Картинки по запросу "impulse ыеукдтп обои"

Переваги професійної серії Impulse Sterling

Що ж отримує власник фітнес-клубу, котрий вирішив купити тренажери Імпульс Стерлінг для комерційного використання? Список переваг може бути дуже довгим, але ми зупинимося лише на основних моментах:

  • Тренажери розраховані працювати в режимі нон-стоп з екстремальними навантаженнями;
  • Обладнання максимально безпечне, за рахунок ретельно продуманої конструкції та бездоганного складання;
  • Моделі серії працюють тихо та без вібрацій;
  • Вузли кочення тренажерів не потребують мастила;
  • Рама та інші частини тренажерів захищені від хімічної та гальванічної корозії;
  • Сучасний дизайн впише обладнання серії в найзухваліший і найяскравіший інтер'єр.

Картинки по запросу "impulse fitness зал"

Але це не все. Професійні фітнес тренажери з вільними вагами Impulse Sterling – це найдоступніше на ринку України обладнання преміального сегменту. Якщо врахувати, що рама тренажера має довічну, а механічні вузли дворічну гарантію, то вигідніші інвестиції у розвиток бізнесу уявити складно.

Сервісне обслуговування тренажерів бренду Impulse Fitness здійснюється в Україні та на складах постачальників завжди є комплектуючі та матеріали для ремонту та обслуговування обладнання. Компанія ТОВ «ТопФітнес» багато років працює з продукцією цієї торгової марки і ми можемо впевнено рекомендувати її для комерційного та професійного використання у фітнес-клубах, спортивних школах, секціях атлетики, реабілітаційних центрах, готелях та пансіонатах. Ми пропонуємо силові тренажери преміум-класу за спеціальними цінами, рекомендованими виробником, а крім цього робимо безкоштовну доставку комплектів обладнання до Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Чернівців, Херсона та взагалі в будь-яку точку України! Наші співробітники не тільки привезуть покупку до вашої зали, але й виконають установку, складання та налаштування техніки.