Де купити професійні тренажери в Кривому Розі?

Багато мешканців міста пам'ятають ті часи, коли тренажери у Кривому Розі виготовляли кустарним способом. З металом та умілими руками у місті гірників та сталеварів ніколи проблем не було, але таке спортивне обладнання складно було назвати зручним, функціональним та безпечним. Сьогодні у власників фітнес-клубів немає необхідності виявляти конструкторські здібності та кмітливість – купити професійні тренажери для фітнесу від провідних світових брендів у місті так само просто, як і у столиці.

Компанія «ТопФітнес» - постачальник національного масштабу із Кривого Рогу

Компанія «ТопФітнес» ось уже понад 14 років постачає на ринок України якісні тренажери для фітнесу професійного рівня та інше обладнання для фітнес-клубів, кросфіт-центрів та залів пауерліфтингу. Ми – повністю криворізька компанія, яка вийшла на національний рівень і увійшла до топ найбільших постачальників брендової спортивної техніки для комерційного та реабілітаційного обладнання.

У нашому портфоліо десятки великих українських фітнес-клубів, створених «під ключ», та сотні обладнаних за нашої участі тренажерних залів у великих та малих містах країни. Компанією ТОВ «ТопФітнес» виконується як звичайне постачання силових та кардіо тренажерів споживачам, так і комплексні послуги. Ми можемо запропонувати повну комплектацію зали обладнанням для фітнесу, встановлення систем кондиціювання та вентиляції, а також укласти спортивні покриття для підлоги європейських стандартів.

У своїй роботі ми активно використовуємо сучасні цифрові технології, у тому числі комп'ютерне моделювання, що допомагає оптимально розмістити тренажери та аксесуари в обсязі будь-якого приміщення. Фахівці «ТопФітнес» допоможуть створити ефективне зонування тренажерного залу та пропрацюють розміщення техніки відповідно до вимог раціональності та комфорту.

Професійні тренажери від «ТопФітнес»: асортимент та якість

Майже півтора десятки років тому наша фірма могла запропонувати обладнання від 2-3 виробників з поставкою на замовлення. Зараз ми є потужною торгово-консалтинговою компанією з шоу-румами та складами продукції по всій території України. Без хибної скромності ми можемо сказати, що «самі зробили себе» наполегливою працею та продуманою стратегією. Ми маємо прямі договори поставок із найвідомішими світовими брендами обладнання для фітнесу та провідними українськими виробниками. Прямі поставки професійних тренажерів у Кривий Ріг зі складів компаній та їх офіційних дилерів, дають нам можливість гарантувати найкращі в країні ціни на кардіотренажери та силові моделі. Ми співпрацюємо з такими зарубіжними компаніями:

  • Impulse Fitness;
  • Concept2;
  • Assault Fitness;
  • Martix Fitness;
  • American Gymost;
  • Spirit Fitness;
  • SportsArt.

Також «ТопФітнес» пропонує купити професійні силові тренажери українського виробництва, які успішно конкурують із імпортними аналогами не лише у нас у країні, а й у європейських країнах. Нашими партнерами стали такі вітчизняні виробники як InterAtletika, Wuotan – їхня продукція не тільки не поступається закордонній за якістю, функціональністю та дизайном, а й перевершує їх за деякими параметрами, наприклад, за витривалістю рами та опорних вузлів. Чи варто говорити, що українські професійні тренажери, ціна яких набагато нижча, ніж у моделей зі США, Європи та Китаю – це дуже вигідна інвестиція у бізнес.

Сервіс європейського рівня у Кривому Розі

Кожен, хто працює у фітнес-індустрії добре знає, що навіть найсучасніший фірмовий тренажер нічого не вартий без кваліфікованого сервісного обслуговування з використанням оригінальних запчастин та матеріалів. Саме тому «ТопФітнес» завжди приділяв чимало уваги організації гарантійного та постгарантійного сервісу. Усі комерційні тренажери для фітнесу, каталог яких представлений на нашому офіційному сайті, забезпечуються офіційною гарантією у нашій країні, а також професійним сервісом.

Все, що необхідно для підтримки наших тренажерів в ідеальному робочому вигляді, починаючи від елементів несучих рам і закінчуючи тросами, підшипниками кочення і навіть мастильними матеріалами, є на складах у Кривому Розі і постачання цих запчастин та витратних матеріалів може бути організовано максимально оперативно. Також важливо й те, що ми супроводжуємо купівлю тренажерів, починаючи від вибору моделі та закінчуючи запуском в експлуатацію. ТОВ «ТопФітнес» безкоштовно доставить обладнання до будь-якої точки Кривого Рогу та Криворізького району, а також збере та налаштує тренажер у залі клієнта.