Київські фітнес клуби мають особливу специфіку, яка дещо відрізняє їх від тренажерних залів в інших містах України. У столичних клубах традиційно високий трафік, а також київські відвідувачі максимально вимогливі до функціональності, комфорту та безпеки обладнання. Зараз, коли є компанія ТОВ ТОПФІТНЕС, всі ці запити вирішуються просто та ефективно.

У наш час придбання професійних тренажерів у Києві – зовсім нескладне завдання, але розібратися в тому, що саме купувати, зовсім непросто. Багато компаній пропонують купити обладнання для фітнесу, як брендове, так і від маловідомих компаній. Серед цієї продукції чимало гідних моделей, але є й відверто слабкі зразки і навіть тренажери, які незатребувані у світі та отримали «останній шанс» у нашій країні. До цієї категорії належать деякі американські та європейські продукти преміум-класу – ефектні зовні, технологічні, дуже дорогі, але неефективні.

Комплексний підхід
Розібратися в тому, які професійні тренажери купити для фітнесу клубу зовсім непросто, тому краще довірити комплектацію кваліфікованим фахівцям. Все частіше споживачі, щоб укомплектувати зал, обирають не тренажери, а постачальника, який надає комплексну послугу з консалтингу, проектування та продажу спортивного обладнання. Компанія ТОВ ТОПФІТНЕС - український постачальник обладнання для фітнесу та інших видів спорту з більш ніж 14-річним стажем. Ми пропонуємо повний спектр послуг, від підбору тренажерів та тривимірного моделювання фітнес-клубів, до постачання обладнання «під ключ» та його сервісного обслуговування.

Найкраще фітнес обладнання
За роки роботи команда TOPFITNESS.UA оснастила професійним обладнанням десятки фітнес клубів та кросфіт зон, тренажерних залів навчальних закладів та реабілітаційних центрів. Багато наших об'єктів розташовані в Києві та Київській області, де попит на техніку для фітнесу завжди дуже високий. Своїм клієнтам компанія може запропонувати кардіо- та силові тренажери таких брендів:

InterAtletika (Україна);
Impulse Fitness (Китай);
Gym80 (Німеччина);
Matrix Fitness (США);
Precor (США);
Assault Fitness (США);
Concept2 (США);
Fitex (Китай);
Spirit Fitness (Тайвань);
Intenza Fitness (Китай) ...
Не забуто й вітчизняних виробників. Професійні тренажери для фітнесу з України від компанії InterAtletika мають попит як у нас у країні, так і в Європі. Під цим брендом випускається широкий спектр продукції для комерційного використання, у тому числі силові тренажери, обладнання для роботи з вільними вагами та широкий асортимент допоміжного обладнання та аксесуарів. Український виробник пропонує як недорогу якісну техніку професійного рівня InterAtletika Standart, так і преміальну лінійку для найвибагливіших користувачів InterAtletika NRG. Також ми представляємо власну лінійку професійних тренажерів, яка заявила про себе відносно недавно, але вже встигла знайти чимало шанувальників завдяки чудовій якості та стильному дизайну своїх тренажерів.

Чому професійні тренажери від ТОПФІТНЕС популярні у Києві
Національний постачальник професійних тренажерів для фітнесу ТОПФІТНЕС представляє продукцію відомих світових виробників офіційно. Кожен тренажер отриманий зі складу виробника або офіційного дилера, тому його оригінальність і якість гарантовано. Завдяки короткому ланцюжку фабрика-постачальник-споживач, наша ціна на спортивні тренажери у Києві найпривабливіша.

Співпраця з виробниками дає нам можливість пропонувати українським споживачам не лише офіційну гарантію на всі види обладнання, а й кваліфіковане сервісне обслуговування фітнес-тренажерів у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові, Львові, Кривому Розі та інших містах країни. Усі комплектуючі та витратні матеріали, необхідні для профілактики та ремонту обладнання, є в наявності на складах ТОВ ТОПФІТНЕС, а спеціалісти-техніки готові негайно прийти на допомогу у разі виникнення проблем із продукцією.

Варто згадати і те, що ми пропонуємо купити тренажери для фітнесу з безкоштовною доставкою по Києву. До комплексу наших послуг входить установка, налаштування тренажерів і навіть майстер-клас з їх використання для ваших інструкторів та тренерів! Також ми можемо взяти на себе весь клопіт по комплектації вашого тренажерного залу, обладнавши його «ПІД КЛЮЧ». У цьому випадку ви отримуєте готовий до прийому відвідувачів фітнес-клуб у Києві – ми можемо навіть постелити спортивне гумове покриття на підлогу та встановити системи кондиціювання та вентиляції у вашому приміщенні.